Login to your account

Username *
Password *

Žymios Lietuvos grupės žengia į dar neišbandytą sferą: pristatytos jų vardinės ausinės

By Tele2 Gruodis 05, 2022 564

Lietuvoje visiems gerai žinomos grupės „Saulės kliošas“, „Flying Saucer Gang“ ir „Jauti“ nuo šiol turi neeilinę atributiką – pristatytos vardinės atlikėjų ausinės. Išskirtinis pasiūlymas grupių gerbėjams suteikia galimybę įsigyti personalizuotas ausines, kurios atspindi ne tik kūrėjų muzikinius stilius, bet ir jų asmenybes.

Gavę pasiūlymą kurti grupės personalizuotas ausines, nusprendėme, kad joms tinkamiausi naujausio mūsų trumpo metro albumo „Meilė“ elementai. Meilės akcentai atsispindi ir mūsų komunikacijoje, tad bus gerai atpažįstami ir klausytojams. Ausinių dizaino kūrimo procesas buvo neįtikėtinai įdomus, o rezultatu esame labai patenkinti. Lietuvoje tikrai nedaug atlikėjų turi savo vardines ausines, tad mums tai puiki galimybė ne tik pradžiuginti savo klausytojus, bet ir dar plačiau dalintis savo kūryba“, – teigia Pilypas Gruzdys, grupės „Jauti“ gitaristas.

Išskirtinis ir personalizuotas dizainas

Riboto leidimo ausinių kampanija pirmą kartą startavo rugpjūčio mėnesį ir susilaukė neįtikėtinai daug klientų dėmesio. Atsižvelgus į didžiulį susidomėjimą unikaliu pasiūlymu, ausinių kampanija grįžta su dar platesniu vardinių ausinių pasirinkimu. „Pildyk“ ir Lietuvos atlikėjų bendras kūrinys – riboto leidimo ausinės išsiskiria unikaliu dizainu – jos sukurtos bendradarbiaujant su „Flying Saucer Gang“, „Saulės kliošas“ ir „Jauti“ grupių nariais. Belaidės ausinės leidžia ne tik klausyti muzikos, bet ir atsiliepti ar skambinti telefonu, be to jos kraunamos belaidžiu pakrovėju.

Vardinių grupės „Jauti“ ausinių dizainas išsiskiria savo jaunatviškumu – juoda ir ryškiai raudona spalvos, bei meilės elementai atspinti pačią naujausią jų kūrybą. Ant vieno ausinuko vaizduojamas dvitaškis ir trys žvaigždutės, ant kito – ženklas mažiau ir trys trejetai, atitinkamai SMS žinutėse šie simboliai vaizduoja bučinius ir širdeles.

Sugrįžta itin daug dėmesio sulaukusios, išskirtinai ryškaus dizaino „Flying Saucer Gang“ grupės ausinės – ant raudono ausinukų dėklo galima rasti ne tik kamufliažo detales, bet ir ekspresyvų ateivį. Ant kiekvieno iš ausinukų užrašyti atlikėjų vardai – Gamka ir Remis.

Saulės kliošo“ gerbėjai vėl turės galimybę įsigyti vardines grupės ausines. Joms pasirinktos kiek švelnesnės spalvos ir dizainas, labiau atitinkantis lyrines atlikėjų dainas. Grupę ir jos kūrinius atspindi mėlynos spalvos dėklas su žaismingu grupės logotipu ir ant ausinių pavaizduotu mėnuliu bei žvaigžde.

Didžiulis susidomėjimas

Manome, kad bendradarbiavimas su ryškiausiais Lietuvos atlikėjais buvo itin sėkmingas, kadangi pirmosios ausinės susilaukė didelio klientų susidomėjimo. Atsižvelgdami į tokį dėmesį ir klientų poreikius, pristatome antrą ausinių bangą su dar viena žymia grupe. Tai puiki galimybė kūrėjams atsiskleisti iki šiol nebandytoje sferoje“, – sakė Dominyka Jonušienė, „Pildyk“ prekės ženklo vadovė.

Ausines už simbolinę kainą – 9,90 Eur gali įsigyti „Pildyk“ klientai, užsisakę neriboto interneto planą. Įsigijus bet kokį kitą planą, vardines ausines galima nusipirkti už pilną kainą – 24,90 Eur. Riboto leidimo įrenginius atsiimti galima pasirinktame „Tele2“ salone. Daugiau informacijos apie pasiūlymo sąlygas rasite pildyk.lt internetinėje svetainėje.

Rate this item
(0 votes)