Login to your account

Username *
Password *

Sportuoji lauke? Pasiimk savo mėgstamą muziką su savimi!

By PR Service Liepa 21, 2022 299

Lietuviškos vasaros oras ar kondicionuojama „kačelkė“? Mėgstantiems sportuoti yra begalė vietų tuo užsiimti tiesiog lauke – reikalingas tik buteliukas vandens ir gera muzika. Kur kieme sportuoti labiausiai mėgsta ir kokius muzikos grotuvus naudoja sportuojantys žmonės?

Vasarą galima sportuoti ir lauke

Lietuvoje daug naujų, lauke įrengtų sporto aikštelių. Sostinėje populiariausia vieta vasariško oro ir modernios sporto įrangos ištroškusiam sportininkui yra prie Baltojo tilto. Kaunas taip pat turi unikalią ir nuostabiais vaizdais garsėjančia sporto vietą Nemuno ir Neries Santakos parke. Klaipėdos apskritis turi tai, ko neturi Lietuvos didmiesčiai – ilgiausią Kuršių nerijos dviračių taką. Bendrai didžiausiuose Lietuvos miestuose dviračių takai tęsiasi net 550 kilometrų, o Kaunas ir Klaipėda net lenkia sostinę.

Muzikos grotuvai sportui lauke pagyvinti

Su muzika sportuoti smagiau. Nesvarbu ar tai būtų krepšinis, dviračiai, riedlentės ar treniruokliai, muzika yra neatsiejama sporto dalis, ypač dabar, kai technologijų dėka galime ja mėgautis bet kur ir bet kada.

Tie, kurie vasarą sportą salėse iškeičia į sportą atvirame ore, dažnai tai daro dėl kelių priežasčių: grynas oras nieko nekainuoja, sportuoti lauke žymiai smagiau ir dar gali pasirinkti savo mėgstamos muzikos grojaraštį.

Sportuoti lauke ir tuo pat metu klausytis muzikos padės „Philips“ garso technika. Tiesiog pasiimkite „Bluetooth“ garsiakalbį, įjunkite mėgstamą grojaraštį ir mėgaukitės! „Philips S7807“ puikiai tinka sportuoti lauke: kolonėlės dydis pakankamai mažas ir patogus įsidėti į krepšį, garso kokybė puiki, o konstrukcija atspari dulkėms ir vandeniui. Arba rinkitės dar mažesnę „Philips S4807“, kuri taip pat užtikrina stulbinantį garsą.

Mėgstate treniruotis savarankiškai? Tuomet rinkitės „Philips A7306“ belaides ausines, kurios užtikrina aukštos kokybės klausymąsi, yra atsparios vandeniui, dulkėms ir prakaitui. Be to, galite stebėti savo rezultatus naudodami integruotą širdies ritmo matuoklį.

Anksčiau galėjome tik pasvajoti, kad muziką galėsime nešiotis su savimi praktiškai visą parą, ką jau kalbėti apie galimybę surengti mini-koncertą sporto aikštyne „Bluetooth“ kolonėlių pagalba. Sunku įsivaizduoti, kaip technologijos patobulės per ateinančius dešimtmečius, tačiau aišku viena – ateitis bus muzikali.

Pranešimo spaudai pabaiga

Apie „TP Vision“

„TP Vision Europe B.V.“ (toliau - „TP Vision“) yra registruota Nyderlanduose, pagrindinė įmonės būstinė yra Amsterdame. „TP Vision“ priklauso monitorius ir televizorius gaminančiai „TPV Technology Limite“ (toliau – TPV“) kompanijai.

Daugiausia dėmesio kompanija skiria „Philips“ prekės ženklo televizorių Europos, Vidurio Rytų, Pietų Amerikos, Indijos rinkose bei tam tikrose Azijos bei Ramiojo vandenyno šalyse ir garso gaminių visame pasaulyje vystymui, kūrimui ir marketingui pagal „Koninklijke Philips NV“ išduotą prekės ženklo licenciją. Stiprų „Philips“ prekės ženklą „TP Vision“ derina su produktų kūrimo patirtimi, meistriškumu ir giliomis žiniomis. „Kurdami produktus tikime, jog galėsime vartotojams pasiūlyti puikią garso ir vaizdo patirtį.

Aukštos kokybės paveikslėlius galima rasti: http://tpvision.com/image-library

Rate this item
(0 votes)