Login to your account

Username *
Password *

Estijos bendrovė „EveryPay“ pripažinta geriausia mokėjimo paslaugų teikėja Vidurio Europoje

By Publicum Gegužė 27, 2021 873

Prieš mažiau nei dešimtmetį, 2012 m., veiklą Estijoje kaip startuolis pradėjusi bendrovė „EveryPay“ tarptautinio žurnalo „Global Banking&Finance Review“ paskelbta geriausia nauja mokėjimo paslaugų teikėja Vidurio Europoje.

Kiekvienais metais „Global Banking&Finance Review“ įteikia apdovanojimus pasižymėjusioms finansų sektoriaus įmonėms visame pasaulyje. Viena iš kategorijų yra skirta geriausiems naujiems mokėjimo sprendimų teikėjams (Best New Payment Solution Provider) Europoje ir už jos ribų.

Estijos bendrovė „EveryPay“, pradėjusi veiklą mažiau nei prieš 10 metų kaip startuolis, o dabar išaugusi į pirmaujančių Baltijos šalių bankų partnerę, 2020 metais laimėjo geriausios naujos mokėjimo sprendimų teikėjos Vidurio Europoje titulą.

Pasak debesijos pagrindu skaitmeninių mokėjimų platformą siūlančios „EveryPay“ vadovo Lauri Tederio, pasiektas pripažinimas rodo, kad įmonė eina teisingu keliu ir atėjo laikas siekti dar ambicingesnių tikslų.

„Galime pasidžiaugti, ką pasiekėme bendradarbiaudami su stipriausiais Baltijos šalių bankais. Mūsų tikslas – toliau tobulinti teikiamas paslaugas ir klientams siūlyti aukščiausius standartus atitinkančią jų kokybę. Pelnytą tarptautinį apdovanojimą matome kaip ženklą, kad metas savo veiklą plėsti ir į kitas Europos šalis“, – sako L. Tederis.

Bendrovė „EveryPay“ įkurta 2012 m., siekiant patenkinti modernių mokėjimo sprendimų poreikį rinkoje. Šiuo metu įmonė bendradarbiauja su tokiais pirmaujančiais regiono bankais kaip „Swedbank“, SEB ir LHV bei klientams siūlo inovatyvias atsiskaitymo galimybes.

Klientai mokėjimus gali atlikti naudodami universalią banko ir sprendimo „LinkPay“ mokėjimo nuorodas, kurias įmonės gali išsiųsti klientams žinute, QR kodu ar el. paštu. Neseniai bendrovė atnaujino ir savo mokėjimo nuorodos paslaugą, suteikdama galimybę pridėti automatinį nuorodos numerį.

„Global Banking&Finance Review“ yra tarptautinis Jungtinėje Karalystėje  leidžiamas finansų leidinys, sulaukiantis daugiau nei 3 mln. apsilankymų per metus. 2011 m. leidinys pradėjo rengti kasmetinius „Global Banking&Finance Awards“ apdovanojimus, skirtus įvertinti svarbiausius pokyčius finansų sektoriuje.

„Global Banking&Finance Review“ interviu su „EveryPay“ vadovu Lauri Tederiu galite perskaityti čia.

 

Rate this item
(0 votes)