Login to your account

Username *
Password *

„Samsung“ pristatė naująją „Galaxy FE“ seriją: su galingomis ausinėmis debiutavo nauji planšetiniai kompiuteriai

By Samsung Spalio 05, 2023 118

Spalio 4 d. technologijų kompanija „Samsung“ pristatė naujausius „Galaxy FE“ serijos įrenginius – aukštos kokybės garso ausines „Galaxy Buds FE“, kurios puikiai slopina aplinkos triukšmą bei planšetinius kompiuterius „Galaxy Tab S9 FE“ ir „Tab S9+ FE“. Su naująja „Galaxy FE“ linija siekiama, kad naujausios technologijų rinkos inovacijos būtų prieinamos didesnei daliai žmonių.

„Šių metų „Fan Edition“ (FE) serija, kuria atsidėkojame ištikimiausiems gerbėjams, yra kaip niekada gausi. Ją sudaro ne tik du planšetinių kompiuterių modeliai, bet ir pirmąkart linijos istorijoje debiutuojančios „Buds FE“ belaides ausinės. Tikime, kad prieinamos kainos flagmanai vartotojams leis patirti „premium“ segmento privalumus ir sklandžiai bei patogiai naudotis visa „Galaxy“ ekosistema“, – pranešime spaudai sako Simonas Skupas, „Samsung Electronics Baltics“ vadovas Lietuvoje.

„Galaxy Buds FE“: aukštos kokybės garsas ir ergonomiškas dizainas

Galingi „Galaxy Buds FE“ žemieji dažniai kuria gilų ir sodrų garsą, padedantį muziką išgirsti taip, kaip norėjo jos kūrėjas. Aktyvaus triukšmo slopinimo (ANC) ir „Ambient Sound“ funkcijos kovoja su visais nepageidaujamais aplinkos garsais. Jas papildo pažangi trijų mikrofonų sistema, kuri skambučių metu atskiria vartotojo balsą nuo aplinkinio triukšmo ir leidžia jį geriau girdėti pašnekovui.

„Galaxy Buds FE“ taip pat pasižymi visoje „Buds“ serijoje geriausia baterijos ištverme, suteikiančia 8,5 valandos klausymo vienu įkrovimu, o įskaitant dėkle esančios baterijos rezervą, bendra klausymo trukmė pailgėja iki 30 valandų. Tam, kad ilgos klausymo sesijos pernelyg nenuvargintų ausų, „Galaxy Buds FE“ dizainas buvo sukurtas maksimaliam komfortui, kurį kiekvienas asmuo gali prisitaikyti pasirinkęs vieną iš trijų pridedamų guminių pagalvėlių.

„Galaxy Tab S9 FE“ ir „Tab S9+ FE“: produktyvus laisvalaikis su dideliu ekranu ir „S-Pen“ rašikliu 

Šiemet iki dviejų modelių išaugusi „Galaxy Tab S9 FE“ planšetinių kompiuterių serija atveria galimybes dar platesniam vartotojų ratui suprasti ir išnaudoti „Galaxy Tab S“ serijos universalumą. Skaitmeninio turinio kūrėjai, verslininkai, užsiėmę studentai, menininkai ar žaidimų mėgėjai įvertins smarkiai išaugusį „Galaxy Tab S9 FE“ bei „Tab S9+ FE“ veikimo greitį ir našumą, lyginant su jų ankstesniu FE linijos pirmtaku.

Su „Galaxy Tab S9 FE“ 10,9 colio ir „Tab S9+ FE“ 12,4 colio ekranais, vos atėjus įkvėpimui, idėjas realizuosite bet kur: namie, darbe, universitete ar net parke. 90 Hz atsinaujinimo dažnis bei ryškioje saulės šviesoje spalvas ir kontrastą optimizuojanti „Vision Booster“ funkcija užtikrina aiškų vaizdą, kad ir kur būtumėte. Kaip ir naujoji „Galaxy Tab S9“ serija, abu „Tab S9 FE“ turi IP68 atsparumo vandeniui ir dulkėms sertifikatą, suteikiantį daugiau užtikrintumo keliaujant. „Tab S9+ FE“ taip pat gali pasigirti ilgai tarnaujančia baterija, kuri vienu įkrovimu garantuoja iki 20 valandų trunkančią vaizdo turinio peržiūrą.

Idėjas ir užrašus fiksuoti paprasčiau ir su IP68 atsparumą turinčiu tradiciniu „Galaxy“ įrenginių aksesuaru – „S-Pen“ rašikliu. Kaip ir „Galaxy Tab S9“, „Galaxy Tab S9 FE“ ir „Tab S9+ FE“ siūlo daugybę kūrybinių įrankių ir programėlių, įskaitant vartotojų pamėgtas „Goodnotes“, „LumaFusion“ ir „Clip Studio Paint“. Visus konspektus, eskizus ir vaizdo įrašus galima išsaugoti iki du kartus nei anksčiau didesnėje vidinėje atmintyje arba išorinėje iki 1 terabaito talpos „microSD“ kortelėje.

Sklandus suderinamumas ir rūpinimasis planeta

Su naujaisiais įrenginiais lengva naudotis „Galaxy“ ekosistemos suteikiamais pranašumais. „Multi Control“ funkcionalumas vartotojui leidžia turinį lengvai perkelti į kitą „Galaxy“ įrenginį. Prireikus išmaniajame telefone suredaguoti nuotrauką ar vaizdo įrašą, patogu pasinaudoti „Sparčiuoju bendrinimu“, persiųsti failą iš telefono į didesnį ekraną turinčią planšetę ir tęsti redagavimą.

Ekosistemos privalumai nesibaigia ir pramogaujant. „Galaxy Buds FE“ gali automatiškai persijungti tarp išmaniojo telefono, planšetinio kompiuterio ir televizoriaus – priklausomai nuo to, kurį įrenginį tuo metu naudojate.

Naujieji „Galaxy FE“ produktai taip pat yra draugiški aplinkai. Jų gamybai naudojami perdirbti plastikai ir aliuminis, o ilgesnį „Galaxy Tab S9 FE“ serijos įrenginių gyvavimo ciklą garantuoja keturi operacinės sistemos versijos atnaujinimai ir penkerius metus siunčiami saugumo pataisymai.

„Galaxy Tab S9 FE“ ir „Tab S9+ FE“ pirkėjai galės rinktis iš mėtų, sidabro, ir pilkos spalvų. O „Galaxy Buds FE“ ausinės bus prieinamos grafito ir baltos spalvų. Planšetinių kompiuterių prekyba prasidės spalio 5 d., o ausines pirkėjai galės įsigyti nuo spalio 6 d.

Rate this item
(0 votes)
Last modified on Pirmadienis, 16 Spalio 2023 15:55