Login to your account

Username *
Password *

„Mastercard” atveria „Google pay“ plėtros kelius Europoje

By KPMS ir partneriai Lapkritis 17, 2020 405

 

„Mastercard“ technologija užtikrina saugius ir patogius mokėjimus naudojant „Google Pay“ visame Europos žemyne

Vilnius, 2020 m. lapkričio 17 d. Nuo šiandien „Mastercard“ kartu su vietos partneriais pradeda teikti „Google Pay“ paslaugą savo mokėjimų kortelių turėtojams Austrijoje, Bulgarijoje, Estijoje, Graikijoje, Vengrijoje, Latvijoje,Lietuvoje, Nyderlanduose, Portugalijoje ir Rumunijoje.

Naudodami „Google Pay“ vartotojai, turintys „Android“ įrenginius, galės saugiai, greitai ir patogiai atsiskaityti parduotuvėse ir internete. Be to, tai taip pat suteiks galimybę vartotojams atlikti bekontakčius mokėjimus savo mobiliaisiais telefonais .

Šią paslaugą „Mastercard“ teiks bendradarbiaudamas su įvairiais emitentais ir finansinių technologijų įmonėmis, įskaitant, bet neapsiribojant, „Banca Transilvania“, „Bunq“, „CEC Bank“, „LHV Pank“, „Paynetics“, „Unicredit Bank Romania“, „Viva Wallet", tarp jų ir paslaugas Lietuvoje teikiančiais N26, „Curve“, „Revolut“, „Swedbank“, „Monese“. Ši naujovė – tai „Mastercard“ dar vienas įsipareigojimo diegti naujoves, kurios supaprastina žmonių kasdienį gyvenimą, pavyzdys.

Prasidėjus pandemijai, visoje Europoje bekontakčiai atsiskaitymai mažmeninės prekybos vietose pasiekė 80 procentų. Kai vartotojai pradėjo naudoti mažiau grynųjų, daugelis bekontaktį atsiskaitymą pasirinko kaip saugų, patogų ir greitą mokėjimo būdą – šis pokytis, tikimasi, atlaikys laiko išbandymą.

„Suteikti galimybę rinktis ir siūlyti atsiskaitymų inovacijas – tai svarbūs žmonių kasdienio gyvenimo palengvinimo aspektai. Kai higiena tampa ypač aktualiu prioritetu daugeliui žmonių, norime suteikti daugiau novatoriškų bekontakčių atsiskaitymų sprendimų. Nuo šiandien klientai turės galimybę pasirinkti patogiausią ir saugiausią mokėjimo būdą, atitinkantį jų poreikius. Džiaugiamės galėdami suvienyti pajėgas su „Google“ ir žmonėms, kuriems tarnaujame, suteikti daugiau paprastumo, greičio ir ramybės“, - pažymėjo Milan Gauder, „Mastercard“ Europos produktų ir inovacijų viceprezidentas.

„Dabar labiau nei bet kada, žmonėms reikalingi paprasti ir saugūs spendimai, leidžiantys jiems atsiskaityti internetu ar bekontakčiu būdu parduotuvėse. Glaudaus bendradarbiavimo su „Mastecard“ dėka, partnerių kortelių turėtojai dešimtyje naujų Europos šalių galės naudotis „Google Pay“ per mobiliosios bankininkystės programėlę. Tikimės, kad vartotojai įvertins privalumus, kuriuos suteikia atsiskaitymai „Android“ įrenginiais daugybėje įvairių vietų visame pasaulyje“, - pridūrė Florence Diss, „Google“ atsiskaitymų partnerysčių vadovė.

„Nuolat siekiame savo klientams suteikti kuo daugiau galimybių naudotis bekontakčiais atsiskaitymais, todėl labai džiaugiamės galėdami suvienyti jėgas su „Google“ ir „Mastercard“ bei pristatyti „Google Pay“ savo klientams Baltijos šalyse. Atsiskaitymo būdų sąrašą papildžius greitu, saugiu ir paprastu naudotis „Google Pay“, klientai galės dar lanksčiau tvarkyti savo kasdienius finansus“, - sako „Swedbank“ Klientų aptarnavimo tarnybos vadovė Jūratė Gumuliauskienė.

Lengva įdiegti ir naudoti

Tam, kad galėtų naudotis „Google Pay“ paslauga, „Android“ vartotojams tereikia savo mobiliosios bankininkystės programėlėje pasirinkti mygtuką „Susieti su „ Google Pay “, kad būtų susieta jų „Mastercard“ kortelė. Priregistravę savo „Mastercard“ kortelę, vartotojai galės naudotis visomis „Google Pay“ privalumais per savo banko programėlę.

Kai kortelė bus susieta su „Google Pay“, vartotojai galės savo telefonu atsiskaityti visur, kur galimos bekontaktės operacijos, pavyzdžiui, parduotuvėse ar viešajame transporte. Tam nereikia atidaryti nei „Google Pay“, nei mobiliosios bankininkystės programos, taip pat nereikia interneto ryšio. Žmonėms nebereikės traukti iš kišenės piniginės, įvedinėti PIN kodo – užteks tik bakstelėti ir atsiskaityti įrenginiu, kuris yra jų rankose. Be to, vartotojai galės viršyti iš anksto nustatytą bekontakčių operacijų limitą paprasčiausiai atrakinę telefoną prieš atlikdami mokėjimą.

Duomenų sauga kaip įprasta

„Mastercard“ kortelę susiejant su „Google Pay“ užtikrinamas papildomas saugumo lygis naudojant „Mastercard“ „Tokenization“ technologiją. „Mastercard“ platforma apsaugo kortelės turėtojo informaciją pakeisdama sąskaitų numerius unikaliu alternatyviu kortelės numeriu arba „token’u“. „Tokenizavimas sumažina skaitmeninių mokėjimų sukčiavimų tikimybę, užtikrina operacijos saugumą įtraukdamas dinaminį komponentą į kiekvieną mokėjimą. Kai vartotojas operacijai atlikti naudoja savo mobilųjį įrenginį, parduotuvei pateikiamas raktas, o ne tikrasis kortelės numeris. Tiek vartotojams, tiek mažmenininkams kiekvienas pirkimas su „Mastercard“ per „Google Pay“ suteikia visus fizinės „Mastercard“ kortelės privalumus ir saugumą. „Geriausios saugumo funkcijos yra vienas iš pagrindinių privalumų, dėl kurio mus vertina ir prekybos, ir verslo partneriai“, - pažymi M. Gauder.

Apie „Mastercard“ (NYSE: MA), www.mastercard.com„Mastercard“ yra pasaulinė mokėjimų industrijos technologijų kompanija. Mūsų misija - sujungti ir kurti įtraukiančią, skaitmeninę ekonomiką, kuri naudinga visiems ir visur; užtikrinti kad mokėjimai būtų saugūs, paprasti, protingi ir prieinami. Mūsų naujovės ir sprendimai, kurie remiasi saugiais duomenimis ir tinklais, partneryste ir aistra, padeda žmonėms, finansų įstaigoms, vyriausybėms ir įmonėms realizuoti savo didžiausią potencialą. Mūsų tinklas veikia daugiau nei 210 šalių. Mes kuriame tvarų pasaulį, kuris atveria neįkainojamas galimybes visiems.

Rate this item
(0 votes)
„Logitech“ pirmoji bendradarbiavimui skirtų vaizdo sprendimų asortimente perėjo prie perdirbto plastiko ir antrosios gyvybės medžiagų

„Fintech Day“ konferencija: dirbtinis intelektas, tvarus investavimas ir pokyčiai finansų srityje

Fotografas D. Ščiuka pataria, kaip pasidaryti profesionalių nuotraukų su telefonu: padės dirbtinis intelektas

„Samsung“ pristatė naująją „Galaxy Fit3” išmaniąją apyrankę, skirtą stebėti sveikatingumo rodiklius

Naujas DI vaizdo įrašų kūrimo įrankis pribloškė: tuoj galėsime namuose „gaminti“ net Holivudo filmus?

Interneto sukčiai nemiega: per mėnesį sustabdyta 7 mln. sukčiavimo atvejų 

Netikrus profilius dirbtinis intelektas „kepa“ milijardais: 5 žingsniai, kaip juos atpažinti socialiniuose tinkluose

„Tele2“ kartu su „Interpol“ saugo vaikus nuo išnaudojimo internete: skaičiai šokiruoja

„Luminor Phone POS“ Lietuvoje jau išbandė daugiau nei 200 prekybininkų

Naujas terminas psichologijoje – nomofobija. Kodėl taip bijome rankose neturėti išmaniojo telefono?

Socialiniai tinklai – ne tik susirašinėjimui: prekes juose įsigyja daugiau nei pusė lietuvių

Laukiamiausi 2024 m. vaizdo žaidimai: nuo atgimusios „Final Fantasy VII“ klasikos iki „S.T.A.L.K.E.R. 2“ siaubo Černobylyje

„Philips Monitors“ E1 linijoje – keturi nauji monitoriai šių laikų profesionalams, dirbantiems hibridinėje darbo aplinkoje

Mobiliųjų žaidimų tendencijos 2024: kas lydės šiais metais?

Lietuvoje pradėjo veikti naujieji telefono numeriai: galima skambinti vietoje aštuoneto naudojant nulį

2G ir 3G įranga paveiks jūsų daiktų interneto (M2M/IoT) sprendimus ateityje – 5 būdai, kaip elgtis, kad tai nenutiktų