Login to your account

Username *
Password *

„Samsung“ pristatė „Galaxy A7“ telefoną su triguba galine kamera

„Samsung“ pristatė „Galaxy A7“ telefoną su triguba galine kamera Asociatyvi nuotrauka iš pixabay.com

„Samsung“ pristatė vidutinės klasės išmanųjį „Galaxy A7“. Išskirtinėmis naujo įrenginio savybėmis tapo galinga triguba kamera su 120 laipsnių apimančiu plataus kampo objektyvu. Su pagrindine šio išmaniojo telefono kamera užfiksuotos nuotraukos savo kokybe nenusileis profesionalioms plataus kampo fotografijom

„Naujausias „Galaxy A“ serijos šeimos narys dėl jame integruotos galingos trigubos kameros mūsų vartotojams leis į pasaulį pažvelgti plačiau ir suteiks progą užfiksuoti dar profesionalesnius vaizdus. Pristatydami net ir vidutinės klasės išmaniuosius siekiame savo klientams suteikti kuo daugiau pasirinkimo ir patogumo. Be tokių naujienų, kaip įrenginio šone integruotas pirštų antspaudų skaitytuvas, „Galaxy A7“ turi ir kitas svarbiausias flagmanų savybes ir funkcijas“, - sako Simonas Skupas, „Samsung Electronics Baltics“ padalinio Lietuvoje vadovas.

Platesnis pasaulio vaizdas su galinga triguba kamera

„Galaxy A7“ triguba galinė kamera turės naują net 120 laipsnių apimantį 8 MP raiškos itin plataus kampo objektyvą, kuris aprėpia tokį patį matymo kampą kaip ir žmogaus akis. Tad su šiuo išmaniuoju užfiksuotos nuotraukos niekuo nesiskirs nuo profesionalių plataus kampo fotografijų. O 24 MP raiškos ir 5 MP gylio objektyvai bei pažangi „Live Focus“ funkcija leis įrenginio savininkui pačiam kontroliuoti nuotraukos gylį ir lengvai išgauti „bokeh“ – suliejimo – efektą.

Patobulinta kamera leis įamžinti ryškius vaizdus net ir esant silpnam apšvietimui – esant prietemai 24 MP objektyvas, sujungdamas keturis pikselius į vieną, automatiškai įsileidžia daugiau šviesos. Triguboje kameroje integruotras vaizdo optimizatorius atpažįsta joje esančius atskirus elementus, juos suklasifikuoja ir sureguliuoja fotografijos spalvą, kontrastą bei ryškumą – viso to pagalba padaromas aukščiausios kokybės kadras.

„Galaxy A7“ modelis turės tobulai asmenukėms pritaikytą 24 MP priekinę kamerą su reguliuojama LED blykste. „Selfie Focus“ funkcija ir profesionalų studijinį apšvietimą sukuriantis „Pro Lighting“ režimas leis užfiksuoti asmenukes su „bokeh“ efektu. Naujasis įrenginys taip pat turi įvairius nuotraukų redagavimo filtrus bei leidžia kurti personalizuotus emotikonus.

Rate this item
(0 votes)
Last modified on Trečiadienis, 21 Lapkritis 2018 21:31
cpu.lt

Cpu.lt naujienas galima perpublikuoti tik gavus raštišką administracijos sutikimą. Nebijokit, paprašykit, mes draugiški :) Jei vis dėl to nuspręsite "biški pavogti", būsim priversti imtis teisinių priemonių.