Login to your account

Username *
Password *

„Sony“ pristato belaides žaidimams skirtas ausines „INZONE Buds“ su itin ilgai veikiančia baterija

 

„Sony“ pristato belaides į ausis įstatomas ausines „INZONE Buds“, aprūpintas naujausiomis kompanijos garso technologijomis ir orientuotas į kompiuterius ar konsoles naudojančių žaidėjų poreikius. Ausinės išsiskiria suasmenintais garso nustatymais, rinkoje vienu ilgiausių 12 val. baterijos darbo laiku ir mažu signalo vėlavimu.

Kartu debiutuoja ir naujos standartinio formato ausinės su mikrofonu „INZONE H5“, kurios išsiskiria iki 28 val. siekiančiu baterijos darbo laiku ir komfortišku dėvėjimo pojūčiu per ilgas žaidimo valandas.

Abu šie produktai sukurti dirbant kartu su pasaulyje žinoma e. sporto komanda „Fnatic“, kuri kitąmet žymės savo 20-metį, o šįmet yra laimėjusi tarptautinio „VALORANT“ čempionato titulus.

Be to, pristatoma ir nauja juodos spalvos žaidėjams skirtų ausinių su triukšmo slopinimo funkcija „INZONE H9“ versija. „Sony INZONE“ garso priedai žaidimų kompiuteriams ir „PlayStation“ konsolėms suteikia dar realistiškesnį garso patyrimą.

Ausinės „INZONE Buds“

„360 Spatial Sound for Gaming”

Ausinės „INZONE Buds“ palaiko erdvinio garso funkcionalumą „360 Spatial Sound”, kuris žaidėjui padeda tiksliau nustatyti priešininko padėtį ir atstumą bei taip įgyti pranašumą prieš jį. Pasitelkusi „Sony“ ilgametę patirtį vystant rinkoje pirmaujančią ausinių technologiją, ausinės „INZONE Buds“ gali pasiūlyti pagal kiekvieno žaidėjo poreikius individualizuojamą garso lauką. Didelis erdvinio garso atkūrimo tikslumas užtikrinamas išanalizavus ausies formą ir ausies kanalo ypatybes.

Pasitelkus „Sound Field Optimization“ funkciją bei nufotografavus savo ausis, kurių formą vėliau išanalizuoja programėlė „360 Spatial Sound Personaliser”, galima sukurti individualizuotą garso profilį. Tai leidžia vartotojui mėgautis jam pritaikytu tiksliu erdvinio garso atkūrimu.

Ausines „INZONE Buds“ taip pat galima pritaikyti savo ausies kanalui pasitelkus funkciją „Sound Tone Personalisation“. Šiuo atveju ausinės skleidžia specialius garsus ir per vidinius mikrofonus išanalizuoja kaip jie užpildo vidinį ausies kanalą. Remiantis akustine analize garsas optimizuojamas pasitelkus „INZONE Hub PC“ kompiuterio programą. Taip žaidėjui suteikiamas aukščiausio lygio erdvinio garso patyrimą.

„Dynamic Driver X“

Tiksliai atkuriant kiekvieno tipo žaidimo garsą nuo galingų sprogimų iki šnarančių žingsnių, žaidėjas iš tiesų gali pasijusti atsidūręs autentiškame žaidimo pasaulyje. Tokį tikslumą įgalina specialus itin aukštos kokybės garsiakalbis „Dynamic Driver X“, atkuriantis platų dažnių spektrą ir taip pat naudojamas ausinių modelyje „WF-1000XM5“. Garsiakalbio diafragmos struktūra, kurioje panaudotos skirtingos medžiagos kūgiui ir kraštams, išsiskiria minimaliais iškraipymais ir aukšta garso raiška taip suteikiant itin didelį garso realistiškumą.

Triukšmo slopinimas

„Sony“ aktyvaus triukšmo slopinimo funkcionalumas reiškia, kad ausinės „INZONE Buds“ gali veiksmingai nuslopinti aplinkos triukšmą ir tokiu būdu suteikti galimybę geriau sutelkti dėmesį į žaidimą.

Nenutrūkstamas žaidimas

Naujas taupiai energiją naudojantis procesorius L1 užtikrina iki 12 val. baterijų veikimo laiką. Bendras ausinių veikimo laikas, įskaitant dėklą su įkrovimo funkcija, siekia iki 24 val. Su vienomis ilgiausiai rinkoje veikiančiomis baterijomis „INZONE Buds“ gali ištverti net ilgiausias žaidimų sesijas. Be to, speciali ausinių forma, sumažinanti kontaktinių taškų skaičių su ausimis, leidžia jas patogiai dėvėti ilgą laiką.

Kartu su ausinėmis „INZONE Buds“ pridedama „USB-C“ tipo jungtis-antena, kuri padeda sumažinti garso signalo vėlavimą vos iki 30 milisekundžių. 

„INZONE Buds“ yra dviejų spalvų – juodos ir baltos.

Kitos ausinių ypatybės:

  • Mikrofonas su DI paremtu triukšmo slopinimu, kuris gali tiksliai užfiksuoti žaidėjo balsą net triukšmingoje aplinkoje;
  • Valdymas prisilietimais su programuojamomis funkcijomis;
  • Efektyvus „LE Audio“ standartas ir iki 24 val. veikianti baterija naudojant ausines su išmaniuoju telefonu;
  • Ausinės palaiko programėlę „Sony | Headphones Connect“.

Naujos ausinės „INZONE H5“

Naujos ausinės „INZONE H5“ išsiskiria lengvo svorio konstrukcija, nedideliu spaudimu ausims, pažangiu erdvinio garso atkūrimu, ant svirtelės sumontuotu mikrofonu. Naudojantis šiomis ausinėmis galima patogiai ilgą laiką būti pasinėrus į veiksmą žaidime ir siekti pergalės.

„INZONE H5“ ypatybės

  • Belaidis 2,4GHz ryšys;
  • „360 Spatial Sound for Gaming“ ir tikslus 3D garso pozicionavimas;
  • Ausinių svoris siekia 260 gramų, jos turi minkštas ausų pagalvėles ir nedideliu spaudimu ausims išsiskiriančią konstrukciją;
  • DI paremtas triukšmo slopinimas ir dvikryptis mikrofonas itin aiškiai fiksuoja ir perduoda balsą žaidimo metu;
  • Baterijos veikimo laikas siekia iki 28 val.;
  • Galimybė naudoti 3,5 mm garso jungtį.

Naujas „INZONE H9 Black“ modelis

Įvertinimo dėl itin efektyvaus triukšmo slopinimo, aukštos garso kokybės ir komforto sulaukusių ausinių „INZONE H9“ modelis nuo šiol yra ir juodos spalvos. 

Sukurta pergalei. Konsultuotasi su „Fnatic“.

„Mūsų partnerystė toliau iki naujų aukštumų plečia e. sporto galimybes aprūpinant mūsų komandas reikiama įranga, kuri padeda joms išnaudoti visą savo potencialą. Vienas iš mūsų kaip partnerių prioritetų buvo pasidalinti mūsų kaip profesionalių žaidėjų įvairiapuse patirtimi šių ausinių sukūrimo procese.Mūsų komandos patarė „Sony“, kaip naujosios „INZONE Buds“ galėtų būti pritaikytos žaidėjų poreikiams dėmesį skiriant baterijos darbo laikui ir komfortiškai dėvėjimo patirčiai, kad jos galėtų atlaikyti net ilgiausias žaidimų sesijas, bei kaip jos suteiktų įtraukiantį garso patyrimą, kuris leistų įgyti pranašumą prieš tarptautinius konkurentus.

Džiaugiamės, kad dabar mūsų gerbėjai visame pasaulyje turi galimybę išbandyti mūsų bendradarbiavimo rezultatą pasinaudoję šiomis ausinėmis ir žaisti žaidimus žinant, kad jie turi jų mėgstamų profesionalų rekomendaciją“, – sako „Fnatic“ vadovas Sam Mathews.

Rate this item
(0 votes)