Login to your account

Username *
Password *

LG naujasis šaldytuvas pasirengęs pakelti žmonių nuotaiką parodoje IFA 2022

„LG Electronics“ (LG) parodoje IFA 2022 ketina pristatyti novatorišką šaldytuvą „MoodUP™“ su spalvą keičiančiais LED durelių skydeliais. Neseniai buvo sukurta nuolat tobulėjanti atnaujinama LG buitinė technika ir pristatyta itin elegantiška LG Objet kolekcija, o naujasis šaldytuvas yra dar vienas kompanijos gebėjimo reaguoti ir atliepti naujas buitinės technikos tendencijas pavyzdys.

Unikalusis „MoodUP“ modelis, kuriame įdiegtos pažangios LG šaldymo ir išmaniosios technologijos, užtikrinančios geresnį maisto šviežumą ir didesnį patogumą, sukuria visiškai naują patirtį virtuvėje – naudotojai gali rinktis įvairias ryškias LED durelių spalvas, o per įmontuotą garsiakalbį leisti muziką pagal savo skonį ir nuotaiką.

LG šaldytuvas „MoodUP“ su naujaisiais LED durelių skydeliais suteikia neprilygstamą interjero dizaino lankstumą bei naują būdą sukurti stilingą, integruotą virtuvę. Naudotojai gali keisti šaldytuvo išvaizdą ir savo virtuvės aplinką pasirinkdami vieną iš 22 viršutinio durelių skydelio ir 19 apatinio skydelio spalvų „LG ThinQ™“ programėlėje. Taip pat, iš visų spalvų sukurtos spalvų temos, tokios kaip metų laikai, vieta ar nuotaika sukurs atitinkamą atmosferą virtuvėje. Pasirinkus tema – Metų laikai išvysite spalvas ir atspalvius, sutinkamus gamtoje skirtingų metų laiku; nuotaikos temoje naudojamos švelnios, raminančios spalvos, sukeliančios gerą savijautą.

Naujajame LG šaldytuve galima pasirinkti ne tik nuostabias, keičiamas spalvas, bet ir leisti puikų garsą per integruotą Bluetooth garsiakalbį, kurį galima lengvai prijungti prie išmaniojo telefono, planšetinio ar nešiojamojo kompiuterio. Vartotojai gali derinti savo nuotaiką ar šaldytuvo spalvą bei temą su dainomis iš mėgstamų muzikos programėlių arba iš „ThinQ“ programėlės „Music Collection“ grojaraščio. Be to, kai garsas eina per garsiakalbį, „MoodUP“ šviesos diodų skydeliai gali keisti spalvas pagal muziką, taip suteikdami virtuvėje praleidžiamam laikui gyvumo ir linksmumo pojūtį.

Naujasis LG šaldytuvas taip pat pasižymi vartotojui patogiomis funkcijomis, pvz., patogiais ir spalvingais pranešimais. Kai šaldytuvo durelių jutiklis aptinka, kad šaldytuvo skyrius per ilgai paliktas atidarytas, ant neuždarytų durų esantis skydelis kelis kartus sumirksi; taip naudotojai informuojami, kad duris reikia uždaryti, kas padeda išvengti šalto oro praradimo bei nereikalingo energijos suvartojimo. Kai „MoodUP“ judesio jutikliai nustato, kad kažkas artėja, abu skydeliai pradeda mirksėti pasisveikinimui. Šaldytuvas net palengvina darbą naktį – jo šaldiklio durelės šviečia ryškiau, kad naktiniams užkandžiautojams būtų lengviau jas rasti ir atidaryti.

Išjungus LED durelių skydelius, „MoodUP“ šaldytuvo Lux Gray ir Lux White spalvų derinys suteikia šaldytuvui tradicinės virtuvės išvaizdą. Elegantiška, laikui nepavaldi apdaila dera prie bet kokio interjero ir primena natūralų, subtilų skirtingų spalvų akmenų kontrastą.

Naujajame LG šaldytuve taip pat naudojamas bendrovės išmaniesiems buitiniams prietaisams skirtas dirbtinio intelekto lustas On-Device AI. Patogesniam „MoodUP“ šaldytuvo naudojimui į modulį integruotas pažangus dirbtinis intelektas leidžia papildyti jį tokiomis funkcijomis kaip patobulintas balso atpažinimas, Wi-Fi bei Bluetooth ryšys.

Rate this item
(0 votes)