Login to your account

Username *
Password *

„Samsung Galaxy Tab S4“ jau galima įsigyti ir Lietuvoje

Samsung Galaxy Tab S4 Samsung Galaxy Tab S4 Gamintojo nuotrauka

Jau nuo praėjusio penktadienio Lietuvos gyventojai gali įsigyti naujausią „Samsung“ planšetę „Galaxy Tab S4“. Stilingo dizaino įrenginys pasižymi galingu veikimu, pažangiausios technologijos leidžia planšete naudotis kaip kompiuteriu, o išnaudodami visas mobiliąsias funkcijas vartotojai lengvai pasieks aukščiausią produktyvumo lygį ir galės mėgautis iti kokybišku vaizdu bei pramoginiu turiniu.

Test
„Lietuvos parduotuves pasiekusi „Galaxy Tab S4“ vartotojus pradžiugins naujomis mobiliosiomis funkcijomis, dar našesniu veikimu ir kitomis inovacijomis. Šis įrenginys neabejotinai plečia planšečių galimybių ribas, nes vartotojams leidžia dirbti produktyviau bet kokioje situacijoje – darbe, namuose ar keliaujant“ sako Simonas Skupas, „Samsung Electronics Baltics“ vadovas Lietuvoje.

„Galaxy Tab S4“ planšetės ypatybės

  • „Galaxy Tab S4“ yra pirmoji bendrovės planšetė, veikianti kartu su jungčių stotele „Samsung DeX“, kuri be papildomų priedų vartotojui leidžia šiuo įrenginiu naudotis kaip kompiuteriu. Dėka „Samsung DeX“ vartotojas planšetėje gali atidaryti kelias kompiuterines programas, keisti programų langų dydžius, perkelti informaciją iš vienos programos į kitą ir naudoti sparčiuosius klaviatūros klavišus bei komandas. „Samsung DeX“ su planšete sujungiama HDMI kabeliu, leidžiančiu įrenginį naudoti kaip antrą funkcionalų ekraną.
  • „Galaxy Tab S4“ komplekte yra pažangus pieštukas „S Pen“, užtikrinantis natūralesnę rašymo ir piešimo patirtį.Su „S Pen“ vartotojai gali piešti eskizus, žymėtis pastabas, versti tekstus, valdyti planšetę, programėlėje „Samsung Notes“ rūšiuoti savo užrašus bei siųsti personalizuotas tekstines žinutes per programėlę „Samsung Live Message“.
  • „Samsung Flow“sprendimas vartotojams leidžia lengvai valdyti visus savo įrenginius juos susiejant belaidžiu būdu ir perkeliant užduotis, pranešimus ar kitus reikiamus duomenis.
  • Naujoji planšetėturi10,5 colio bei 16:10 santykio„Super AMOLED“ ekranąsu 2560x1600, 287PPI skiriamąja geba, todėl „Galaxy Tab S4“ vartotojai gali mėgautis dar kokybiškesniu vaizdo turiniu. Naujame įrenginyje integruotas galingas „AKG“ garsiakalbis su erdvinį garsą palaikančia „Dolby Atmos“ sistema leidžia vartotojui pasijusti tarsi jis pats dalyvautų filmo veiksmo sukūryje.
Rate this item
(0 votes)
Last modified on Trečiadienis, 21 Lapkritis 2018 21:40
cpu.lt

Cpu.lt naujienas galima perpublikuoti tik gavus raštišką administracijos sutikimą. Nebijokit, paprašykit, mes draugiški :) Jei vis dėl to nuspręsite "biški pavogti", būsim priversti imtis teisinių priemonių.