Login to your account

Username *
Password *

Kvietimas: prasideda didžiausias startuolių renginys „Startup Fair. Change 2019“

By Versli Lietuva Gegužė 29, 2019 600

Renginio tipas: Renginys
Renginio data: Ketvirtadienis, 2019 m. gegužės 30 d.
Renginio pradžia: 10:00
Renginio pabaiga: Penktadienis, 2019 m. gegužės 31 d.
Renginio vieta: Kablys + Club, Kauno g. 5, Vilnius

Kviečiame jus į 7 metus organizuojamą tarptautinę startuolių konferenciją Lietuvoje „Startup Fair. Change 2019“, kuri vyks jau gegužės 30-31 dienomis Vilniuje (Kablys + Club, Kauno g. 5, Vilnius).

ATIDARYMAS, gegužės 30 d. 10 val.

Labai lauksime Jūsų renginio atidaryme, gegužės 30 d. 10 val.,  kurio metu Ekonomikos ir inovacijų ministras Virginijus Sinkevičius, Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius, „Versli Lietuva“ vadovė Daina Kleponė bei pagrindinio renginio partnerio „Swedbank“ vadovė Dovilė Grigienė trumpai pristatys Lietuvos startuolių ekosistemos iššūkius ir pokyčius, kurie jų laukia artimiausiu metu.

STARTUOLIŲ DISKUSIJA, gegužės 30 d. 10 val. 15 min.

Iš karto po  atidarymo kviečiame stebėti sėkmingiausių Lietuvos startuolių įkūrėjų „Oberlo“, „TransferGo“, „Tesonet“, „Trafi“ diskusiją apie jų patirtis, išmoktas pamokas vystant inovatyvų verslą ir būtinybę greitai prisitaikyti prie nuolatinių pokyčių.

KONFERENCIJA, gegužės 30-31 d.

Renginyje dalyvaus net 54 Lietuvos ir užsienio pranešėjai, kurie pasidalins vertingais patarimais kaip teisingai susikurti verslo plėtros į naujas rinkas strategiją, kaip atrasti startuolio auditoriją ir parduoti savo idėją, papasakos apie globalias startuolių tendencijas.

STARTUOLIŲ KONKURSAS, gegužės 31 d. 14 val. 30 min.

Tradiciškai renginyje vyks geriausio startuolio konkursas „Pitch Battle“, kuriame rungsis net 44 startuoliai, o potencialių startuolių investicijoms žvalgytis atvyksta 46 investuotojai iš 11 šalių.

Būsime dėkingi, jeigu apie savo dalyvavimą pranešite el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. 

Rate this item
(0 votes)