Login to your account

Username *
Password *

„Sony“ pristato unikalaus dizaino belaides ausines „LinkBuds“ su ertme garsiakalbyje

By KOKO Vasario 17, 2022 447

 

Sony“ pristato naujos kartos belaides ausines „LinkBuds“, kurios išsiskiria atviros konstrukcijos korpusu ir leidžia tuo pačiu metu klausytis muzikos ar atsiliepti į skambučius bei aiškiai girdėti aplinką. Unikalus dizainas, specialūs jutikliai ir erdvinės garso technologijos leidžia naująsias „LinkBuds“ ausines pritaikyti ir naujoms garso patirtims, pavyzdžiui, žaidžiant praturtintos realybės žaidimus ar pasitelkiant garsą navigacijai.

Naujųjų „LinkBuds“ išskirtinumas – atviro garsiakalbio konstrukcija. Tai reiškia, ausinių garsiakalbio diafragma viduryje turi tuščią ertmę, pro kurią gali patekti aplinkos garsai, bei tuo pačiu metu yra išsaugoma muzikos ir garso kokybė.

Vos 4 gramus sveriančias ir patogiai ausyje priglundančias ausines galima dėvėti ištisą dieną. Kompaktišką ausinių formą užtikrina į jų korpusą integruota garsiakalbio diafragmos apsauga. Pati ausinių forma sukurta išanalizavus daugybę ausų tipų, apie kuriuos „Sony“ kaupia duomenis nuo pirmųjų į ausis įstatomų ausinių pristatymo 1982 m.

LinkBuds“ itin tiksliai fiksuoja balsą atlikdamos garso signalo apdorojimą ir išskirdamos jį iš aplinkos triukšmo. Šis „Sony“ triukšmo mažinimo algoritmas sukurtas pasitelkus mašininį mokymąsi, kurio metu išanalizuoti 500 mln. balso pavyzdžių triukšmingoje aplinkoje. Todėl dėvint „LinkBuds“, galima lengvai išgirsti aplinkinius net ir itin triukšmingoje aplinkoje.

Ausinėse taip pat naudojamas DSEE algoritmas, pagerinantis bet kokio garso šaltinio skambesį. Tuo metu „Sony Integrated Processor V1“ atkuria muzikos raišką ir sumažina signalo iškraipymus, o 12 mm skersmens garsiakalbis generuoja detalų ir subalansuotą skambesį. Ausinėse esanti funkcija „Adaptive Volume Control“ pritaiko garsumo lygį atsižvelgiant į aplinką.

Nepaisant savo dydžio, šios „Sony“ ausinės yra aprūpintos ir išmaniomis valdymo funkcijomis. Pavyzdžiui, „Wide Area Tap“ funkcija leidžia pakeisti skambančią dainą du ar tris kartus pirštais prilietus odą prieš ausis. Tuo metu „Speak-to-Chat“ funkcija gali automatiškai sustabdyti skambančią melodiją, kai pradedate pokalbį su kitu žmogumi, o jam pasibaigus – vėl paleisti muziką. Pauzės funkcija pritaikyta veikti ir su „Spotify“ programėle – ją galima paleisti keliais prisilietimais.

LinkBuds“ palaiko greitos sąsajos funkciją „Fast Pair“ ir leidžia jas akimirksniu suporuoti su atitinkamu „Android“ įrenginiu. Per jį taip pat galima matyti ausinių lokaciją. Tuo metu „Swift Pair“ funkcija šias ausines leidžia susieti su „Windows“ įrenginiais.

LinkBuds“ taip pat yra suderintos su garsinės navigacijos platforma „Microsoft Soundscape“, kuri padeda lengviau orientuotis miestuose. Ausinėse esantis kompasas ir padėties jutiklis nustato žiūrėjimo kryptį, pagal tai gali būti įvardinti aplinkui esantys objektai ar gatvių pavadinimai.

Naujosios „Sony“ ausinės taip pat palaiko „360 Reality Audio“, „Dolby Atmos“ ir „360 Spatial Sound“ formatus ir leidžia mėgautis erdviniu garsu naudojantis atitinkamomis platformomis ir turiniu.

LinkBuds“ korpusas ir jų dėklas pagamintas iš perdirbto plastiko, pačios ausinės turi IPX4 atsparumo standartą ir yra atsparios aptaškymams ar prakaito lašams. Ausinių baterijos užtenka 5,5 val. muzikos klausymosi, o jų dėklas suteikia energijos papildomoms 12 val. Per 10 minučių ausinių baterijas galima įkrauti maždaug 1,5 val. darbui.

Pagrindinės „Sony“ ausinių „LinkBuds“ ypatybės:

  • Unikalaus dizaino ir nedidelio svorio belaidės ausinės, kurios užtikrina kokybišką muzikos skambesį ir galimybę girdėti aplinkos garsus, kai to prireikia;

  • Ausinėse panaudotas DSEE algoritmas ir „Integrated Processor V1“, kurie pagerina muzikos kokybę ir skambesį;

  • Ausinių baterijos darbo laikas siekia iki 5,5 val., o dėklas jį prailgina papildomomis 12 val.

  • Ausinės palaiko erdvinio garso formatus ir papildytosios realybės paslaugas, pavyzdžiui, „Microsoft Soundscape“.

Naujosios „Sony“ ausinės „LinkBuds“ pasirodys nuo 2022 m. vasario, jos bus pilkos ir baltos spalvos, o pardavimo kaina sieks apie 180 eurų.

Rate this item
(0 votes)