Login to your account

Username *
Password *

Pramogų ir sporto sezonas – švytinčiame namų ekrane

By PR Service Gegužė 10, 2022 528

Ar pagalvojote, kur žiūrėsite „Euroviziją" ar Europos krepšinio čempionatą? Gal norėtumėte draugus pakviesti į kino salę savo namuose?

Kino teatro jausmą namuose gali sukurti naujasis „Philips“ 4K UHD OLED televizorius su unikalia „Ambilight technologija, kuri už ekrano sukuria spalvingą švytėjimą ir pratęsia ekrane rodomą vaizdą.

Naujasis „Philips“ televizorius siūlo net keturių dydžių įstrižaines – 48, 55, 65 ir 77 colių. Ultra 4K ekrano raiška ryškų iš tikslų vaizdą užtikrins tiek žiūrint iš vidutinio atstumo, tiek iš toli, todėl tiks ir svetainėje, ir miegamajame. Tikslios spalvos ir aiškus vaizdas nepriklauso nuo žiūrėjimo kampo.

OLED806 „Philips“ televizoriuose įdiegta HDR10+ technologija. Jos pagalba paryškinamos labai tamsių ir labai šviesių scenų detalės, gaunamas natūralus ir tikroviškas vaizdas. Žiūrėdami filmą ar žaisdami kompiuterinį žaidimą puikiai matysite spalvas ir tekstūras, realistiškai atrodančius šešėlius, nakties metu filmuotas scenas, bei tiksliai atkurtas detales.

Kokybišką vaizdą lydi ir profesionalus garsas – aukštos kokybės galinga 50W 2.1 garso sistema užtikrina švarius aukštus, gilius žemus dažnius bei aiškų ir sodrų erdvinį garsą. „Ambilight technologija pagyvina grojaraštį dinamišku šviesų šokiu ekrane ir už jo.

Šie televizoriai puikiai tinka ir žiūrėti sporto rungtynes, nes rodo ypač aukšta, 120 hercų siekiančia sklaida. Tai reiškia, kad ekrano vaizdas atsinaujina iki 120 kartų per sekundę, todėl net ir greitai judantis vaizdas atrodo sklandžiai ir aiškiai.

OLED 806 yra plonas, be vidinės vaizdą įrėminančios juostos, su siauru išoriniu metaliniu rėmeliu, kuris leidžia sklandžiai prijungti keturių pusių „Ambilight apšvietimą iš nugarinės televizoriaus pusės. Metalinės dviejų atspalvių kojelės sukuria įspūdį, kad televizorius sklando. Nuotolinio valdymo pultelio šonai aptraukti „Muirhead" oda, o mygtukai padailinti metalu ir tolygiai apšviesti.

OLED806 „Europos vaizdo ir garso asociacijos“ pripažintas geriausiu 2021–2022 m. OLED televizoriumi.

Philips Sound“ produktus pasaulyje atstovauja kompanija „TP Vision. Tai yra Nyderlanduose registruota įmonė, o jos pagrindinė būstinė įsikūrusi Amsterdame. „TP Vision“ priklauso monitorius ir televizorius gaminančiai „TPV Technology Limited“ (TPV) kompanijai.

Daugiausia dėmesio kompanija skiria „Philips“ prekės ženklo televizorių Europos, Vidurio Rytų, Pietų Amerikos, Indijos rinkose ir tam tikrose Azijos bei Ramiojo vandenyno šalyse bei garso gaminių visame pasaulyje vystymui, kūrimui ir rinkodarai pagal Koninklijke Philips NV išduotą prekės ženklo licenciją. Stiprų „Philips“ prekės ženklą „TP Vision“ derina su savo produktų kūrimo ir dizaino patirtimi, giliomis žiniomis šioje pramonės šakoje. Kurdami produktus tikime, jog galėsime vartotojams pasiūlyti puikią garso ir vaizdo patirtį.

Rate this item
(0 votes)