Login to your account

Username *
Password *

„Telia“ viešbučiams pradeda kurti vaizdo žaidimų kambarius

By Telia Gruodis 07, 2022 265

„Telia“ kartu su vienu didžiausių Skandinavijos viešbučių tinklu „Nordic Choice“ pradėjo kurti kompiuterinių žaidimų entuziastams pritaikytus viešbučių kambarius. Specialūs numeriai turės ne tik greičiausią internetą, naujausius žaidimus ir įrangą, bet ir triukšmo slopintuvus bei apšvietimą. Tokius kambarius artimiausiu metu planuojama pasiūlyti ir Lietuvoje. 

Vaizdo žaidimai jau seniai nebėra tik hobis – tai ir sportas, ir pramoga, ir darbas. Remiantis naujausia statistika, šeši iš dešimties švedų bent kartą per metus žaidžia vaizdo žaidimus, o reguliariai tai daro daugiau negu milijonas šios šalies gyventojų. Siekdamas patenkinti augančius tikslinės auditorijos bei privačių ir verslo klientų poreikius, Stokholme esantis „Quality Hotel Globe“ viešbutis su „Telia“ įrengė penkis numerius, kuriuose integruotos reikliausiems žaidėjams reikalingos technologijos.

„Žaidimų industrija tapo neatskiriama technologijų ekosistemos dalimi, tad jos entuziastų sparčiai daugėja ne tik visame pasaulyje, bet ir Lietuvoje. Čia taip pat ketiname pasiūlyti „Telia Gaming Center“ paslaugą, kuri apima visą žaidimams reikalingą įrangą ir licencijas, be kurių neįsivaizduojamas joks modernus žaidimų centras“, – sako „Telia Lietuvos“ verslo klientų vadovas Daniel Karpovič.

Jis prognozuoja, kad ateityje dėl didėjančio keliaujančių žaidėjų skaičiaus kokybiška žaidimų patirtis viešbučiuose ilgainiui taps tokiu pačiu savaime suprantamu dalyku, kaip sporto salė ar televizorius.

„Telia Gaming Center“ paslaugas viešbutis gauna iš vienų „Telia“ rankų, tad lankytojai gali nuolat mėgautis geriausia žaidimų patirtimi. Ją kambaryje kuria naujos kartos ypač spartus šviesolaidinis internetas, garsą sugeriančios užuolaidos ir triukšmo slopintuvai bei specialus pritemdymo funkciją turintis apšvietimas.

Žaidėjams skirtuose kambariuose bus aukščiausius reikalavimus atitinkanti įranga - kompiuteriai, ekranai ir ausinės. Šių ypatingų kambarių svečiai taip pat galės rinktis iš daugybės populiariausių žaidimų, kuriuos jie pasieks tiesiog prisijungdami prie savo paskyros.

„Quality Hotel Globe“ pristatyta koncepcija netrukus debiutuos ir kituose „Nordic Choice“ viešbučiuose. Antrasis eilėje – Pietų Švedijoje, Jonšiopingo mieste, įsikūręs „Quality Hotel Match“, kuriame taip atsiras penki žaidėjams skirti kambariai. Jų pavyzdžiu kiek vėliau paseks ir Norvegijoje esantys „Quality Hotel Expo“ bei „Quality Hotel Bodö“ viešbučiai.

Rate this item
(0 votes)