Login to your account

Username *
Password *

Lietuvių startuolis „Bankera“ pripažintas geriausią sprendimą verslui sukūrusia fintech įmone

By Bankera inf. Birželio 22, 2020 1053

„Fintech Week Lietuva“ renginį vainikavusiuose apdovanojimuose lietuvių įkurtas fintech startuolis „Bankera“ pripažintas geriausią fintech sprendimą verslui sukūrusia įmone. „Bankera“ įvertinta už tai, kad parodė didžiausią solidarumą COVID-19 kontekste ir sukurtu inovatyvia smulkaus ir vidutinio verslo finansavimo sprendimu prisidėjo prie tvarios ateities tikslų įgyvendinimo verslo bendruomenėje.

„Būdami lietuviška fintech įmone ir teikdami skaitmenizuotas finansines paslaugas, pirmiausia siekiame kurti vertę mūsų šalies ekonomikai. Tad džiaugiamės, kad „Bankera“ kuriami sprendimai susilaukia įvertinimo ne tik tarptautiniu, bet ir Lietuvos mastu. Savo idėją jau baigiame realizuoti, tad finansavimo paslaugas smulkiam bei vidutiniam verslui pradėsime teikti artimiausiu metu. Manome, kad verslas įvertins skaitmeninių sprendimų pranašumus - prieinamą kainą, greitį ir lankstumą. Be to, savo paslaugomis tikimės prisidėti ne tik prie Lietuvos kaip fintech šalies vardo garsinimo, bet ir didesnio konkurencingumo finansinių paslaugų rinkoje”, - teigia „Bankera“  bendraįkūrėjas Vytautas Karalevičius.

Balandžio pabaigoje Europos Komisijos inicijuotame hakatone „Bankera“ sukurtas sprendimas, skirtas trumpalaikiam smulkaus ir vidutinio verslo finansavimui, buvo pripažintas geriausiu „Skaitmeninių finansų“ kategorijoje. „Bankera“ tapo vienintele lietuvių komanda, pelniusia vieną iš šešių pagrindinių Europos Komisijos hakatono apdovanojimų. 

Virtuali finansinių technologijų konferencija „Fintech Week Lithuania“, vykusi birželio 15-18 dienomis, buvo vainikuota Lietuvos fintech apdovanojimų finalu. Renginio metu išdalinta 10 apdovanojimų industrijos lyderiams, kuriuos vertino ir išrinko specialiai sudaryta tarptautinė ekspertų komisija.

„Fintech Week Lithuania“ virtualią konferenciją birželio 15-18 d. organizuoja Ekonomikos ir inovacijų ministerija, Finansų ministerija, Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA), finansinių technologijų ir tvarių inovacijų centras „ROCKIT“, „Fintech Lithuania“ ir „Fintech Hub LT“ asociacijos.

„Bankera“ – jau daugiau nei kelerius metus veikianti FinTech įmones vienijanti ekosistema, kurią įkūrė trys verslininkai iš Lietuvos: Vytautas Karalevičius, Mantas Mockevičius ir Justas Dobiliauskas. „Bankera“ šiuo metu siūlo skaitmenizuotus mokėjimo sprendimus tiek privatiems asmenims, tiek verslo įmonėms, ieškančioms patogesnių ir pigesnių mokėjimų bei kasdienių finansinių operacijų valdymo būdų.

Rate this item
(0 votes)