Login to your account

Username *
Password *

Vilniaus universiteto Verslo mokykla pradeda bendradarbiavimą su „Fintech Hub LT“ asociacija

By Brandnomika Rugsėjis 07, 2023 263

Vilniaus universiteto Verslo mokykla (VU VM) pasirašė strateginės partnerystės sutartį su „Fintech Hub LT“ asociacija. Įstaigos susitarė dėl mažiausiai penkerius metus truksiančio bendradarbiavimo, kurio metu bus siekiama plačiau supažindinti tiek akademinę, tiek studentų bendruomenę su „fintech“ sektoriumi, ieškoti bendrų sąlyčio taškų.

Pasak VU VM mokyklos vadovės dr. Birutės Miškinienės, universitetas ir „Fintech Hub LT“ ateinančiais metais bendradarbiaus stiprinant aukštojo mokslo ir verslo partnerystę. Tai bus įgyvendinama kartu dalyvaujant mokslo bei verslo veiklose, vykdant įvairias iniciatyvas, kurios skatintų kuo didesnį studijų atitikimą darbo rinkos poreikiams. Taip pat bus rengiamos studentų praktikos įmonėse.

„Džiaugiamės, kad ši partnerystė bus naudinga mūsų studentams, o taip pat ir verslo atstovams. Besimokantiems Verslo mokykloje itin aktualu sužinoti kuo daugiau apie dabartinį verslo pasaulį, įmonių veikimo principus, verslo kūrimą bei vadovavimą jam. Kviesime „Fintech Hub LT“ atstovus pasidalinti profesine patirtimi su mūsų studentais, o pastaruosius – skatinsime įsitraukti sprendžiant aktualias verslo problemas“, – kalbėjo dr. B. Miškinienė.

Įstaigos susitarė, kad verslo atstovai dažniau dalyvaus VU Verslo mokyklos organizuojamuose renginiuose, projektuose bei kitose veiklose, taip sukuriant galimybę užmegzti profesinių kontaktų. Studentai ne tik gaus daugiau progų atlikti praktiką pasirinktose gerą vardą pelniusiose įmonėse, bet ir dalyvauti bendrų projektų įgyvendinime. Tai, savo ruožtu, dar labiau priartins studentus prie Lietuvos verslo kasdienybės.

„Fintech Hub LT“ valdybos pirmininkės Astos Grigaitytės manymu, verslo ir būsimų specialistų bendradarbiavimas dabartiniame pasaulyje – ypatingai svarbus.

„Nemaža dalis studijų kryptį pasirinkusių jaunuolių tik paskutiniame kurse šiek tiek daugiau sužino apie sritį, kurioje nori dirbti ir tobulėti. „Fintech“ yra vienas iš sparčiausiai augančių sektorių. Šiuo bendradarbiavimu norime suteikti galimybę studentams sujungti teoriją su praktika kaip įmanoma anksčiau. Kontaktų užmezgimas, galimybė užduoti klausimus ir iš arti stebėti bei išbandyti darbus, kurių mokosi, neabejotinai suteiks privalumų patekus į darbo rinką. Praktikos versluose studentams gali sutrumpinti kelią darbo rinkoje ir atverti galimybes pradėti dirbti iškart po studijų“, – teigė A. Grigaitytė.

Ši partnerystė taip pat reiškia, kad „Fintech Hub LT“ asociacijos nariai bus skatinami dalyvauti VU VM organizuojamose veiklose. Asociacijos nariams prireikus, VU mokslininkai prisijungs prie verslo atstovų sprendžiant iškilusias problemas, kai to prireiks.

Rate this item
(0 votes)