Login to your account

Username *
Password *

Žiūrite futbolą per KIVI? 5 naudingos funkcijos, kurios garantuoja „wow“ žiūrėjimą

By KIVI Gruodis 13, 2022 149

Pasaulio čempionatas Katare įsibėgėjo. Jau visai netrukus sužinosime, kuri šalis gaus trokštamą taurę ir taps geriausia futbolo komanda planetoje per ateinančius ketverius metus. Rungtynių žiūrėjimas – tai visada emocionalus momentas, tačiau KIVI žino, kaip sustiprinti žiūrovų jausmą ir padaryti sporto žiūrėjimą dar įspūdingesniu. Tiems, kurie stebi futbolą per KIVI, primename, kokias naudingas funkcijas suteikia gamintojas, kad rungtynių žiūrėjimas virstų „wow“ patirtimi.

KIVI – ukrainietiškų šaknų turinti tarptautinė įmonė, šiemet pasirodžiusi Lietuvos Smart TV rinkoje. Prekės ženklas siūlo savo vartotojams naują požiūrį į pramogas ir perkelia laisvalaikį priešais ekraną į kokybiškai naują lygį. KIVI pasistengė, kad televizorių vaizdas būtų ryškus, sklandus ir turtingas, ypač žiūrint futbolą. Papildomos funkcijos pagerina vartotojo patirtį ir padeda gauti kuo didesnį vizualinį ir emocinį pasitenkinimą turiniu. Kai kurios iš šių parinkčių veikia automatiškai, kitas galima įjungti ir reguliuoti rankiniu būdu nustatymuose.

MEMC

KIVI televizoriuose įdiegta MEMC technologija, skirta žiūrėti sporto renginius ir dinamiškas scenas filmuose. Ji automatiškai įvertina vaizdo kokybę ir prideda reikiamą kadrų skaičių, kad judesiai ekrane atrodytų sklandžiai, o detalės būtų aiškios. Programa analizuoja vaizdo kryptį ir greitį bei kompensuoja kadrus iki dažnio, reikalingo kamuoliui ir futbolininkui aikštėje judėti be trūkčiojimų ir neryškumo.

HDR

KIVI televizoriai palaiko HDR ne tik vaizdo įrašams išorinėje laikmenoje, bet ir turinio srautiniam perdavimui. Taigi mėgaukitės žiūrėdami rungtynes ​​maksimalia raiška naudojant OTT-TV programas. Televizorius automatiškai atpažįsta didelės skiriamosios gebos turinį ir nereikia eiti į nustatymus. 

Ultra Clear

Jei žiūrite rungtynes per kabelinę ar palydovinę televiziją, naudodamiesi „Ultra Clear“ technologija galite pagerinti vaizdą iki 4K kokybės. Vaizdas tampa aiškesnis ir išsamesnis, ryškūs spalvų perėjimai suvienodinami ir išlyginami. Galite savarankiškai pritaikyti šią funkciją sau, kad pasiektumėte vaizdą, kurį maloniausia žiūrėti.

Super Contrast Control

„KIVI Super Contrast Control“ technologija sukurs gilaus ir erdvinio vaizdo pojūtį. Tai leidžia sulygiuoti ir reguliuoti tiek viso ekrano, tiek atskirų jo dalių kontrastą. Pamirškite plokščią ir neryškų vaizdą – "Super Contrast Control" futbolo žaidimo transliaciją pavers Holivudo populiaraus lygio veiksmo žaidimu.

Max Vivid

„Max Vivid“ technologija, kuri veikia su spalvų ryškumu ir sodrumu, suteiks vaizdui papildomo „apetito“. Yra nuomonė, kad žmogaus akis gali atskirti daugiausiai atspalvių žaliajame spektre. Jį galite išbandyti futbolo aikštės pavyzdyje, taikydami „Max Vivid“ technologiją žiūrėdami rungtynes. 

Lietuvoje KIVI išmanieji televizoriai pristatomi Pigu ir Senukai prekybos tinkle.


Apie KIVI

KIVI – Ukrainos kilmės įmonė, įkurta 2016 m. Pagrindinis verslas – tai išmaniųjų televizorių kūrimas ir gamyba. Dabar KIVI yra tarptautinė įmonė, platinanti produktus Europoje ir Azijoje, turinti Europos biurą Budapešte, Vengrijoje. Neseniai įmonė atidarė biurą Lenkijoje (Varšuva). Research & Development (Tyrimų ir plėtros) skyrius yra Ukrainoje ir Kinijoje.

KIVI gamyba vykdoma didžiausio pasaulyje kontraktinio gamintojo MTS (Šendženas, Kinija) gamybos patalpose ir atitinka tarptautinius kokybės reikalavimus. KIVI naudoja pirmaujančių Kinijos, Japonijos, Taivano ir Pietų Korėjos gamintojų komponentus.

Iki šiol buvo parduota daugiau nei 1,5 milijono įrenginių.

KIVI yra sertifikuotas „Google“ ir „Netflix“ partneris.

https://kivismart.com/

 

Rate this item
(0 votes)