Login to your account

Username *
Password *

Kosminė stotis: ROBOTIADA 2019 kviečia pakilti į kosmosą Featured

Kosminė stotis: ROBOTIADA 2019 kviečia pakilti į kosmosą Alfredas Pliadis

2019-ųjų kovo 23 dieną Litexpo parodų rūmuose įvyks jau VII-oji ROBOTIADA. Tai renginys sutraukiantis sumanias šeimas, mūsų ateitį kursiančius jaunuolius, verslo ir mokslo atstovus.

Šiais metais renginys pulsuos kosmoso tematika, ją pasufleruoja pasaulinio standarto FIRST LEGO League varžybos, kuriose 9-16 metų jaunuoliai pristato tiriamuosius projektus, vertybes bei įspūdingus robotus, kurie sprendžia užduotis sudėtingame kliūčių ruože. Aršesnių kovų fanai irgi neliks nuskriausti - vyks robotų sumo, LEGO sumo, 3 kilogramų sumo ir net iRobot siurblių sumo kovos. Didžiausią greitį bandys pasiekti linijos sekimo varžybų dalyviai, o ypatingą sumanumą programuojant autonominius robotus demonstruos folkrace varžybų dalyviai.

Esate žaidimų fanai? Jums pasisekė - su Robotiados bilietu galėsite stebėti Baltijos šalių esporto lygos (BEL) League of Legends didyjį finalą: eNsure (LT) prieš Žalgiris Esports (LT), kuris vyks 1.1 salėje. Laukia įnirtinga kova!

Didžiausi LEGO fanai čia taip pat turės apsčiai veiklos - LitLUG atveža įdomiausių kosminių LEGO statinių parodą. „Robotikos Akademija“ organizuoja net 1500 vietų vaikų robotikos dirbtuves, o vyresnius smalsuosius trauks FabLab ir VGTU dirbtuvės. Atvyksite su jaunesniu vaiku? Jiems čia taip pat bus ką veikti - Curiocity, Galvasukis ir Cosmos place lauks jaunųjų išradėjų ir pažindis su juos supančiu įdomiu ir technologiniu pasauliu, o Japoko kvies kurti kosminius „LaQ“ statinius.

Norite pramogų? Jų bus dvigubai daugiau nei 2018-aisiais! Mokslinis šou „Atradėjas“, virtualios realybės šarvuočio valdymo, dviračių ir automobilių lenktynių simuliatoriai, kosminės fotosesijos ir dar daugiau laukia jūsų, jei jau kovo 23-ią dieną atvyksite į Kosminę stotį: ROBOTIADA 2019. 

{YouTube}lNW7efeiJrI{/YouTube}
Rate this item
(0 votes)
Last modified on Penktadienis, 15 Kovas 2019 15:05