Login to your account

Username *
Password *

5 daiktai ir elektronikos prietaisai praversiantys kelionėje dviračiu

By Pitlane Rugpjūtis 18, 2022 456
5 daiktai ir elektronikos prietaisai praversiantys kelionėje dviračiu Pixabay

Nors skaičiuojame paskutines vasaros dienas, tačiau iki šiol lepinančios saulėtos dienos vis dar leidžia pasimėgauti kelionėmis ir atostogomis. Ne paslaptis, kad joms besiruošiant visuomet pagalvojame, ką įsigyti, kad keliautume patogiai ir be rūpesčių bei kuo galėtume atnaujinti turimą inventorių. „IKI Velomaratonas“ organizatoriai dalijasi rekomendacijomis, kokius daiktus ar elektronikos prietaisus reikėtų įsigyti kelionei dviračiu.

Drėgnos antibakterinės servetėlės, rankų dezinfekavimo skystis, ergonomiška ir kompaktiška gertuvė – tai jau nepamainomi daiktai kelionėje. O kokiais dar daiktais ar elektronikos prietaisais galėtume papildyti šį sąrašą?

Kompaktiškas juosmens krepšys. Į trumpas išvykas ar ekskursijas gabentis visos kuprinės tikrai nebūtina. Visiškai užtenka ir patogaus ant juosmens tvirtinamo krepšio. Jame tilps jūsų išmanusis telefonas, piniginė ir net nedidelė, kompaktiška gertuvė. Vienas tokių gaminių – ergonomiškas juosmens krepšys.

Toks krepšys padeda neapkrauti ir išlaikyti atpalaiduotus pečius bei nugarą. Taip pat sumažina svorio centrą, leidžia nesukaisti ir netrukdo judėti, kaip tradicinės kelionių kuprinės.

Belaidės ausinės. Naudojant jas visiškai netrikdydami pakeleivių ramybės galėsite klausytis muzikos, atsakyti į skambučius ir kt. „Xiaomi Buds 3“ ausinės yra atsparios vandeniui, turi aplinkos triukšmo slopinimo funkciją, integruotą mikrofoną. Veikimo laikas įkrovus – apie 30 val.

Šiuo metu ne tik Lietuvoje, bet ir daugelyje pasaulio šalių lankomose vietose atsisiuntę specialias audiogidų programėles galėsite klausytis įdomių pasakojimų. Iš anksto įgarsintos ekskursijos leis geriau pažinti jūsų lankomas vietas.

Išmanusis laikrodis. Ne tik kasdien, bet ir kelionėse pravers išmanieji laikrodžiai, skaičiuosiantys jūsų kelionėse įveiktus kilometrus.  Jie yra suderinami su kitais išmaniaisiais įrenginiais, todėl laikrodžio ekrane galėsite, pavyzdžiui, atsiliepti į skambučius, perskaityti SMS ar matuoti pulsą. Verta paminėti, kad „Xiaomi“ išmaniųjų laikrodžių akumuliatoriai priklausomai nuo modelio, užteks įkrauti kas 10–20 dienų, todėl laikrodis sėkmingai atlaikys net ir ilgesnę kelionę.

Oro pompa. Jeigu dažnai išriedate su dviračiu ar paspirtuku, jums reikia ir geriausios oro pompos. Ne paslaptis, kad norite, jog ji tarnautų ilgai, būtų kokybiška bei patogi naudoti. Su oro pompa patogiai ir greitai prisipūsite padangas ir be trikdžių galėsite tęsti kelionę. Beje, jeigu sugalvojote įsimesti ir kamuolį – tiks pripūsti ir jam.

Išorinė baterija. Net ir tada, kai keliaujate dviračiu, tikėtina, kad turėsite bent keletą prietaisų, kuriuos reikės įkrauti. Nesvarbu, ar tai būtų telefonas, GPS navigacija, kad galėtumėte orientuotis kelyje – žinojimas, kad turite elektros energijos jiems įkrauti, palengvins kelionę ir suteiks ramybę.

Rate this item
(0 votes)