Login to your account

Username *
Password *

„Citadele“ banko klientai dabar gali atsiskaityti naudodami bekontaktį žiedą

By CItadele Liepa 23, 2020 1261

Dabar „Citadele“ banko klientai gali naudotis nauju bekontakčiu mokėjimo būdu – mokėjimo žiedu. Atsižvelgiant į reikšmingą bekontakčių mokėjimų apimties padidėjimą per pastaruosius metus – šiuo metu Baltijos šalyse net 71 proc. visų „Citadele“ banko klientų mokėjimų yra bekontakčiai – žiedas buvo pasiūlytas kaip dar vienas toks būdas greitai ir saugiai atsiskaityti.

Jeigu prieš kelerius metus parduotuvėje galėjote atsiskaityti tik grynaisiais arba mokėjimo kortele, dabar „Citadele“ banko klientai gali naudotis septyniais skirtingais mokėjimo būdais: kortelėmis, programėle „Apple Pay“, mobiliąja programėle „Android“ telefonams, lipduku, mokėjimais naudojant telefono numerį, apyrankėmis ir žiedais. Mokėti naudojant žiedą dar greičiau ir paprasčiau, negu naudojant telefoną ar kortelę – pakanka jį priartinti prie mokėjimo terminalo, ir operacija bus atlikta. Mokant žiedu (kaip ir naudojant kitus bekontakčius atsiskaitymo būdus) PIN kodo nereikia, jei pirkinių suma neviršija 50 eurų.

„Džiaugiamės galėdami pasiūlyti „Citadele“ banko klientams didžiausią skaičių mokėjimo būdų Baltijos šalyse. Septyni skirtingi mokėjimo būdai nebuvo sukurti tam, kad tiesiog turėtume jų daugiau – taip mes siekiame užtikrinti, kad kiekvienas klientas galėtų pasirinkti jam patogiausią ir prieinamiausią metodą. Pastebėjome, jog klientai vertina mokėjimo būdų įvairovę ir mielai jais naudojasi. Pavyzdžiui, per penkis mėnesius nuo tada, kai „Citadele“ klientams buvo pasiūlyta „Apple Pay“, šiam mokėjimo metodui buvo įregistruota daugiau nei 15 000 klientų įrenginių“, – aiškino „Citadele“ banko verslo ir mažmeninės bankininkystės vadovas Dariaus Burdaitis.

„Nuolat ieškome naujų ir inovatyvių sprendimų, kurie mūsų klientams suteiktų galimybių dar patogiau naudotis banko paslaugomis. Nors atsiskaitymas naudojant žiedą pasaulyje nėra naujovė, iki šiol nė vienas Baltijos šalyse veikiantis bankas savo klientams to nesiūlė. Kiekvienas žiedas gaminamas atsižvelgiant į kliento nurodytą dydį ir pasirinktą spalvą, todėl jį paruošti užtrunka ilgiau nei kitas mokėjimo priemones. Tačiau neabejojame, kad pasiekęs savininką žiedas taps dažniausiai naudojamu mokėjimo būdu, nes jis ne tik patogus, bet ir labai stilingas. Bandydami žiedus nustebinome kasininkus ir kitus pirkėjus, kurie niekada anksčiau nebuvo matę šio mokėjimo būdo. Be to, toks žiedas gali tapti originalia sužadėtuvių dovana, parodančia jį dovanojančio asmens ketinimus pasiūlyti ne tik savo širdį, bet ir galimybę naudotis banko sąskaita“, – juokavo D.Burdaitis.

„Citadele“ bankas jau priima klientų užsakymus mokėjimo žiedui įsigyti. Paruošti šią atsiskaitymo priemonę reikia šiek tiek laiko, taigi klientas turės palaukti. Žiedas, panašiai kaip ir mūsų apyrankės, yra susietas su „Citadele“ mobiliąja programėle, kurioje klientai gali pakeisti savo PIN kodą, užblokuoti mokėjimus naudojant žiedą, peržiūrėti operacijas ir nustatyti mokėjimo regionus. Žiedas yra atsparus vandeniui ir pagamintas iš tvirtos keraminės medžiagos, apsaugančios jį nuo įbrėžimų ir vandens pažeidimų. Pabrėžiame, kad jis toks pat saugus kaip bekontaktė kortelė ir visiškai atitinka saugumo reikalavimus. Klientai gali pasirinkti baltą ar juodą žiedą, mėnesinis šios priemonės mokestis – 3 eurai.

Užsisakyti žiedą gali tik X kredito kortelių turėtojai ir programos X REWARDS dalyviai.

Rate this item
(0 votes)
Last modified on Penktadienis, 24 Liepa 2020 15:05