Login to your account

Username *
Password *

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

LG gavo 31 „Red Dot“ dizaino apdovanojimą

By Fabula Balandis 22, 2021 30

„LG Electronics“ (LG) buitinių ir pramoninių produktų dizainas dar kartą pripažintas vienu geriausių – šių metų „Red Dot“ apdovanojimų konkurse įmonė pelnė net 31 apdovanojimą. Gauti apdovanojimą šiame pramoninio dizaino konkurse – didžiulė garbė. Už dizainą 5 apdovanojimus gavo LG prietaisai, pristatyti parodoje „CES 2021“, tarp kurių – „InstaView®“ „Door-in-Door®“ šaldytuvas, šaldytuvo ir šaldiklio komplektas, dulkių siurblys „CordZero“, oro kondicionierius ir „Styler“.

Vienas reikšmingiausių LG dizainerių pripažinimų – garbingas įvertinimas medžiagų ir paviršių kategorijoje dėl prietaisų spalvų, medžiagų ir paviršiaus sprendimų. LG dizainerių sukurti prietaisai, kuriems būdingi drąsūs tradicinių buitinių prietaisų išvaizdos pokyčiai, yra pažangių technologijų ir aukščiausios klasės medžiagų, pritaikomų prie kiekvieno kliento poreikių, derinys. Norint pabrėžti kiekvieno produkto išskirtinumą, naudojamos tokios medžiagos kaip nerūdijantysis plienas, stiklas, įvairūs metalai ir „FENIX“ – „Arpa Industriale“ sukurta novatoriška medžiaga, kuri padengiama naudojant pažangią technologiją.

Dar vieną apdovanojimą už išskirtinį dizainą gavo LG „WashTower™“ – vertikalus skalbyklės ir džiovyklės blokas, užimantis mažiau grindų ploto ir sugebantis išskalbti ir išdžiovinti itin daug skalbinių. Ne buitinių prietaisų srityje išskirta nemažai LG kompiuterių produktų, pavyzdžiui, žaidimų monitorius „UltraGear™“ ir nešiojamasis kompiuteris „LG gram“ įvertinti už pažangų, elegantišką dizainą, pabrėžiantį šių produktų vertę.

„Red Dot“ dizaino apdovanojimai – vienas iš trijų prestižiškiausių profesionalaus dizaino konkursų visame pasaulyje. Šių apdovanojimų ženklas tarptautiniu mastu tapo vienu geidžiamiausių kokybės ir išskirtinio dizaino įvertinimo simbolių. Šiemet komisijos vertinimui buvo pateikta maždaug 7800 produktų.

„Kadangi mūsų prekių ženklo tikslas – kokybiški, išskirtinio dizaino produktai, visada didelė garbė gauti „Red Dot“ pripažinimą, – sakė „LG Electronics“ įmonės dizaino valdymo centro vadovas Lee Chul-bae. – LG stengiasi atsižvelgti į naudotojų norą padidinti erdvių kokybę produktais, kurie ne tik kokybiški, bet ir gražūs. Ir toliau ieškosime novatoriškų dizaino sprendimų, kad naudotojai būtų patenkinti.“

Rate this item
(0 votes)