Login to your account

Username *
Password *

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

„Mastercard” atveria „Google pay“ plėtros kelius Europoje

By KPMS ir partneriai Lapkritis 17, 2020 91

 

„Mastercard“ technologija užtikrina saugius ir patogius mokėjimus naudojant „Google Pay“ visame Europos žemyne

Vilnius, 2020 m. lapkričio 17 d. Nuo šiandien „Mastercard“ kartu su vietos partneriais pradeda teikti „Google Pay“ paslaugą savo mokėjimų kortelių turėtojams Austrijoje, Bulgarijoje, Estijoje, Graikijoje, Vengrijoje, Latvijoje,Lietuvoje, Nyderlanduose, Portugalijoje ir Rumunijoje.

Naudodami „Google Pay“ vartotojai, turintys „Android“ įrenginius, galės saugiai, greitai ir patogiai atsiskaityti parduotuvėse ir internete. Be to, tai taip pat suteiks galimybę vartotojams atlikti bekontakčius mokėjimus savo mobiliaisiais telefonais .

Šią paslaugą „Mastercard“ teiks bendradarbiaudamas su įvairiais emitentais ir finansinių technologijų įmonėmis, įskaitant, bet neapsiribojant, „Banca Transilvania“, „Bunq“, „CEC Bank“, „LHV Pank“, „Paynetics“, „Unicredit Bank Romania“, „Viva Wallet", tarp jų ir paslaugas Lietuvoje teikiančiais N26, „Curve“, „Revolut“, „Swedbank“, „Monese“. Ši naujovė – tai „Mastercard“ dar vienas įsipareigojimo diegti naujoves, kurios supaprastina žmonių kasdienį gyvenimą, pavyzdys.

Prasidėjus pandemijai, visoje Europoje bekontakčiai atsiskaitymai mažmeninės prekybos vietose pasiekė 80 procentų. Kai vartotojai pradėjo naudoti mažiau grynųjų, daugelis bekontaktį atsiskaitymą pasirinko kaip saugų, patogų ir greitą mokėjimo būdą – šis pokytis, tikimasi, atlaikys laiko išbandymą.

„Suteikti galimybę rinktis ir siūlyti atsiskaitymų inovacijas – tai svarbūs žmonių kasdienio gyvenimo palengvinimo aspektai. Kai higiena tampa ypač aktualiu prioritetu daugeliui žmonių, norime suteikti daugiau novatoriškų bekontakčių atsiskaitymų sprendimų. Nuo šiandien klientai turės galimybę pasirinkti patogiausią ir saugiausią mokėjimo būdą, atitinkantį jų poreikius. Džiaugiamės galėdami suvienyti pajėgas su „Google“ ir žmonėms, kuriems tarnaujame, suteikti daugiau paprastumo, greičio ir ramybės“, - pažymėjo Milan Gauder, „Mastercard“ Europos produktų ir inovacijų viceprezidentas.

„Dabar labiau nei bet kada, žmonėms reikalingi paprasti ir saugūs spendimai, leidžiantys jiems atsiskaityti internetu ar bekontakčiu būdu parduotuvėse. Glaudaus bendradarbiavimo su „Mastecard“ dėka, partnerių kortelių turėtojai dešimtyje naujų Europos šalių galės naudotis „Google Pay“ per mobiliosios bankininkystės programėlę. Tikimės, kad vartotojai įvertins privalumus, kuriuos suteikia atsiskaitymai „Android“ įrenginiais daugybėje įvairių vietų visame pasaulyje“, - pridūrė Florence Diss, „Google“ atsiskaitymų partnerysčių vadovė.

„Nuolat siekiame savo klientams suteikti kuo daugiau galimybių naudotis bekontakčiais atsiskaitymais, todėl labai džiaugiamės galėdami suvienyti jėgas su „Google“ ir „Mastercard“ bei pristatyti „Google Pay“ savo klientams Baltijos šalyse. Atsiskaitymo būdų sąrašą papildžius greitu, saugiu ir paprastu naudotis „Google Pay“, klientai galės dar lanksčiau tvarkyti savo kasdienius finansus“, - sako „Swedbank“ Klientų aptarnavimo tarnybos vadovė Jūratė Gumuliauskienė.

Lengva įdiegti ir naudoti

Tam, kad galėtų naudotis „Google Pay“ paslauga, „Android“ vartotojams tereikia savo mobiliosios bankininkystės programėlėje pasirinkti mygtuką „Susieti su „ Google Pay “, kad būtų susieta jų „Mastercard“ kortelė. Priregistravę savo „Mastercard“ kortelę, vartotojai galės naudotis visomis „Google Pay“ privalumais per savo banko programėlę.

Kai kortelė bus susieta su „Google Pay“, vartotojai galės savo telefonu atsiskaityti visur, kur galimos bekontaktės operacijos, pavyzdžiui, parduotuvėse ar viešajame transporte. Tam nereikia atidaryti nei „Google Pay“, nei mobiliosios bankininkystės programos, taip pat nereikia interneto ryšio. Žmonėms nebereikės traukti iš kišenės piniginės, įvedinėti PIN kodo – užteks tik bakstelėti ir atsiskaityti įrenginiu, kuris yra jų rankose. Be to, vartotojai galės viršyti iš anksto nustatytą bekontakčių operacijų limitą paprasčiausiai atrakinę telefoną prieš atlikdami mokėjimą.

Duomenų sauga kaip įprasta

„Mastercard“ kortelę susiejant su „Google Pay“ užtikrinamas papildomas saugumo lygis naudojant „Mastercard“ „Tokenization“ technologiją. „Mastercard“ platforma apsaugo kortelės turėtojo informaciją pakeisdama sąskaitų numerius unikaliu alternatyviu kortelės numeriu arba „token’u“. „Tokenizavimas sumažina skaitmeninių mokėjimų sukčiavimų tikimybę, užtikrina operacijos saugumą įtraukdamas dinaminį komponentą į kiekvieną mokėjimą. Kai vartotojas operacijai atlikti naudoja savo mobilųjį įrenginį, parduotuvei pateikiamas raktas, o ne tikrasis kortelės numeris. Tiek vartotojams, tiek mažmenininkams kiekvienas pirkimas su „Mastercard“ per „Google Pay“ suteikia visus fizinės „Mastercard“ kortelės privalumus ir saugumą. „Geriausios saugumo funkcijos yra vienas iš pagrindinių privalumų, dėl kurio mus vertina ir prekybos, ir verslo partneriai“, - pažymi M. Gauder.

Apie „Mastercard“ (NYSE: MA), www.mastercard.com„Mastercard“ yra pasaulinė mokėjimų industrijos technologijų kompanija. Mūsų misija - sujungti ir kurti įtraukiančią, skaitmeninę ekonomiką, kuri naudinga visiems ir visur; užtikrinti kad mokėjimai būtų saugūs, paprasti, protingi ir prieinami. Mūsų naujovės ir sprendimai, kurie remiasi saugiais duomenimis ir tinklais, partneryste ir aistra, padeda žmonėms, finansų įstaigoms, vyriausybėms ir įmonėms realizuoti savo didžiausią potencialą. Mūsų tinklas veikia daugiau nei 210 šalių. Mes kuriame tvarų pasaulį, kuris atveria neįkainojamas galimybes visiems.

Rate this item
(0 votes)
Vestuvių sezonas: 5 programėlės nepamirštamam mergvakariui ar bernvakariui

Užsibrėžę mušti rekordus: lietuviai „Nordcurrent“ šiemet pristato jau trečią žaidimą asmeniniams kompiuteriams

Patarimai ir programėlės, kurie padės efektyviau planuoti savo finansus

JAV kariuomenės testas telefonams: kokius išbandymus jiems tenka patirti?

5 IBM išradimai, pakeitę mūsų kasdienybę

Xiaomi prekės ženklas

Ekspertas išsklaidė mitus apie sulenkiamus telefonus: ar jie tokie pat patvarūs kaip tradiciniai išmanieji?

„Tele2“ rekomenduoja: kaip sukurti „spyną“, kurios neatrakintų kibernetinis sukčius?

Išmaniųjų apyrankių aukso amžius: kas lemia šių įrenginių populiarumą?

5 svarbiausios „Google I/O“ konferencijos naujienos: nuo „Android 12“ iki naujos kartos išmaniųjų laikrodžių

5 naudingi patarimai „MacBoook“ kompiuterių naudotojams

5 patarimai kaip „palepinti“ telefoną tam, kad jis tarnautų ilgiau

Išmanūs sprendimai vasarai: lietuvių pirkinių krepšeliuose nuo automatinio vėsinimo iki išmanių vejos purkštukų

Vakar pristatytos „Apple“ naujienos: „iPhone“ nuo šiol padės nesiblaškyti ir analizuos mūsų eiseną

Ką veikti įsigijus elektrinį paspirtuką?

8 dažniausios klaidos, kurias darome naudodamiesi telefonu