Login to your account

Username *
Password *

„Tesonet“ apmokama praktika „Teso Rookie“ sugrįžta trečiam sezonui

By UAB TESONET ASSETS Rugsėjis 01, 2021 999

Prieš trejus metus „Tesonet“ sukurta apmokamos IT ir marketingo praktikos programa šįkart grįžta su nauju pavadinimu „Teso Rookie“ ir dar daugiau galimybių būsimiesiems technologijų pasaulio profesionalams. Daugiau praktikos vietų bei skirtingų atsakomybių, daugiau praktikantų ir galimybė likti dirbti įmonėje pasibaigus programai – „Tesonet“ džiaugiasi nuoseklia projekto plėtra ir tikisi šiais metais priimti net 40 technologijų ir marketingo entuziastus.

Darbo rinkos tendencijas atspindinti pareigybių įvairovė

Pirmais metais startavusi tik su IT pozicijomis, o antraisiais pasiūliusi ir skaitmeninio marketingo kryptis, šiais metais programa siūlo net 5 kartus daugiau praktikos pozicijų.

Platesnis kompetencijų ir praktikos krypčių pasirinkimas turėjo įtakos programos populiarumui – kandidatų sulaukta dukart daugiau nei pirmaisiais metais.

Šiais metais „Teso Rookie“ IT praktikantams suteiks galimybę gilinti ir realiuose projektuose pritaikyti programavimo kalbų .NET, C++, C, Go, Rust, Swift įgūdžius, taip pat išplėsti svetainių kūrimo, UX/UI, duomenų analitikos, QA inžinerijos ir sistemų administravimo žinias. Marketingo srityje norintys startuoti specialistai galės įgyti patirties CRO/UX, SEO, PPC, viešųjų ryšių, partnerių rinkodaros srityse, taip pat dirbti su realiomis tekstų ir scenarijų kūrimo, socialinių tinklų valdymo bei nuomonės formuotojų rinkodaros užduotimis.

Paraiškų priėmimo laikotarpis eina į pabaigą

Kaip pasakojo „Teso Rookie“ programos koordinatorė, „Nord Security“ talentų pritraukimo komandos vadovė Lauryna Girėnienė, programos tikslas – suteikti jaunuoliams galimybę patirti, ką reiškia dirbti pasaulinėse rinkose veikiančių technologijų startuolių komandose. „Mūsų praktikantai dažnai sako, kad per kelis mėnesius „Tesonet“ įgytos patirties apimtis yra tiesiog sunkiai apibūdinama. Visiškai sutinku! Mes judame šviesos greičiu, tik taip galime žengti koja kojon su naujausiomis technologijomis.“

Norintieji kandidatuoti dar turi kelias dienas paraiškai pateikti – jų laukiama iki rugsėjo 6 d. Stipriausių kandidatų lauks antrasis atrankos etapas – testas ir interviu. Sėkmingai šį etapą įveikusieji lapkritį pradės trijų mėnesių trukmės apmokamą praktiką su mėnesiniu 600 Eur (po mokesčių) atlygiu.

Pasak programos koordinatorės, „Teso Rookie“ yra geriausias pasirinkimas tiems, kurie trokšta įgyti realios darbo patirties sparčiai judančiuose startuoliuose, o technologijų ir marketingo paslapčių mokytis tiesiai iš geriausių savo srities ekspertų.

Praktiką atlikę jaunieji specialistai džiaugiasi karjeros pradžia

Dauguma praktiką atlikusiųjų lieka toliau dirbti „Tesonet“ šeimai priklausančiose kompanijose. 2020 m. laidos „Teso Rookie“ praktikantė, dabar – jaunesnioji PPC specialistė Beatričė Tavoraitė pasakoja, kad dalyvavimas programoje ne tik buvo viena geriausių patirčių, bet ir tapo nuolatiniu bei mylimu darbu: „Tesonet“ turiu galimybę mokytis iš tikrų profesionalų, todėl nuolat jaučiuosi tobulėjanti.“

Tais pačiais metais IT srityje praktiką atlikęs Simas Kiriliauskas, jaunesnysis CRO komandos programuotojas, dalijosi panašiais įspūdžiais: „Man „Teso Rookie“ buvo gyvenimą keičianti patirtis. Tik po šios praktikos galėjau pagaliau užtikrintai pasakyti, kad esu programuotojas. Nuostabūs kolegos ir aplinka, geriausios technologijos ir puiki kultūra yra tai, dėl ko kasdien keliuosi į darbą su šypsena.”

Kandidatuoti į „Teso Rookie“ galima iki rugsėjo 6 d. oficialioje programos svetainėje.

Rate this item
(0 votes)