Login to your account

Username *
Password *

„ConnectPay“ sąskaitas verslo klientams atidarys per vieną darbo dieną

Viena didžiausių Lietuvoje finansinių technologijų įmonių „ConnectPay“, pradėjusi teikti visas bankininkystės paslaugas verslo klientams ir lietuvių kalba, yra viena iš nedaugelio paslaugų teikėjų mūsų šalyje, sudaranti galimybę verslo sąskaitas atidaryti be jokio tiesioginio kontakto su vadybininku. Įdiegusi automatizuotus procesus ir sąsajas su išorinėmis duomenų sistemomis, „ConnectPay“ sąskaitas verslo klientams atidarys itin greitai – per vieną darbo dieną nuo užpildytos paraiškos gavimo.

„Jauni, pradedantys verslai, startuoliai pripratę veikti greitai, efektyviai ir be nereikalingų kliūčių. Lygiai taip pat jie renkasi patikimus verslo partnerius, kurie eina koja kojon su inovacijomis ir gali palaikyti spartų augimo tempą. Atlikę rinkos analizę matome, kad šiuo metu esame tarp kelių sparčiausiai sąskaitas klientams atidarančių bendrovių. Tai padaryti leidžia optimizuoti procesai, sąsajų su išorinėmis duomenų sistemomis gausa bei kompetentinga komanda“, – komentuoja „ConnectPay“ vadovas Marius Galdikas.

„ConnectPay“ verslo klientai paraiškas bei reikalingus dokumentus pateikia internetu. Tapatybės patikra atliekama skaitmeniniu būdu, o visa būtina informacija apie klientą operatyviai gaunama iš viešai prieinamų išorinių duomenų sistemų. Administruojant didelių įmonių struktūrą, gali kilti papildomų klausimų, jie klientams operatyviai pateikiami raštu, be tiesioginio kontakto su vadybininku.

„Bet kokio tiesioginio kontakto derinimas gali trukti kelias darbo dienas. Vieni bankai reikalauja, kad būsimas klientas fiziškai atvyktų į skyrių iš anksto sutartu laiku, kiti prašo pokalbio vaizdo skambučiu, kurio metu užpildoma kliento pažinimo anketa. Mes visa tai atliekame skaitmeniniu būdu, todėl verslo sąskaitą galime atidaryti jau kitą darbo dieną“, – kalba M. Galdikas.

Naujausiais Lietuvos banko duomenimis, pagal aptarnaujamų mokėjimų vertę „ConnectPay“ yra antra didžiausia elektroninių pinigų įstaiga Lietuvoje. 2021 m. „ConnectPay“ metinė aptarnautų mokėjimų vertė siekė 10,6 mlrd.  eurų – tai 86 proc. daugiau nei tuo pačiu laikotarpiu užpernai, kai buvo aptarnauta 5,7 mlrd. eurų mokėjimų. „ConnectPay“ saugoma klientų lėšų suma per metus augo nuo 135 mln. eurų iki 261 mln. eurų praėjusių metų pabaigoje.

Palaikydama spartų augimą, bendrovė įdiegė ir toliau tobulina rizikų valdymo procesus. Per pastaruosius dvejus metus į pinigų plovimo ir terorizmo finansavimo prevenciją bendrovė investavo daugiau kaip 3 mln. eurų.

Rate this item
(0 votes)