Login to your account

Username *
Password *

„LG OLED“ televizorius ir X serijos „XBOX“ atskleidžia žaidimo naujos kartos konsole potyrius

By Fabula ir partneriai Lapkritis 20, 2020 426

„LG Electronics“ (LG) ir XBOX tapo išskirtiniais rinkodaros partneriais, kad išryškintų labai laukiamos X serijos XBOX konsolės ir LG OLED televizoriaus fenomenalius žaidimo potyrius pagrindinėse Europos, Afrikos, Vidurio Rytų ir Azijos–Okeanijos rinkose.  LG OLED televizorius šiuose regionuose tampa naujos „Microsoft“ konsolės televiziniu partneriu, mažmeninės prekybos vietose vykstant specialiems renginiams, ir vartotojams suteikia galimybę patiems patirti visišką gyvybingumą, žaidimams naudojant LG 2020 metų OLED televizorių modelius ir naujausią XBOX konsolę.

Pažangiausio LG televizoriaus ir visų laikų galingiausios XBOX konsolės derinys atsitiktiniams ir rimtiems žaidėjams šiandien suteikia vienodas galimybes mėgautis naujos kartos žaidimais. Su tokiomis savybėmis kaip ypač trumpas 1 ms reakcijos laikas bei maža delsa ir naujausiomis HDMI specifikacijomis, įskaitant kintamą vaizdo atnaujinimo dažnį (VRR), automatinį mažos delsos režimą (ALLM) ir patobulintą garso grąžinimo kanalą, ne tik pagerėja žaidimų vaizdas ir garsas – jie tampa geriau reaguojantys. Su keturiais šias savybes naudojančiais lizdais LD OLED televizoriai suteikia visus kelių žaidybinių priemonių, pradedant konsolėmis ir baigiant AK, prijungimo vienu metu privalumus.

Dėl pažangios sujungtos dvigubos procesorių galios žaidėjai gali 4K žaidimais mėgautis iki 120 kadrų per sekundę dažniu ir taip pasinaudoti naujausios pažangios spindulio sekimo realiu laiku grafikos technologijos privalumais. 2020 m. LG OLED televizoriai yra pirmieji, kurie naudoja naująjį HGiG profilį ir kaip HDR žaidimų interesų grupę įkūrę nariai, LG ir „Microsoft“ yra įsitikinę, kad naujausi HDR įrašai atrodys tiksliai taip, kaip numatė jų kūrėjai.

Dėl savaiminio švytėjimo pikselių technologijos LG OLED televizorius pasižymi aukščiausio lygio vaizdo kokybe su gyvomis natūraliomis spalvomis ir begaliniu kontrastu. Ir kaip pirmasis televizorius bei pirmoji žaidimų konsolė su „Dolby Vision“ ir „Dolby Atmos“, LG OLED televizorius ir X serijos XBOX su savo dinamiškais vaizdais ir garsais žaidėjus į veiksmą įtrauks dar stipriau.1

Kadangi akių nuovargis žaidžiant yra viena iš problemų, todėl visi 2020 m. LG televizoriai naudoja OLED ekranus, kuriuos „TÜV Rhineland“ sertifikavo kaip akims patogius ekranus, jie atitinka visus griežtus tarptautinės bandymų firmos nustatytus kriterijus. Sertifikavimas parodo, kad televizoriai nemirga, skleidžia minimalų mėlynos spalvos kiekį ir užtikrina platų spalvų diapazoną, puikų HDR ir pastovią vaizdo kokybę į jį žiūrint dideliu kampu. Kad būtų dar labiau įsitikinta patogumu akims, LG OLED televizorius „Underwriters Laboratories“ (UL) patvirtino kaip nemirgančius ir skleidžiančius mažai mėlynos šviesos bei nekeliančius fotobiologinio pavojaus.

Rate this item
(0 votes)