Login to your account

Username *
Password *

„Huawei“ pristatė unikalų įrenginį, kuris padės lengviau dirbti nuotoliniu būdu

By Huawei Spalio 15, 2020 699

Spalio 12 d. tarptautinė technologijų bendrovė „Huawei“ Šiaurės, Rytų ir Centrinėje Europoje pristatė naujos kartos išmanaus bendradarbiavimo įrenginį „IdeaHub“. Tikimasi, kad šis prietaisas taps visų tipų biurų išmaniosios ekosistemos centru, ypač padidinsiančiu veiklos efektyvumą dabartinėmis sąlygomis, kai vis daugiau įmonių ir įstaigų darbą organizuoja nuotoliniu būdu.

Naujasis produktyvumo įrankis skirtas padėti komandoms lengviau bendradarbiauti tarpusavyje. „IdeaHub“ integruota daugybė tai palengvinančių funkcijų: galimybė dirbti keliais mobiliaisiais įrenginiais ar kompiuteriais vienu metu, interaktyvi lenta, išmanusis rašymas ranka, galimybė bendradarbiauti per atstumą ir organizuoti vaizdo konferencijas.

Biurams skirtas išmanusis įrenginys pasižymi ir trimis unikaliomis savybėmis: atvira debesijos vaizdo konferencijų ekosistema, integruota dirbtinio intelekto technologija ir inovatyviu bei paprastu prietaiso dizainu, vietoj rinkoje paplitusios sudėtingos fizinės konstrukcijos.

„IdeaHub“ palaiko populiariausias trečiųjų šalių debesijos vaizdo konferencijų paslaugas ir platformas, tarp jų – „Zoom“, „Microsoft Teams“, „Cisco Webex“. Prie geresnės vaido konferencijų patirties prisidės ir 1080p HD vaizdo kokybė su galimybe dalytis 4K rezoliucijos turiniu.

 

 

Išmanusis įrenginys taip pat yra aprūpintas įvairiomis dirbtinio intelekto funkcijomis, tokiomis kaip pašalinį triukšmą slopinanti „Acoustic Baffle“ technologija ar „AutoFrame“ sprendimas, automatiškai parenkantis optimalų vaizdo kameros kampą, priklausomai nuo konferencijų kambario ypatybių ir dalyvių skaičiaus.

Naudodamas dvylika mikrofonų ir 4K raiškos kamerą, „IdeaHub“ gali lokalizuoti kalbančiojo balsą aštuonių metrų spinduliu. Platesnės amplitudės balso perdavimo dažnis užtikrina itin aiškų Hl-Fi kokybės garsą net ir labiausiai nuo prietaiso nutolusioje biuro vietoje.

Biurams skirtas įrankis taip pat pasižymi minimalistiniu dizainu. Dėl plono ir nedaug vietos užimančio stovo bei į vieną išorinio maitinimo laidą integruotų kelių kabelių sprendimo išmanusis įrenginys padeda išvengti bet kokių su laidų sujungimu susijusių nesklandumų ir įkūnija paprastumo filosofiją.

Kurtas taip, kad derėtų bet kokioje aplinkoje, įrenginys akimirksniu išmania erdve gali paversti susirinkimų kambarį, vadovų pasitarimo kabinetą ar namų biurą, taip pat gali nesunkiai atstoti lentą, projektorių ir profesionalią vaizdo konferencijų įrangą.

Tokias produkto kūrėjų pastangas įvertino ir tarptautiniai dizaino specialistai dėl elegantiškos, šiuolaikiškos ir į vartotoją orientuotos konstrukcijos „IdeaHub“ skyrę „Red Dot Award 2020“ apdovanojimą. 

Rate this item
(0 votes)
Last modified on Antradienis, 27 Spalio 2020 16:14