Login to your account

Username *
Password *

Išmanių dovanų idėjos Tėvo dienos proga

Pirmasis birželio sekmadienis tradiciškai skirtas Tėvo dienai paminėti. Dažnas suka galvą, nes išrinkti dovaną tėčiui, pasirodo esąs nemenkas iššūkis. Visgi geriausios dovanos tos, kurios yra praktiškos, padeda gyventi paprasčiau, saugiau ir išmaniau. „Tele2“ kviečia pasižvalgyti po praktiškų ir išmanių dovanų sąrašą.

Jūsų dėmesiui, Arnoldas Lukošius, „Tele2 Inovacijų biuro“ ekspertas, dalinasi Tėvo dienos dovanų idėjomis.

#1. Prenumerata. Gardus šventinės dienos tortas tikrai pradžiugins kiekvieną tėtį, tačiau dovana baigsis kartu su paskutiniu kąsniu.

Štai todėl prenumeratos yra puikus pasirinkimas, jei norite, kad mylimas tėtis reguliariai džiaugtųsi mėgstamu leidiniu, muzika, kino filmais ar maistu į namus. Didžiausias prenumeratų privalumas – jas paprastai galite atšaukti prieš prasidedant sekančiam mokėjimo mėnesiui, tad visados turite galimybę prenumeratą nutraukti ir išbandyti kitą.

Norite palinkėti nepertraukiamo, be reklamų laiko su muzika ar įdomiais vaizdo įrašais – užsakykite „Youtube Premium“ ar „Spotify Premium“ prenumeratą, o gurmaniško kino mėgėjams patiks „Žmonės Cinema“ kino filmų prenumerata. Periodinių leidinių gerbėjams prenumeratą galite išsirinkti iš gausaus prenumerata.lt leidinių sąrašo. O jeigu norite, kad šventinio ir sveiko maisto puota tęstųsi ne tik per tėvo dieną, užsakykite maisto prenumeratą į namus! Tiesa, dauguma tokių maisto prenumeratų galimos tik didžiuosiuose miestuose.

#2. Išmani paslauga. Kaip ir prenumeratos, taip ir paslaugos – džiugina nuolatos. Ko gero, kone kiekvienam tėčiui pravers spartus Laisvas internetas – tiek bendravimui, tiek pramogoms arba išmanioji televizija jaukiems vakarams.

Štai lietuviško kino mėgėjams rekomenduojame išbandyti vaizdo turinio platformą „Go3“. Ja naudotis galima visuose išmaniuose įrenginiuose – nuo telefonų iki televizorių. Platformoje rasite vienas geriausių lietuviškų laidų, populiarių filmų bei serialų, įdomių sporto transliacijų, taip pat tiesioginės televizijos kanalus su archyvo funkcija, o dabar – ir „Discovery+“. Kuriam tėčiui tai nepatiktų?

#3. Daiktų ieškiklis. Visi kartas nuo karto susiduria su netikėtai pradingusiais daiktais: raktais, pinigine, telefonu ir kt.

Tam išrasti  labai paprasti, bet tuo pačiu ir labai išmanūs sprendimai – daiktų ieškikliai. Štai tėčius, kurie naudojasi „Apple“ išmaniaisiais įrenginiais su „iOS 14.5“ operacine sistema, galite nudžiuginti kompaktišku, vos monetos dydžio, daiktų ieškikliu „AirTag“, o „Samsung“ telefonų savininkus – „Galaxy Smart Tag“. Šie ieškikliai prikabinami prie tokių daiktų kaip raktai, piniginė, o juos pametę lengvai atrasite sekdami garsinėmis bei programėlėje pateiktomis vaizdinėmis nuorodomis.

#4. Draudimas. Turbūt labiausiai mylimiems tėčiams linkime sveikatos ir saugumo. Vos keletą eurų per mėnesį kainuojantis būsto ir turto draudimas padės jūsų artimajam išvengti nuostolių nelaimės atveju.

Dar patogiau tai, kad, pavyzdžiui, operatorius „Tele2“ savo klientams leidžia apdrausti ir kitam asmeniui priklausantį turtą, o kasmėnesinę draudimo įmoką kaskart įtraukia į jūsų mobiliojo ryšio sąskaitą. Taigi, net ir dovanojančiam nekyla jokių nepatogumų – viską galima atlikti internetu ir vienu mokėjimu.

#5. Stebėjimo kamera. Tiek jums, tiek jūsų tėčiui kasdienės ramybės suteiks patikima lauko ar vidaus stebėjimo kamera. Šiandien tokiomis kameromis naudotis kur kas paprasčiau bei nereikia jokio sudėtingo montavimo. Dauguma belaidžių apsaugos kamerų valdomos tiesiog išmaniuoju telefonu, per joms skirtą aplikaciją. Vaizdo įrašai išsaugomi atminties kortelėje arba saugiai užšifruotuose serveriuose, todėl prireikus galima bet kada juos peržiūrėti.

Be to, vidaus kameros pravers, jei nerimaujate dėl tėčio sveikatos. Esant reikalui, turėsite galimybę patikrinti, kaip jis laikosi ir ar nereikia pagalbos.

#6. Išmanus durų skambutis. Dar daugiau saugumo garantuos išmanus durų skambutis su stebėjimo kamera. Jūsų tėtis matys viską, kas vyksta už lauko durų.

Pastabi dirbtinio intelekto technologija, pavyzdžiui, gamintojo „Eufy“, automatiškai sufokusuoja vaizdą ir nepraleidžia nė vienos detalės. Skambutį lengvai pritvirtinsite jums patogioje vietoje, nes jo sklandžiam veikimui užteks poros baterijų. Saugumo niekada nebus per daug!

#7. Šokių kovos. Paprastą susitikimą su tėčiu galite paversti įsimintinu šokių vakaru. Nepatikėsite pamatę, kokiais judesiais gali nustebinti jūsų brangiausias tėtis ir kaip į žaidimą įsitrauks visa šeima.

Pavyzdžiui, nieko nekainuojančiam šokių judesių atkartojimo žaidimui „Just Dance Now!“ tereikia mobiliojo telefono ir papildomo išmaniojo namų įrenginio vaizdui matyti: planšetės, kompiuterio, išmanaus televizoriaus ar pan. Į savo telefoną įsidiekite žaidimo programėlę, o kitame įrenginyje per naršyklę atsidarykite žaidimo svetainę https://justdancenow.com/. Savo mobiliajame suvedę naršyklės lange matomą kodą galėsite pradėti žaidimą.

Atkartodami šokių judesius telefoną laikykite dešinėje rankoje – taip programėlė užfiksuos kiekvieną jūsų judesį. Kito įrenginio ekrane matysite, kaip tiksliai pavyksta juos atkartoti, kiek taškų surinkote bei kaip sekasi varžovams.

Rate this item
(0 votes)