Login to your account

Username *
Password *

Pristatytos belaidės ausinės „Huawei FreeBuds 6i“: nauji triukšmo slopinimo standartai ir išskirtinė garso kokybė

By Huawei Birželio 27, 2024 70

„Huawei“ pristatė naujausias belaides ausines „Huawei FreeBuds 6i“, kurios išsiskiria ne tik nauja triukšmo slopinimo technologija ar ilgu baterijos veikimo laiku. Įrenginys taip pat suteikia galimybę vartotojams mėgautis išskirtine garso kokybe bet kokioje aplinkoje.

„Belaidėse ausinėse „Huawei FreeBuds 6i“ integruota išmani dinaminė triukšmo slopinimo 3.0 funkcija, patobulinta garso kokybė ir ilgai veikianti baterija leidžia įrenginiui tapti itin universaliu kasdieniu palydovu. Negana to, šis įrenginys atitinka aukščiausius belaidžių ausinių standartus bei tampa puikia stiliaus detale. Vartotojai gali rinktis baltos, violetinės ar juodos spalvos belaides ausines, todėl tokį įrenginį yra itin lengva priderinti prie bet kokio stiliaus ar aprangos“, – sako „Huawei“ produktų mokymų vadovė Lietuvoje Urtė Eidžiūnaitė.

Atsiribokite nuo triukšmo bet kokioje aplinkoje

Belaidėse ausinėse „Huawei FreeBuds 6i“ yra įdiegta iki šiol naujausia adaptyvi garso slopinimo technologija „Intelligent Dynamic ANC 3.0”. Iki šiol tokia technologija buvo naudojama tik „Pro“ serijos įrenginiuose.

„Intelligent Dynamic ANC 3“ generuoja triukšmo slopinimo parametrus realiuoju laiku ir yra pritaikyta net 34 scenarijams. „Huawei FreeBuds 6i“ ausinės matuoja aplinkos triukšmą kas 2,6 mikrosekundes ir maždaug per vieną sekundę pakoreguoja parametrus taip, kad sklandžiai optimizuotų triukšmo slopinimą jūsų aplinkoje. Įrenginį puikiai papildo ir 3 mikrofonų sistema, kurią sudaro du išoriniai mikrofonai aplinkos triukšmui fiksuoti ir vienas vidinis mikrofonas likusiam triukšmui ausies kanale aptikti. Negana to, ausinėse integruotas 11 mm keturių magnetų dinaminis garsiakalbis generuoja atvirkštines garso bangas taip, kad neutralizuotų bet kokį į ausis pasiekiantį triukšmą“, – belaidžių ausinių privalumus apžvelgia U. Eidžiūnaitė.

Anot specialistės, siekiant pagerinti vartotojų triukšmo slopinimo patirtį, „Huawei FreeBuds 6i“ yra įdiegti ir 5 lygių aparatinės įrangos naujinimai, kurie pagerina ausinių pasyvaus triukšmo slopinimo (PNC) ir aktyvaus triukšmo slopinimo (ANC) galimybes. Vienas pagrindinių naujinimų – triukšmo filtravimo kamera, kuri yra skirta slopinti vidutinio ir aukšto (nuo 1 kHz iki 3 kHz) dažnio triukšmą. Tokia funkcija padeda atsiriboti nuo pašalinių garsų ir susikoncentruoti į reikiamas užduotis bet kokioje aplinkoje – perpildytoje kavinėje, biure ar skrydžių metu.

Įrenginio garso slopinimo technologiją papildo ir nauji, iš odai nekenksmingo skysto silikono pagaminti trijų dydžių ausinių antgaliai. 75 proc. storesnis ausinių viršus ir 25 proc. storesnė ausų antgalių sienelė padeda joms geriau priglusti prie ausų, taip užtikrinat visapusišką komfortą.

Pritaikykite garsą pagal savo poreikius

Ne ką mažiau svarbus aspektas belaidžių ausinių savininkams – galimybė įrenginį naudoti muzikos, tinklalaidžių ar audioknygų klausymui.

„Huawei FreeBuds 6i“ integruotas 11 mm itin magnetinis žemųjų dažnių garsiakalbis skleidžia iki 50 proc. daugiau 14 Hz sodrių žemųjų dažnių. Įrenginys taip pat palaiko LDAC HD garso kodeksą ir turi „Hi-Res Audio Wireless“ sertifikatą. Todėl nesvarbu, ar esate popmuzikos melodijų, ar elektroninių ritmų gerbėjas, garsas šiose ausinėse visuomet skambės itin aiškiai“, – sako U. Eidžiūnaitė.

Pasak ekspertės, vartotojai individualizuoti garso patirtį gali naudodami ir ausinėse integruotus „Multi-EQ“ efektus. Ekvalaizerio nustatymai leidžia reguliuoti 10 skirtingų dažnio diapazonų, kurie padeda pritaikyti garsą įvairiems muzikos žanrams, audioknygoms ar tinklalaidėms.

Ausinėmis mėgaukitės net iki 35 valandų

Dar vienas belaidžių ausinių privalumas – ilgas jų veikimo laikas. „Huawei FreeBuds 6i“ kartu su įkrovimo dėklu veikia iki 35 valandų, o vieno įkrovimo metu – iki 8 valandų.

„Vartotojams, kurie belaidėmis ausinėmis planuoja naudotis itin dažnai, aktualu ir jų greito įkrovimo funkcija. Vos 10 minučių įkrovę ausines, jomis galėsite nepertraukiamai naudotis dar 4 valandas. Tokia funkcija suteikia įrenginiui universalumo ir leidžia vartotojui patogiai naudotis ausinėmis visos dienos metu“, – akumuliatoriaus galimybes aptaria U. Eidžiūnaitė.

Rate this item
(0 votes)