Login to your account

Username *
Password *

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

„Samsung“ pristatė „SSD T7 Touch“ nešiojamą duomenų kaupiklį su pirštų atspaudų skaitytuvu

By Publicum Sausio 09, 2020 148

„Samsung“ pristatė naują nešiojamą duomenų kaupiklį „SSD T7 Touch“. Plonas ir kompaktiško dydžio įrenginys palaikydamas USB 3.2 kartos 2 standartą pasižymi šiuo metu greičiausiu duomenų perdavimo greičiu. Kita išskirtinė naujovė – integruotas pirštų atspaudų skaitytuvas, kuris užtikrins dar didesnį įrenginyje laikomų duomenų saugumą. „T7 Touch“ už jame įdiegtas naujovės buvo įvertintas ir „CES 2020 inovacijų apdovanojimuose“.

Tiek paprasti vartotojai, tiek profesionalai, kuriems reikia savo asmeninius ar darbo dokumentus nešiotis kartu su savimi, nori jaustis saugiai ir būti tikri, kad jų duomenys niekur nedings. Naujasis duomenų kaupiklis dėl integruoto pirštų atspaudų skaitytuvo ir rinkoje pirmaujančio greičio leis dar papraščiau ir saugiau kaupti duomenis.

Sukurtas tiek profesionalams, tiek paprastiems vartotojams „SSD T7 Touch“ pasižymi didesne talpa, todėl šiame kaupiklyje galima saugoti didelį kiekį nuotraukų, žaidimų ar net 4K ir 8K vaizdo įrašus. Išorinį kaupiklį galima prijungti tiek prie nešiojamų ir planšetinių kompiuterių, išmaniųjų telefonų ar žaidimų konsolės ar tiesiog neštis kartu su savimi ten, kur reikia.

Lyginant su anksčiau „Samsung“ pristatytais duomenų kaupikliais, naujasis įrenginys taip pat pasižymi didesniu greičiu. „T7 touch“ skaitymo greitis siekia 1050 MB/s, o rašymo 1000 MB/s. Jis yra beveik du kartus greitesnis nei jo pirmtakas „T5“ ir netgi 9,5 karto greitesnis už kietuosius diskus. Naujasis įrenginys savo maksimalų greitį gali pasiekti naudojamas kartu su „NVMe“ protokolu.

Išskirtinė naujovė – „T7 touch“ yra pirmasis duomenų kaupiklis su pirštų atspaudų skaitytuvu. Jame taip pat integruota „Motion LED“ funkcija, kuri vartotojui tik paprastu žvilgsniu leidžia nustatyti įrenginio būseną. Nepaisant reikšmingo veikimo greičio padidinimo, techninės įrangos patobulinimo ir aliuminio korpuso, naujasis kaupiklis sveria vos 58 gramus. 

Vartotojai naujus duomenų kaupiklius galės rinktis iš juodos ir sidabrinės spalvos bei iš trijų talpų – 500 GB, 1 TB ir 2 TB, komplekte taip pat yra „USB Type-C-to-C“ ir „USB Type-C-to-A“ jungtys, suderinamos su „Windows“, „Android“ ir „Mac“ operacinėmis sistemomis. Duomenų kaupiklis turi trijų metų ribotą garantiją.

Rate this item
(0 votes)
Last modified on Ketvirtadienis, 09 Sausio 2020 11:41