Login to your account

Username *
Password *

Džiugios žinios aktyvaus laisvalaikio mėgėjams: pristatytos ausinės, nustebinsiančios net ir pačius išrankiausius

By Love media Balandis 26, 2022 679

Pavasarį, vis daugiau laiko praleidžiant lauke, svarbu nepamiršti pasirūpinti ir tinkama įranga. Aktyvaus laisvalaikio mylėtojus šį sezoną nudžiugino „Bang & Olufsen“, pristatę belaides ausines „Beoplay EX“, kurios ne tik puikiai pritaikytos pramogoms prie vandens, bet ir užtikrina fantastišką garsą. Visiškai vandeniui atspari konstrukcija ir adaptyviojo triukšmo slopinimo (ANC) technologija leidžia mėgautis aktyviu gyvenimo būdu, nesijaudinant dėl ausinių sąlyčio su vandeniu. 

„Beoplay EX“ tapo universaliausiu iki šiol „Bang & Olufsen“ garso įrangos asortimento papildymu. „Tai puikus komforto, prabangos ir garso kokybės derinys, vienijantis mūsų legendinį garso įrangos asortimentą. Naujųjų „Beoplay EX“ ausinių pristatymas yra kitas logiškas žingsnis mūsų aukščiausios kokybės garso įrangos pasiūloje – nuo apdovanojimus pelniusių „Beoplay H95“ iki žaidimų rinkos naujoko „Beoplay Portal“, – sakė „Bang & Olufsen“ generalinis direktorius Dorte Westergaardas.

Akivaizdžiausias skirtumas tarp „Beoplay EX“ ir ankstesnių „Bang & Olufsen“ ausinių – tai dizainas. Į ausis dedama ausinių dalis yra mažesnė nei ankstesniuose modeliuose, todėl jos ypač gerai ir tvirtai priglunda. Ausines galima naudoti ilgą laiką, jų nereikia reguliuoti, o be įkrovimo jos gali veikti iki 20 valandų. Be to, naujajame dizaine atsirado vietos 9,2 mm garsiakalbiui, laikomam didžiausiu kada nors belaidėse ausinėse naudotu firminiu garsiakalbiu.

Neprilygstamas garsas ir įspūdingas adaptyvusis triukšmo slopinimas derinami su patobulinta ryšio kokybe, todėl „Beoplay EX“ bet kada galima naudoti susitikimams ar asmeniniams pokalbiams. Kiekvienos ausinės turi tris mikrofonus, spindulio formavimo technologiją ir integruotą balso funkciją, kad būtų galima kokybiškai bendrauti telefonu. Naudojant kelių taškų jungtį, ausines vienu metu galima prijungti prie dviejų įrenginių, todėl naudotojai gali klausytis muzikos per vieną ausinę ir tuo pačiu metu skambinti per kitą. Ir visiškai nesvarbu, ar dirbama namuose, ar biure, keliaujama darbo ar laisvalaikio tikslais, lankomasi sporto salėje ar sportuojama lauke – naujosios ausinės stipriai pagerina klausymo kokybę ir padidina komforto lygį.

Vartotojams siūloma rinktis iš trijų spalvų ausinių: juodos, mėlynos ir auksinės.

 

Rate this item
(0 votes)