Login to your account

Username *
Password *

„Pervesk” per 2023 metus apdorojo mokėjimų už beveik 2,5 mlrd. eurų

By Bankera Sausio 26, 2024 331

Elektroninių pinigų įstaiga “Pervesk”, šiemet mininti jau septintus veiklos metus, per 2023-iuosius apdorojo beveik 2,5 mlrd. eurų vertės operacijų. Lyginant su 2022 metais, “Pervesk” apdorotų mokėjimų kiekis išaugo net 58 procentais.

„Smarkus finansinių operacijų kiekio augimas kelia savų iššūkių; daug dėmesio skiriame atitikčiai bei pinigų plovimo prevencijai, todėl šiais metais investavome į specialistų pritraukimą, jų apmokymą bei procesų automatizavimą“ – teigia Darius Kulikauskas, „Pervesk“ vadovas. Šiuo metu „Pervesk“ komandoje dirba daugiau nei 100 darbuotojų.

„Pervesk“ pagrindinį dėmesį skiria bankininkystės kaip paslaugos (angl. Banking-as-a-Service) vystymui ir siūlo savo partneriams moderniausias finansines paslaugas. Tai apima momentinius mokėjimus Europos mokėjimų erdvėje (SEPA), tarptautinius mokėjimus daugiau nei penkiolika užsienio valiutų, taip pat virtualių ir fizinių kortelių leidybą („Pervesk“ yra „Visa“ tinklo narė), o šiemet savo klientams pristatė „Apple Pay“ ir „Google Pay“ bekontakčio atsiskaitymo paslaugas.

„Pervesk“, būdama „Visa“ tinklo nare, leisti mokėjimo korteles padeda ir kitoms finansų įstaigoms. Viena iš „Pervesk“ klienčių yra Lietuvoje veikianti elektroninių pinigų įstaiga „Verified Payments“, kuri naudojasi „Pervesk“ valdoma kortelių leidybos infrastruktūra.

Viena pagrindinių “Pervesk” partnerių yra Maltoje veikianti „Era Finance Ltd“. Ši partnerė „Pervesk“ paslaugas yra integravusi į internetinę bankininkystę bei savo mobiliąją programėlę „iOS“ ir „Android“ įrenginiams. Dalį „Pervesk“ ir jos partnerių naudojamo technologinio sprendimo išvystė „BankingLab“ grupė.

Rate this item
(0 votes)