Login to your account

Username *
Password *

Naujas projektas leis priimti teisingiausius sprendimus investuojantiems į kriptovaliutas

Bitcoin Bitcoin Nuotrauka iš pixabay.com

2009 – aisiais metais prasidėjusi kriptovaliutų era įgauna vis didesnį pagreitį ir tampa neatsiejama šių dienų dalimi.

Skaitmeninėmis valiutomis susidomi vis daugiau žmonių, o augantis jų populiarumas rodo, kad jos bus aktualios ir ateityje. Į skaitmeninę valiutą šiandien investuojama vis intensyviau, o investuotojų ratą sudaro ne tik bankai ar puikiai investicijų pasaulyje žinomos asmenybės, bet ir tūkstančiai žmonių iš skirtingų pasaulio šalių. Didėja ir amžiaus amplitudė – kriptovaliutomis domisi ne tik darbingo amžiaus žmonės, bet ir studentai bei senjorai.

Tačiau visi skaitmenine valiuta susidomėję asmenys, nepaisant jų amžiaus, socialinio statuso, kompiuterinio raštingumo ar vykdomos veiklos, susiduria su opia problema: kur surasti informacijos apie kriptovaliutų pardavėjus bei jų teikiamus pasiūlymus? Tai – problema, kuri išspręsta šiuolaikiškai, informatyviai bei užtikrinant visapusišką pasiekiamumą. Nuo šiol visi apsilankę svetainėje bitcoinbaltic.com/lt galės gauti objektyvią informaciją apie kriptovaliutas, palyginti skirtingų platformų teikiamus pasiūlymus, stebėti populiariausių kriptivaliutų kainas.

Bitcoin Baltic projekto tikslas – pateikti naujausią informaciją apie kriptovaliutų pardavėjus ir geriausius jų pasiūlymus. Kiekvienas, apsilankęs svetainėje, vos per kelias minutes sužinos viską, ko reikia, tam, kad priimtų geriausius sprendimus investuodamas į skaitmeninę valiutą.

Svetainės lankytojams pateikiami duomenys apie parduodamas valiutas, atsiskaitymo būdus, saugumo bei anonimiškumo lygį. Informaciją apie skirtingų pardavėjus siūlomas sąlygas galima stebėti viename lauke, todėl ypač patogu lyginti – netruksite išsirinkti palankiausią variantą.

Vartotojų patogumui yra pateikiamos prieigos į kriptovaliutų pardavėjų tinklapius. Taip pat pateikiama ir dar daugiau svarbios informacijos, patarimų, kaip atlikti pirkimus, aptariamos investavimo subtilybės ir t.t. Kiekvienas, besidomintis skaitmenine valiuta, turės galimybę papildyti arba atnaujinti turimas žinias. Ne paslaptis ir tai, kad investavimo į kriptovaliutas naujokai yra linkę daryti daug klaidų, todėl šis projektas atliks ne tik informacinę, bet ir prevencinę funkciją – sumažins jų tikimybę.

Projekto kūrėjų manymu, ši informacinė platforma bus naudinga ne tik tiems, kurie jau žengė pirmuosius žingsnius kriptovaliutų investavimo link, bet ir tiems, kurie dar tik ruošiasi tai daryti. Taip pat tikimąsi, kad projektas ir jame pateikiama svarbi informacija prisidės prie investuotojų sėkmės bei sumažins netinkamų sprendimų skaičių.

Investavimas į kriptovaliutas yra sėkmingiausias tuomet, kai priimami patys geriausi sprendimai. Tačiau tai užtikrinti galima tik tuo atveju, kai turime aiškios, tikslios, objektyvios bei laiku pateiktos informacijos. Visa tai ir užtikrina Bitcoin Baltic projektas, atveriantis kelią į informacijos pasiekimą kiekvienam, besidominčiam skaitmenine valiuta.

Užsakymo numeris: 20180420

 

Rate this item
(0 votes)
Last modified on Trečiadienis, 05 Gruodis 2018 14:58
cpu.lt

Cpu.lt naujienas galima perpublikuoti tik gavus raštišką administracijos sutikimą. Nebijokit, paprašykit, mes draugiški :) Jei vis dėl to nuspręsite "biški pavogti", būsim priversti imtis teisinių priemonių.