Login to your account

Username *
Password *

„Samsung“ pristatė pirmąjį „Galaxy“ išmanųjį su besisukančia kamera

By Publicum Balandis 10, 2019 1555

„Samsung“ pristatė naują „Galaxy A“ išmaniųjų telefonų liniją, kurią sudaro šeši vidutinės klasės telefonų modeliai. Šioje linijoje yra kovą pasauliui pristatyti „A10“, „A50“ ir „A70“, o šiandien kompanija paskelbė išleidžianti dar tris išmaniųjų modelius – A20e“, „A40“ ir „A80“. Tai pati stipriausia iki šiol išleista „Galaxy A“ serijos linija, kurios priešakyje – pirmasis „Galaxy“ išmanusis telefonas „A80“ su besisukančia kamera.

Naujasis „Galaxy A80“ pasižymi išmania baterija, turi ekraną be jokių rėmelių ir įpjovų bei yra pirmasis „Samsung“ kompanijos telefonas turintis besisukančią kamerą. Naujas išmanusis sukurtas vartotojams, trokštantiems dalintis savo gyvenimo įspūdžiais ir akimirkomis su kitais ne tik asmenukių pavidalu, bet ir tiesiogiai transliuojamu vaizdu.     

„Kurdami naujus išmaniuosius telefonus primiausia kreipiame dėmesį į žmonių poreikius, todėl mūsų strategija yra pristatyti pažangiausias technologijas visose produktų linijose, taip suteikiant galimybes visiems vartotojams naudotis išmaniausiais sprendimais, patirti, užfiksuoti geriausias akimirkas ir jomis dalintis. „Galaxy A“ serija skirta įvairioms vartotojų grupėms, kad visi galėtų rasti išmanųjį, atitinkantį jų poreikius. Remdamiesi ilgaamže patirtimi kuriant ir tobulinant telefonų kameras, džiaugiamės galėdami pristatyti pirmąjį pasaulyje „Galaxy“išmanųjį su besisukančia kamera – „Galaxy A80“,- sako Simonas Skupas, „Samsung Electronics Baltics“ vadovas Lietuvoje.

Sukurta visiems

Naujausią „Galaxy A“ seriją sudaro šeši skirtingi išmaniųjų telefonų modeliai, kurie turi ilgiau veikiančią bateriją, itin kokybišką vaizdą rodantį ekraną ir, žinoma, patobulintą kamerą. Jie sukurti tam, kad kiekvienas vartotojas galėtų rasti asmeninius poreikius ir biudžetą, kurį jis gali išleisti naujam telefonui, atitinkantį įrenginį. Nesvarbu, ar prioritetas teikiamas dideliam, raiškiam ekranui, aukščiausios klasės kamerai ar galingai baterijai, „Galaxy A“ serija siūlo kiekvieno norus atitinkantį sprendimą.

Naujausia išmaniųjų linija sukurta reaguojant į nuolatinį vartotojų augimą ir didėjančius klientų, ieškančių kokybės ir naujovių, lūkesčius. Atsižvelgdami į vartotojų poreikius, „Samsung“ specialiai Europos regiono vartotojams pasiūlė du išskirtinius modelius – „A20e“ ir „A40“. Abu įrenginiai pasižymi pažangiomis „Galaxy A“ serijai būdingomis naujovėmis, o mažesnis ekrano dydis atspindi dalies Europos vartotojų norą rinktis kompaktiško dydžio įrenginius.

Inovatyvi besisukanti kamera

„Galaxy A80“ modelis, tai pirmasis  „Samsung“ išmanusis telefonas turintis besisukančią kamerą. Norint fotografuoti, speciali plokštelė su trimis objektyvais automatiškai iškyla telefono nugarėlėje, o norint užfiksuoti asmenukę su priekine kamera, objektyvai patys automatiškai atsisuka į telefono priekį. Naujoviškas kameros mechanizmas leidžia mėgautis nepriekaištinga trijų objektyvų kokybe, fotografuojant tiek galine, tiek priekine kamera.

Besisukanti kamera pasižymi 48 MP raiška, todėl nuotraukos bus ryškios tiek fotografuojant dieną, tiek naktį. Naujame išmaniajame integruota 3D gylio kamera, leis išnaudoti „Live Focus“ funkcijos teikiamas galimybes – ji nuskaito objektų gylį ir išmatavimus. Išmaniojo kamera turi itin plataus kampo objektyvą, kuris užfiksuoja vaizdus, kokius mato žmogus.

Išmaniojo kamera taip pat turi didelio stabilumo funkciją „Super steady“, kuri padeda nufilmuoti tolygius vaizdo įrašus, net ir smarkiai judant. Kameroje integruotas vaizdo optimizatorius gali atpažinti iki 30 skirtingų objektų ar scenų, o trūkumų aptikimas dar prieš fotografuojant automatiškai nustato kadro netobulumus.

Ekranas, baterija ir garso sistema

„Galaxy A80“ turi pirmajį „Samsung“ kompanijos naują „Infinity“ 6,7 colių ir „FHD + Super AMOLED“ ekraną, kuris išryškina net smulkiausias detales ir taip leidžia mėgautis dar ryškesniu žaidimų, nuotraukų ir vaizdo filmukų vaizdu. Naujasis išmanusis turi „Dolby Atmos“ garso sistemą, kuri naudojant ausines ar „Bluetooth“ ryšiu veikiančią kolonėlę, sukuria jausmą, kad garsas aplink jus sklinda 360 laipsnių kampu.

„Galaxy A80“ taip pat turi 3700 mAh bateriją ir greito įkrovimo funkciją, kuri gali suteikti 25W galią. Išmani naujo telefono baterija pati optimizuoja energijos suvartojimą, savarankiškai atsižvelgdama į vartotojo kasdienį naudojimąsi įrenginiu ir įvairiomis programėlėmis.Naujuose telefonuose integruotas baterijos veikimą optimizuojantis „Adaptive Power Saving“ režimas.

Išmanios funkcijos, dizainas ir saugumas

„Intelligent Performance Enhancer“ funkcija dėka dirbtinio intelekto įsimena vartotojo naudojimosi mobiliuoju telefonu įpročius ir optimizuoja baterijos veikimo laiką, CPU ir RAM pagal naudojimąsi, taip priversdama telefoną dirbti efektyviau ir vartotojo labui. Išmaniojo asistento funkcija „Bixby Routines“ seka ir analizuoja vartotojo kasdienius įpročius naudojantis telefonu, juos įsimena ir pagal tai prisitaiko prie šeimininko rutinos, pavyzdžiui, einant miegoti išjungia pranešimų gavimo funkciją, kad galėtumėte netrukdomi ilsėtis.

Taip pat siekdami savo vartotojams suteikti aukščiausią saugumo lygį, „Samsung“ ir į „Galaxy A“ liniją įdiegė „Knox“ saugumo platformą. Užtikrinti maksimaliu saugumu, vartotojai gali drąsiai naudotis „Samsung Pass“ prieiga, leidžiančia prie įvairių programų ir interneto svetainių jungtis naudojant biometrinį autentifikavimą ir pamiršti daugybę skirtingų slaptažodžių, kuriuos naudojote iki šiol.

Atsižvelgiant į šiuolaikiškų žmonių aktyvų gyvenimo būdą, „Galaxy A80“ galima valdyti be rankų pagalbos su išmaniuoju asistentu „Bixby“ bei kitomis funkcijomis, kaip „Bixby Vision“, „Bixby Home“, „Samsung Health“ ir daugiau.

„Galaxy A80“ pasižymi aptakiu bei ergonomišku korpusu ir patogiai telpa į delną. Vartotojai Lietuvoje, galės pasirinkti iš dviejų stilingų įrenginio spalvų – juodos ir auksinės. Mūsų šalies parduotuvėse telefonas pasirodys birželio mėnesį.

„Galaxy A40“ ir „Galaxy A50“ Lietuvoje jau galima įsigyti nuo balandžio mėnesio pradžios, o „Galaxy A10“, „Galaxy 20e“ ir „Galaxy A70“ Lietuvos parduotuvėse pasirodys jau gegužės mėnesį. Savo „A20e“, „A40“, „A50“ ir „A70“ vartotojai galės išsirinkti iš keturių skirtingų spalvų – juodos, baltos, mėlynos ir koralinės, o „A10“ vartotojams bus pasiūlytas juodos, mėlynos, raudonos ir koralinės spalvos.

Daugiau informacijos: http://www.samsungmobilepress.com, news.samsung.com/galaxyir www.samsung.com/galaxy.

Rate this item
(0 votes)
Last modified on Trečiadienis, 10 Balandis 2019 15:34