Login to your account

Username *
Password *

LG tyrimas: išsiaiškinta, kokias naujo išmaniojo telefono ypatybes lietuviai laiko svarbiausiomis

By Fabula Gruodis 10, 2020 654

Neseniai atlikusi tyrimą „LG Electronics“ nustatė, kad beveik pusė, arba 47% apklaustų Lietuvos gyventojų teigia, kad jiems svarbiausia telefono ypatybė – įkrauto akumuliatoriaus veikimo trukmė (51 % taip manančiųjų yra vyrai). Atliekant tyrimą taip pat išsiaiškinta, ką lietuviai mano apie tokias telefono ypatybes kaip ekrano ir kameros raiška, vaizdo kokybė ir telefono dizainas.

Nors dauguma vyresnių nei 40 metų respondentų (52 %) pripažino, kad jiems svarbiausia yra įkrauto mobiliojo telefono akumuliatoriaus veikimo trukmė, 26 % jaunesnių (18–29 metų amžiaus) apklaustųjų mano, kad svarbesnė yra kameros ir vaizdo kokybė. Vaizdo kokybė labai svarbi jaunesniems žmonėms, nes jie aktyviau naudojasi programomis, kuriose galima bendrinti nuotraukas, vaizdo įrašus ar kitokią interaktyvią medžiagą. Šios amžiaus grupės atstovai dažniau naudojasi ir socialine žiniasklaida, pavyzdžiui, „Facebook“, „Instagram“ ar „TikTok“. Šiose platformose taip pat reikalingos aukštos kokybės nuotraukos ir vaizdo įrašai.

15 % lietuvių, vyresnių nei 40 metų, teigia, kad jiems svarbi ne tik telefono akumuliatoriaus veikimo trukmė, bet ir jo ekrano vaizdo kokybė – paprastai tokio amžiaus žmonėms išsivysto įvairių ligi tol neturėtų regos sutrikimų. Prastai matantys žmonės yra linkę pirkti didelį ekraną, o dėl didesnės raiškos gerokai išauga vaizdo ryškumas ir kokybė.

Tad atlikta apklausa rodo, kad tiek jaunesniems, tiek ir vyresniems nei 40 metų žmonėms svarbiausia – iki galo įkrauto akumuliatoriaus veikimo trukmė, abiejų grupių atstovams paskutinis iš svarbiausių kriterijų buvo išmaniojo telefono dizainas. Galima daryti išvadą, kad šiuolaikiniai pirkėjai gerai išmano pagrindines įrenginių ypatybes ir pirmiausia žiūri į techninius parametrus, o tik paskui vertina išmaniojo telefono dizainą.

Rate this item
(0 votes)
Last modified on Penktadienis, 11 Gruodis 2020 16:35