Login to your account

Username *
Password *

Populiarėjanti kriptovaliutų platforma „Luno“ peržengė 2 mln. vartotojų ribą

By FABULA HILL+KNOWLTON STRATEGIES Rugpjūtis 13, 2018 5490
Populiarėjanti kriptovaliutų platforma „Luno“ peržengė 2 mln. vartotojų ribą Nuotrauka iš pixabay.com

Pirmaujanti tarptautinė kriptovaliutų prekybos platforma „Luno“ šiandien peržengė 2 mln. vartotojų ribą. Metų pradžioje į Lietuvos rinką įžengusi platforma, siekia paversti tokių kriptovaliutų kaip bitkoinai ir eteris pirkimą saugiu ir paprastu.

Kompanija deda pastangas nuimti paslapties šydą nuo kriptovaliutų šviesdama savo vartotojus apie naujos technologijos grėsmes ir privalumus. Marcus Swanepoel, vienas iš „Luno“ įkūrėjų ir kompanijos vadovas, teigė, kad valdyti 2 mln. kriptovaliutų piniginių yra įspūdingas pasiekimas.

„Esame tvirtai įsitikinę, kad pasitelkę švietimą ir saugią, vartotojui draugišką platformą, palengviname prieigą prie bitkoinų, todėl daugiau žmonių pasaulyje gali pasinaudoti geresnės finansų sistemos privalumais. Pasiektas rezultatas parodė pasaulyje augantį susidomėjimą kriptovaliutomis ir patvirtino mūsų tikslus sukurti naują finansų sistemą, kurioje pinigai pigesni, greitesni ir saugesni, prieinami atvirai ir kiekvienam“,- teigė jis.

Daugiau nei 250-ies žmonių komanda dirba dviejuose kompanijos filialuose Singapūre, Keiptaune ir būstinėje Londone tam, kad įgalintų daugiau nei 2 mln. vartotojų 40-yje valstybių lengvai įsigyti ir naudotis kriptovaliutomis.2013 m. savo veiklą pradėjusi „Luno“ jau įvykdė 3 mlrd. JAV dolerių vertės bitkoinų transakcijų. Spartus augimas leido platformai tęsti savo plėtrą Europoje, o artimiausiu metu planuojama veiklą pradėti dar 30-yje valstybių.

Kriptovaliutų rinka pasaulyje auga neįtikėtu tempu - vien per pastarąjį mėnesį pasaulyje buvo atlikta 302 milijardų JAV dolerių vertės transakcijų. Bitkoino, pirmosios ir populiariausios pasaulyje kriptovaliutos, rinkos kapitalizacija jau pasiekė 125 mlrd. JAV dolerių.

„Luno“ platformą šiuo metu sudaro iš trys pagrindiniai produktai:

  • Luno Wallet“, kuris skirtas mokėjimams, kriptovaliutos konvertavimui ir saugojimui.
  • Luno Exchange“, profesionalių kriptovaliutų prekiautojų platforma.
  • Luno Enterprise“, skirtas prekybininkų integracijai, FALCON, prieigai prie atvirų aplikacijų programavimo sąsajų, instituciniams investuotojams.

„Luno“ sukūrė Marcus Swanepoel, buvęs „Mogan Stanley“ bankininkas ir Timothy Stranex, buvęs „Google“ programinės įrangos inžinierius. Sertifikuotas finansininkas Marcus praleido paskutinį dešimtmetį dirbdamas Morgan Stanley ir „3i“. „Luno“ vadovas yra baigęs apskaitos ir finansų magistro bei verslo administravimo magistro studijas. „Luno“ technologijų vadovas Timoty prisidėjo kuriant „Google Maps“, baigęs teoretinės fizikos magistro bei fizikos, matematikos ir kompiuterių mokslo bakalauro studijas.

Abu įmonės įkūrėjai visada tikėjo, kad technologijos pasauliui atneš teigiamus pokyčius. Jų bendra vizija ir patirtis finansų bei technologijų sektoriuose paskatino 2013 m. įkurti „Luno“.

Rate this item
(1 Vote)
Last modified on Trečiadienis, 21 Lapkritis 2018 16:09