Login to your account

Username *
Password *

„Samsung“ 8K raiškos televizoriai jau Lietuvoje

By Rūta Pauliukonytė Kovas 01, 2017 4313
Samsung Q900R 8K QLED Samsung Q900R 8K QLED Gamintojo nuotrauka

Pirmasis „Samsung“ televizorius su dirbtiniu intelektu pagrįsta „AI Upscaling“ technologija – jau Lietuvos parduotuvėse. „Q900R QLED 8K“ televizoriaus veikimas pagrįstas naujausia dirbtinio intelekto sistema. Ši sistema geba beveik bet kokio tipo turinį konvertuoti į 8K raišką, taip leisdama šią vaizdo kokybę išnaudoti jau šiandien.

Naujieji televizoriai yra trijų skirtingų įstrižainių ir turi keletą 8K raiškos patobulinimų. Tai 8K raišką sukurianti „Real 8K“ rezoliucija, dešimt kartų už tradicinį televizorių šviesesnį ekraną užtikrinanti „Q HDR 8K“ technologija ir prie apšvietimo sąlygų prisitaikantis „Quantum 8K“ procesorius. Visa tai kiekvieno mūsų svetainę gali paversti namų kino sale.

„Pristatydami vartotojams naują „QLED“ televizorių su 8K raiška ir dirbtinio intelekto technologijaesame žingsniu priekyje televizorių rinkoje. Naujasis įrenginys įrodo, kad „Samsung“ savo vartotojams siekia pasiūlyti geriausią įmanomą vaizdo kokybę – o tai šiuo metu yra 8K“, – sako Miroslavas Ramanavičius, „Samsung Electronics Baltics“ buitinės elektronikos pardavimų vadovas.

Iki 16 kartų geresnė vaizdo kokybė su 8K raiška

„Real 8K“ raiškos rezoliucija užtikrina tokį ekrano šviesumą, kontrastą ir vaizdo detalumą, kurį naudoja didžiausios pasaulio kino studijos ir svajoja kone visi filmų kūrėjai. Ši ypatybė leidžia įrenginiui iki šiol tradicinę 4K vaizdo kokybę pagerinti keturis, o „Full HD“ raiškos vaizdą net 16 kartų. „Q HDR 8K“ technologija leidžia vaizdo turinį matyti tokį, koks jis yra tikrovėje.

Naujame televizoriuje integruota dirbtinio intelekto technologija „AI Upscaling“ sukurtasiekiant pagerinti vaizdo ir garso kokybę. Ši naujausia dirbtinio intelekto technologija į 8K raišką lengvai konvertuoja bet kokio tipo turinį iš beveik bet kokio šaltinio. Nesvarbu, ar žiūrite įprastą televizijos kanalą, mėgaujatės kino filmais ir televizijos serialais internetu, ar leidžiate turinį iš USB atmintinės, televizoriaus procesorius žemos raiškos turinį paverčia 8K raiškos turiniu.

„Q900R“ televizoriuose integruota pilno foninio pašvietimo technologija„Direct Full Array Elite“ išryškina tamsius juodos spalvos atspalvius ir suteikia puikų spalvų kontrastą. Be to, naujasis įrenginys visas spalvas atvaizduoja 100 proc. tikslumu. Visa tai užtikrina detalų ir itin tikrovišką vaizdą.

Lengvesnis valdymas ir stilingas namų interjero elementas

Universaliu ir vieninteliu „One Remote“ pulteliu galima lengvai valdyti prie televizoriaus prijungtus kitus įrenginius ir turinį.O pasitelkus „SmartThings“ programėlę, šį įrenginį taip pat galima valdyti praktiškai bet kokiu išmaniuoju telefonu.

„Samsung“ į naujuosius televizorius integravo „Ambient Mode“ aplinkos režimą, kuris televizorių paverčia arba dizaino, arba funkcionaliu namų elementu net tada, kai jis išjungtas. Ši technologija yra sukurta taip, kad vartotojas galėtų pritaikyti ekrano foną prie savo sienos. Televizoriaus ekranas geba susilieti su kambario siena, atkartodamas jos spalvą ir tekstūrą. Taip pat, šio režimo dėka juodą televizoriaus ekraną galima pakeisti ekranu, kuriame rodomas laikrodis, asmeninės nuotraukos ar kita aktuali informacija.

Rate this item
(0 votes)
Last modified on Ketvirtadienis, 22 Lapkritis 2018 11:20