Login to your account

Username *
Password *

Ekspertas paaiškina, kaip horizontalusis garsiakalbis padeda pagerinti namų garso sistemos kokybę  

By Fabula Spalio 20, 2023 155

Laikais, kai žmonės didelę laiko dalį leidžia pramogaudami namuose, garso kokybė yra tokia pat svarbi kaip ir ryškus vaizdas. Čia praverčia horizontalusis garsiakalbis, suteikiantis įspūdingą garso patirtį, kuri papildo televizoriuje matomą vaizdą. „LG Electronics“ (LG) ekspertas Kiril Miliajev aiškina, kodėl horizontalusis garsiakalbis yra vertingas jūsų namų pramogų įrangos priedas. 

Šiuolaikiniai televizoriai užtikrina, kad filmus namuose galime stebėti lyg kino teatre. Plačiuose ir raiškiuose ekranuose išryškėja kiekviena detalė, todėl filmo ar mėgstamos laidos žiūrėjimas tampa kaip niekad įtraukiantis ir malonus. Tačiau televizoriai tapo žymiai plonesni. Tai gera žinia minimalistams ir interjero dizaineriams, tačiau kartu tai reiškia, kad televizoriaus viduje lieka mažiau vietos įvairiai papildomai įrangai, pavyzdžiui, galingiems garsiakalbiams. Taigi, nors televizoriaus ekranas yra didesnis ir geresnis, garso kokybė kartais neatitinka lūkesčių. 

Šią problemą gali išspręsti horizontalusis garsiakalbis. Jis užtikrina sodresnį ir dinamiškesnį garsą, kuris pagerina žiūrėjimo kokybę ir užtikrina dideliam ekranui tinkantį  garsą. Skirtingai nuo tradicinių namų kino sistemų, kuriose dažnai būna daug laidų, horizontalų garsiakalbį galite sumontuoti paprastai ir iškart mėgautis kokybiškesniu garsu. 

Penki privalumai, kuriuos užtikrina horizontalusis garsiakalbis 

Geresnė garso kokybė. Integruotų į televizorių garsiakalbių galimybės dažnai yra ribotos, todėl garsas nėra gilus ir aiškus. Be to, kai kurie šiuolaikiniai televizoriai integruotų žemadažnių garsiakalbių net ir neturi. Horizontalusis garsiakalbis pagerina garso patirtį – garsas tampa sodresnis ir aiškesnis. Horizontaliame garsiakalbyje yra keli garsiakalbiai, kurie siunčia garsą į kambarį iš tos pačios vietos, kurioje yra televizorius, taip skleisdami garsą į visas kambario puses ir užtikrindami, kad iš bet kurios kambario vietos girdėsite aukštos kokybės garsą. 

Efektyvus erdvės naudojimas. Horizontalusis garsiakalbis yra elegantiškas ir kompaktiškas, todėl puikiai tinka norintiems taupyti erdvę neprarandant garso kokybės. Jį galima lengvai pritvirtinti prie sienos arba pastatyti po televizoriumi, todėl jis dera prie turimos įrangos. 

Lengvas montavimas ir paprastas dizainas. Horizontalųjį garsiakalbį sumontuoti labai paprasta. Nesvarbu, ar turite aukštas lubas, ar kompaktišką A formos išplanavimą, garso kokybė išlieka tokia pati. Turėdami minimalų kabelių kiekį ir paprastas jungčių parinktis, horizontalųjį garsiakalbį įdiegsite ir paleisite akimirksniu.   

Pritaikomi garso nustatymai. Paprastai horizontalieji garsiakalbiai turi daugybę garso nustatymų ir parinkčių, todėl galite pritaikyti garsą taip, kaip norite. Tai reiškia, kad galite reguliuoti žemųjų ir aukštųjų dažnių lygį bei kitus parametrus, jog sukurtumėte savo poreikius atitinkantį garsą. Tokios funkcijos kaip „Dolby Atmos®“ / „DTS:X™“: 5.1 kanalų garsas, tikroviškai užpildantis visą kambarį, arba MERIDIAN technologija, užtikrinanti optimalų aiškumą ir „Hi-Res“ kokybę, leidžia mėgstamą muzikos kūrinį išgirsti taip, lyg jį girdėtumėte pirmą kartą.  

Prijungiamumas. Horizontalusis garsiakalbis suteikia daugybę nesudėtingų prijungimo galimybių. Daugiakanalius horizontaliuosius garsiakalbius paprasčiausia prijungti su HDMI prievadu, kuris yra daugumoje naujesnių televizorių. Tiesiog prijunkite šį kabelį iš horizontaliojo garsiakalbio prie televizoriaus HDMI prievado su garso grįžtamojo kanalu (ARC). Jei norite užtikrinti sklandų ryšį perkeldami horizontalųjį garsiakalbį iš vieno kambario į kitą, patikrinkite, ar yra „Bluethooth“ arba belaidžio interneto ryšio funkcija. Belaidis ryšys taip pat puikiai tinka srautinei transliacijai iš telefono ar mobiliojo įrenginio. Jei horizontalųjį garsiakalbį norėsite naudoti kaip atskirą garsiakalbį, ieškokite USB  lizdo, jog galėtumėte lengvai leisti muziką ar mėgstamas tinklalaides iš USB atmintinės laikmenos. 

 

Rate this item
(0 votes)