Login to your account

Username *
Password *

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

Naujasis „Cat® S62 Pro“ – naujovių, funkcionalaus dizaino ir tikro patvarumo viršūnė

Su pažangiausia integruota terminio vaizdo kamera, kokią tik įmanoma rasti išmaniajame telefone 

Visame pasaulyje galiojančios „Cat®“ telefonų licencijos savininkė „Bullitt“ grupė pristato naują pavyzdinį išmanųjį telefoną su terminio vaizdo funkcija ir didžiausios įmanomos skiriamosios gebos „FLIR Lepton®“ sistemomis.

„Cat S62 Pro“ – tai trečiosios kartos „Cat 60“ serijos telefonai, atskleidžiantys naujausios FLIR® terminio vaizdo technologijos privalumus. Telefonas „Cat S62 Pro“ su „FLIR Lepton 3.5“ jutikliu ir nauja „MyFLIR™ Pro“ programėle siūlo net keturis kartus daugiau terminių taškų ir neprilygstamą programėlės funkcijų rinkinį.

Neįtikėtinas „Cat S62 Pro“ telefono patvarumas buvo išbandytas ir patvirtintas pagal griežtus bei žymiausius rinkoje tvirtumo standartus. Šis įrenginys atitinka ir pranoksta IP68 apsaugos nuo prasiskverbimo klasės ir JAV karinio standarto MIL SPEC 810H reikalavimus. Telefonas atlaikė griežtus pakartotinius kritimo iš 1,8 m aukščio ant plieno bandymus (ant kiekvieno šono ir kampo), intensyvius atsparumo vandeniui, nešvarumams ir dulkėms bei ekstremalioms temperatūroms bandymus, taip pat vibracijos ir atsparumo smūgiams testus. Be to, įrenginys yra higieniškas – jį galima visiškai panardinti ir lengvai nuplauti su muilu ir dezinfekavimo priemonėmis arba nuvalyti spiritu sudrėkintomis servetėlėmis. 

Pirmą kartą specialistai ir vartotojai savo išmaniajame telefone galės naudotis „FLIR Systems“ vaizdo apdorojimo funkcija „VividIR“, patobulinta MSX (kelių spektrų dinaminio vizualizavimo) ir matomo bei terminio vaizdo derinimo technologija. Dabar naudotojai gali keisti MSX intensyvumą, kuris leidžia perkelti tiesines matomo vaizdo detales į terminį vaizdą, arba naudodami naują alfa derinimo funkciją jungti terminio vaizdo detales su dvigubų taškų „Sony“ kamera užfiksuotais vaizdais.. Kartu šie atnaujinimai reiškia stipriai geresnę vaizdo kokybę, ryškesnius vaizdus ir didesnę terminę skiriamąją gebą – taip geriau atskleidžiamas kontekstas ir terminius vaizdus lengviau interpretuoti.

„Penkerius metus terminio vaizdo mobiliųjų telefonų rinkoje esame lyderiai, o pristatę „Cat S62 Pro “dar labiau kilstelėjome kartelę ir įsiveržėme į pirmąją vietą visoje pramonės šakoje. Dabar klientams siūlome ne tik revoliucinę profesionalų lygio terminių vaizdų kokybę, bet ir daugybę kitų patobulinimų. Palyginti su savo pirmtaku, šis telefonas 12 proc. kompaktiškesnis, bet jo ekranas 10 proc. didesnis. Jis greitesnis, galingesnis ir neįtikėtinai tvirtas. Tai nepamainomas darbinis telefonas“, – sako už produktų portfelį atsakingas „Bullitt“ grupės viceprezidentas Peteris Cunninghamas.

Naujoji programinė įranga taip pat leidžia taikyti analizės ir ataskaitų teikimo funkcijas, kurios paprastai siūlomos aukštesnės klasės specializuotose įrenginiuose su terminio vaizdo funkcija. Į programėlę įtraukta izotermų funkcija, izotermų perspėjimo signalai, mažiausios ir didžiausios temperatūrų indikatoriai bei ataskaitų generavimo funkcija – tai tik kelios iš daugelio galingų naujų funkcijų, kurias galima rasti „Cat S62 Pro“ programėlėje „MyFLIR Pro“.

„Telefone „Cat S62 Pro“ sumontavę naujausią „FLIR Systems“ siūlomą „Lepton“ terminio vaizdo jutiklį, tęsiame naujovių tradiciją. Ji tęsiasi jau tris „Cat“ telefonų kartas ir padeda profesionalams dar greičiau ir tiksliau atlikti darbus, – kalbėjo FLIR Komponentų verslo padalinio generalinis direktorius Paulas Claytonas. – Integruota „MyFLIR Pro“ programėlė pirmą kartą naudotojams išmaniajame telefone siūlo pažangias termografijos funkcijas, kurios leidžia dar geriau aptikti ir atvaizduoti plika akimi nematomą šilumos energiją.“ 

Izotermų įspėjimo signalo funkcija leidžia stebėti temperatūrą pasirinktame intervale (nuo -20 °C iki +400 °C) ir įtraukti signalus, įspėsiančius jus, jeigu stebimas rodiklis pateks į nustatytą intervalą. Tai nepaprastai naudinga funkcija stebint, kaip įrenginiai pasiekia nurodytą temperatūrą, tikrinant, ar temperatūra neįprasta nepadidėjusi, ir net norint sužinoti kepsninės įkaitimo lygį.

Be to, telefone „Cat S62 Pro“ dabar įtaisytas atnaujintas 5,7 col. FHD+ (18 x 9) ekranas, o įrenginio atmintis papildyta iki 6 GB RAM ir 128 GB ROM. Su dar greitesniu „Qualcomm“ mikroschemų rinkiniu, „Android™ 10“ operacine sistema ir didele, optimizuota baterija „Cat S62 Pro“ pilnai pasiruošęs padėti jums darbe. Jis dera su „Android Enterprise“ funkcijomis, įskaitant automatinę registraciją, taip pat jame buvo išbandyta EMM registracija ir pagrindinės politikos aprūpinimas pasitelkiant reikšmingiausius EMM sprendimus.

„S62 Pro“ – tai žingsnis pirmyn tobulinant mobiliųjų telefonų terminio vaizdo funkciją ir įspūdingas naujovių, funkcionalaus dizaino bei tikro patvarumo derinys. Naudokite jį norėdami sužinoti daugiau apie jus supantį pasaulį, aptikti bei įvertinti drėgmę, vėją, nuotėkį, įkaitusius taškus, trumpąjį elektros jungimą, užsikimšimą ar padidėjusią temperatūrą. Stebėkite, diagnozuokite, atskleiskite ir taupykite laiką.

Svarbiausi techniniai duomenys

 • Integruota FLIR terminė kamera
  • „Lepton 3.5“ profesionalų kokybės kamera
  • 1440 x 1080 HD vaizdo kokybė su „VividIR“
  • MSX tiesinė perdanga su vaizdo kameros vaizdo elementais
  • Matavimo intervalas nuo -20°C iki 400°C
  • Šilumos aptikimas ir paviršiaus temperatūros matavimas iki 30 m atstumu
  • Galima keisti dominančių vaizdo sričių mastelį ir jas perkelti, nustatyt karščiausius ir šalčiausius indikatorius
  • Horizontalus regėjimo laukas išplėstas iki 57 laipsnių, kad apimtų dar platesnį vaizdą
  • Galimybės rinktis iš 9 terminio vaizdo spalvų palečių, atsižvelgiant į situaciją
  • PDF ataskaitos
 • Galinga 4 000 mAh baterija
 • Atsparus vandeniui ir dulkėms (IP68 kategorija); atsparus kritimui net iš 1,8 m (6 pėdų) aukščio ant plieno – išbandytas; MIL SPEC 810H; „Corning® Gorilla® Glass 6“ stiklas
 • Atsparus vandeniui išmanusis telefonas – 35 min. iki 1,5 m gylyje
 • Ypač ryškus 5,7 col. FHD+ 18 x 9 ekranas pritaikytas naudoti lauke. Be to, jutikliniu ekranu galima naudotis drėgnais pirštais arba mūvint pirštines
 • „Android™ 10“ (bus atnaujinta į 11 versiją)
 • 6 GB RAM, 128 GB ROM, galimybės papildyti atmintinę („microSD™“)
 • „Qualcomm Snapdragon 660“, 2,0 GHz aštuonių branduolių procesorius
 • 12 MP dvigubų taškų „Sony“ galinė kamera, 8 MP priekinė kamera
 • „LTE Cat 13“, VoLTE, VoWiFi, ViLTE
 • Patvarus, nugarėlė padengta neslidžia gumuota TPU danga
 • Programuojamas spartusis mygtukas, leidžiantis greitai įjungti racijos (PPT), SOS (vieno darbuotojo programėlė) funkcijas, žibintuvėlį arba kamerą
 • „Bluetooth 5.0“, NFC
 • Įprastos programėlės ir turinio katalogas
 • Galimi variantai su viena arba su dviem SIM kortelėmis – „Nano SIM“ ir „microSD™“ (atskiri „microSD™“ ir SIM kortelių lizdai)
 • 2 metų garantija
 • Rekomenduoja „Google Android Enterprise“ (jau netrukus)
 • 3 metus gaunami saugos naujiniai*
 • Automatinis palaikymas

* Dvejus metus saugos naujiniai bus išleidžiami kas 90 dienų, be to, vienus metus bus teikiama avarinės saugos priežiūra

Išmaniojo telefono „Cat S62 Pro“ rekomenduojama mažmeninė kaina – 649 eurai, ir jį galima įsigyti svetainėje www.catphones.com arba iš daugelio mažmenininkų bei mobiliojo ryšio operatorių.

Rate this item
(0 votes)