Login to your account

Username *
Password *

„SpectroCoin“ ir toliau išlieka populiariausias darbdavys

Kriptovaliutų keitykla „SpectroCoin“ – antrą mėnesį iš eilės išlieka pačiu populiariausiu darbdaviu Lietuvoje. Technologijų sektoriaus darbuotojus ir potencialius darbdavius sujungiančioje platformoje „MeetFrank“ jau du mėnesius darbuotojai labiausiai domisi galimybe dirbti „SpectroCoin“.

Tokį darbuotojų susidomėjimą nulemia augantis kriptovaliutų populiarumas ir darbuotojų noras prisidėti prie naujųjų technologijų bei jų vystymo. „Nėra žmogaus, kuris nežinotų, kas yra kriptovaliutos. Tai yra ateitis ir daugelis nori prie tos ateities prisidėti – būti finansinių inovacijų dalimi. Tai padeda mums konkuruoti dėl paties aukščiausio lygio profesionalų“ - džiaugiasi „SpectroCoin“ ir „Bankera“ įmonių bendraįkūrėjas Vytautas Karalevičius.

Būtent toks beveik dešimtmetį veikiančios įmonės veiklos pobūdis padeda keturis mėnesius išlikti sąrašo viršūnėje ir du mėnesius būti pirmoje vietoje. “Mes rikiuojame kompanijas pagal tai, kiek žmonių per mėnesį kreipiasi į juos dėl darbo. Taip mes galime labai tiksliai įvertinti, kuri įmonė yra populiariausia” – teigia „MeetFrank” padalinio Lietuvoje vadovas Justas Burba.

Programėlė padeda įmonėms rasti specialistus

„MeetFrank“ padeda darbuotojams anonimiškai ieškoti darbo. Platformoje galima sužinoti apie atviras pozicijas įvairiose įmonėse, darbui reikalingus įgūdžius bei atlyginimus. Tuo tarpu darbdaviai mato nuasmenintus darbuotojų duomenis, jų patirtį bei lūkesčius algai. Tik darbuotojui suaplikavus į darbo poziciją, darbdaviui atskleidžiama jo tapatybė.

„Mes padedame profesionalams rasti naujų iššūkių nepriklausomai nuo jų gyvenamosios vietos. Visame pasaulyje turime 120 tūkstančių darbo skelbimų greitai augančiose kompanijose. 35 tūkstančiai šių darbų yra nuotoliu. Darbui Baltijos šalyse turime 4 tūkstančius skelbimų” – teigia Justas Burba.

Darbdaviai pasiruošę priimti ukrainiečius

Didėjant į Lietuvą atvykstančių Ukrainos karo pabėgėlių skaičiui, verslai ruošiasi juos priimti. Lietuvos technologijų sektoriui jau ilgą laiką trūksta įvairių specialistų – pinigų plovimo prevencijos specialistų, produktų vystytojų, testuotojų ir programuotojų. Tikimasi, kad šis trūkumas darbo rinkoje taps galimybe čia atvykstantiems ukrainiečiams įsitvirtinti Lietuvoje.

„Per pastarąjį mėnesį prie mūsų prisijungė jau trys ukrainiečiai. Esame pasiruošę artimiausiu metu įdarbinti dar bent 10. Šiemet „Bankera“ ir „SpectroCoin“ planuoja augti nuo 200 iki bent 250 darbuotojų. Tikimės dalis jų bus iš Ukrainos“ – teigia personalo vadovė Ieva Raciuvienė.

Pasiruošimas jaučiamas visoje darbo rinkoje. “MeetFrank” Lietuvos padalinio vadovas Justas Burba teigia “Programėlėje išskiriame darbdavius, kurie ieško ukrainiečių darbuotojų ir yra pasiruošę padėti jiems čia persikelti. Šiuo metu ukrainiečius priimti yra pasiruošusios 165 kompanijos, kurios siūlo jiems 1400 darbo vietų.”

Konkurencija dėl darbuotojų – itin aštri

Ieva Raciuvienė atkreipia dėmesį, kad apskritai konkurencija dėl darbuotojų yra itin aštri. “Technologinės įmonės stipriai konkuruoja dėl darbuotojų. Vadovaujamės principu, kad

profesionalams mes galime suteikti tinkamą darbo ir poilsio balansą. Tačiau šalia to rūpinamės ir visa eile kitų specialistams svarbių svarbių dalykų: įdomus produktas, išskirtinė industrija ir galimybė prisidėti prie finansinių inovacijų kūrimo”.

“SpectroCoin” biurai yra įkurti Vilniaus, Kauno bei Talino miestų centruose, taip pat darbuotojai gali dirbti nuotoliniu būdu. „SpectroCoin“ ir „Bankera“ labiausiai rinkoje išsiskiria galimybe dirbti Ramiajame vandenyne esančioje Vanuatu saloje. “Darbostogų” – darbo ir poilsio išvykų šalys varijuoja nuo nuo Pietų Prancūzijos iki Dubajaus.

Rate this item
(0 votes)