Login to your account

Username *
Password *

Greitoji pagalba vienišiams: 3 alternatyvos „Tinder“ pažinčių programėlei

By Bitė Vasario 14, 2022 163

Šiandien visame pasaulyje švenčiama šv. Valentino – įsimylėjėlių diena. Jei savo išrinktojo (-osios) dar nesutikote, išbandykite alternatyvas populiariausiai pažinčių programėlei „Tinder“. O kurios iš jų vienos populiariausių Lietuvoje, aptaria „Bitės Profai“.

„Pažinčių programėlės suteikia galimybę antros pusės paieškas paversti žaidimu, kuris neretai išauga į romantiškus santykius. Pažangūs algoritmai padeda greičiau rasti žmones su bendrais pomėgiais ir vertybėmis. Visgi, kad paieškos būtų sėkmingos, svarbu būti ten, kur didžiausia tikimybė sutikti potencialų partnerį – tam ir sudarėme alternatyvų lietuvių lankomiausių pažinčių programėlių gidą“, – sako „Bitės Profė“ Agnė Adomaitytė.

„OkCupid“: raskite bendraminčių

Kurdamiesi anketą programėlėje „OkCupid“ („Android“ ir „iOS“) iš pradžių turėsite atsakyti į klausimus apie savo požiūrį į santykius, šeimą, religiją, politines pažiūras ar pomėgius. Jie padės algoritmui geriau jus pažinti ir siūlyti panašiai mąstančius žmones.

„Vartotojų aprašymai programėlėje gerokai išsamesni nei kitose, kur įprastai užrašomi keli bendresni sakiniai. O atsakius į kuriant anketą užduotus klausimus, vėliau prie kiekvieno žmogaus matysime jūsų suderinamumą, išreikštą procentais, kuris leis geriau nuspėti, kuria linkme toliau klostysis jūsų santykiai. Todėl „OkCupid“ dažniau rekomenduojama rimtesnių santykių ieškantiems žmonėms, nors čia galima rasti ir ieškančių trumpalaikių romanų“, – sako „Bitės Profė“.

„OkCupid“ taip pat leidžia filtruoti netoliese esančius žmones, o norint daugiau paieškos susiaurinimo galimybių, reikės įsigyti programėlės prenumeratą, kuri kainuos 9 Eur mėnesiui, 21 Eur – trims mėnesiams ar 26 Eur – pusmečiui. Kartu galėsite peržiūrėti ir tuos, kuriems patikote, patiems neišreiškiant susidomėjimo.

„Badoo“: didelis dėmesys saugumui

Pagrindinis programėlės „Badoo“ („Android“ ir „iOS“) išskirtinumas – dėmesys vartotojų saugumui. Kūrėjai stengiasi, kad joje būtų tik patikrintos anketos ir romantiškų santykių ieškantys žmonės nenukentėtų nuo sukčių, bandančių priekabiauti, apgauti ar išvilioti pinigus.

„Pažinčių programėlės susiduria su netikrų profilių problema, kai sukčiai stengiasi suartėti su vienišiais, o po to prašo paskolinti pinigų ar siūlo investuoti. „Badoo“ šią problemą sprendžia prašydami vartotojų įkelti nuotraukų, prisijungti naudojant socialinių tinklų paskyras ir registraciją patvirtinti telefonu. Tai suteikia žmonėms daugiau ramybės ir saugumo, kad bendraujama su realiu žmogumi, o ne sukčiais ar „botu“, – aiškina A. Adomaitytė.

Programėlės veikimo principas panašus į „Tinder“ – joje rodomos vartotojų nuotraukos ir trumpas aprašymas. Anketą paslenkant į vieną pusę, pasakoma jam „taip“, į kitą – ne. Jei abu vienas kitam pasako „taip“, žmonės gali tęsti pažintį susirašinėdami ar susiskambindami vaizdo skambučiu. Be viso to, „Badoo“ siūlo daugybę kontakto užmezgimą lengvinančių funkcijų: žmonių filtravimą pagal bendrus pomėgius ar atstumą, taip susiaurinant paiešką.

„Facebook Dating“: viskas viename

Padėti panašių pomėgių žmonėms surasti vienas kitą nusprendė ir „Facebook“, pristatęs funkciją „Dating“. Ji integruota į socialinį tinklą, tad norint pradėti ja naudotis, nereikės atsiųsti dar vienos programėlės. Be to, įvedę duomenis apie jus dominančias „Facebook“ grupes ar renginius, galėsite sukonkretinti potencialios antrosios pusės paieškas.

„Norint naudotis „Facebook Dating“, turėsite susikurti savo profilį (facebook.com/dating), kuriam informaciją bus galima naudoti iš „Facebook“ ar „Instagram“ paskyrų. Prisijungę, matysite žmonių, atrinktų remiantis jūsų pomėgiais, nuotraukas. Priešingai nei ankščiau minėtos programėlės, „Dating“ nereikės nuotraukų „svaipiniti“ ar laukti, kol kas nors jus pamėgs ir taip suteiks progą pabendrauti. Jei kažkuo susidomėsite, galėsite pakomentuoti jų profilį ar paspausti mygtuką „patinka“, taip išreiškiant simpatiją“, – aiškina A. Adomaitytė.

Programėlėje galėsite išbandyti ir „Secret Crush“ funkciją, kuri leis slapta pažymėti devynis „Facebook“ draugus ar „Instagram“ sekėjus, su kuriais norėtumėte susitikinėti. Jei kitas asmuo atsakys tuo pačiu, apie tai „Facebook Dating“ praneš ir leis pradėti pokalbį.

Rate this item
(0 votes)
Last modified on Pirmadienis, 14 Vasario 2022 10:48
„iPhone“ atšventė 15 metų gimtadienį: pasisavintas pavadinimas, apgaulė anonso metu ir kiti negirdėti faktai

Švęskime Mindaugo karūnavimo dieną: 3 išmanūs būdai pažinti Lietuvą

6G internetas taps kaip oras, kuriuo kvėpuojame

„Sony“ pristato naują žaidėjams skirtų priedų seriją „INZONE“

Pamirškite „.jpg“ formatą: nepriekaištingus atostogų kadrus padės užfiksuoti šios mažos gudrybės

Didieji duomenys rodo, kur Joninių vainikus pynė lietuviai: viena kryptis buvo itin populiari

Tobulo garso paieškos: jei renkatės naujas ausines, atkreipkite dėmesį į šiuos parametrus

Programėlės ramesniam miegui: nuo ekrano šviesos valdymo iki knarkimo įrašymo

Į žvejybą pasiimkite ir telefoną: kokie išmanūs įrankiai padės pagauti rekordinį laimikį?

Atnaujinta bilietų pardavimo sistema palengvina vasaros keliones: prie sprendimo sukūrimo prisidėjo ir lietuviai

Nerandate ne tik paparčio žiedo, bet ir telefono? Ekspertas pasakoja, kaip jį surasti

Dirbtinis intelektas informaciniame kare: mirtinas priešas ar sidabrinė kulka?

„Huawei“ Stambule pristatė net 7 naujus išmanius įrenginius

Vasariški orai – iššūkis produktyvumui: 5 programėlės, kurios padės išlaikyti koncentraciją

„Apple“ ir „Google“ žengė dar vieną žingsnį: jūsų piniginė gali tapti muziejine relikvija

3 situacijos, kuriose planšetinis kompiuteris palengvins jūsų kasdienybę