Login to your account

Username *
Password *

TOP10 geriausių darbų, kuriuos galima dirbti iš namų 2019 m

Dirbti iš namų – tai daugelio pasaulio gyventojų svajonė. Tačiau iš tikrųjų visa tai gali būti ne tik svajone, tačiau taip pat nesunkiai tapti ir realybe. Pasaulyje yra šimtai ar net tūkstančiai tarptautinių kompanijų, kurios suteikia savo darbuotojams darbo iš namų galimybę.

Kiekvienais metais įvairūs internetiniai su darbo rinka susiję portalai paskelbia kasmetinius TOP100 kompanijų, kurios suteikia darbo iš namų galimybę, sąrašus. Žinoma, lygiai tas pats nutiko ir šiemet. Tuo tarpu, jei šiame straipsnyje būtų bandoma apžvelgti visas 100 kompanijų, jis taptų nebe straipsniu, o tikrų tikriausia knyga. Todėl nenorėdami jūsų varginti, vietoje to pateikiame jums TOP10 geriausių darbų nuotoliniu būdu sąrašą, kuris padės jums suprasti, kaip veikia visas darbo procesas, ko galite tikėtis ir kokiais privalumais pasižymi konkrečios kompanijos. Taigi, pažvelkime į geriausių kompanijų dešimtuką.

1. Appec

Appen yra technologijų srities paslaugų kompanija, įsikūrusi Australijoje. Tačiau jie savo filialus turi JAV, JK ir suteikia puikias galimybes dar 130 skirtingų pasaulio šalių gyventojų. Ši kompanija dirba su daugybe didžiausių pasaulio kompanijų, įskaitant ir aštuonias iš TOP10 technologijų kompanijų pasaulyje. Jie turi daugiau nei 1 mln. rangovų visame pasaulyje.

Appen siūlo darbo pozicijas, kurios yra labai lanksčios, pvz., pusė etato, darbas nuotoliniu būdu ar kt. Jūs galite dirbti tiek vos keletą valandų per savaitę, tiek ir visą darbo dieną. Galima pasirinkti dirbti vertėjais, kalbininkais, transkribuotojais, inžinieriais, marketingistais, finansininkais ar vadybininkais. Jie netgi siūlo mikro užduotis, kurios yra mažesnės ir kurias galima atlikti vos per valandą tiesiai iš savo namų.

Kaip matote, ši kompanija darbuotojams siūlo ne tik galimybę dirbti iš namų, tačiau taip pat ir labai didelį lankstumą. Galite pasirinkti tiek darbą, tiek ir darbo valandas.

2. Lionbridge

Waltham (Masačiusetsas) įsikūrusi Lionbridge kompanija siūlo darbo pozicijas, kurios yra galimos pusė etato, nuotoliniu būdu arba dirbantiems individualiai („freelanseriams“). Galima pasirinkti darbo pozicijas šiose srityse: bankininkystė ir finansai, inžinerija, žaidimai, tarptautinė rinkodara, transportas, teisinės paslaugos, gyvybės mokslai, dirbtinis intelektas, testavimas, vertimai ir lokalizacija.

Vertimo paslaugos yra pakankamai populiarios ir dažnos tarp nuotolinio darbo pasiūlymų. Atsižvelgiant į labai didelį tarptautinių rinkų augimą, atsiranda didžiulė būtinybė su klientais ir verslo partneriais bendrauti pačiomis įvairiausiomis pasaulio kalbomis. Lionbridge kompanijoje dirba daugiau nei 100 000 užsienio kalbos specialistų, kurie dirba 15 skirtingų rinkų.

Tačiau tai yra tik vienas iš pavyzdžių. Žvelgiant apskritai, Lionbridge dirba su daugiau nei puse milijono žmonių iš 26 pasaulio šalių, kurių dauguma dirba nuotoliniu būdu. Lygiai taip pat kaip ir jau minėtoje Appen kompanijoje, pastarojoje jums neturėtų būti sudėtinga atrasti labai lanksčiomis darbo sąlygomis pasižyminčią poziciją – nepaisant to ar tai būtų darbas pusė etato, ar pilną darbo dieną.

3. VIPKID

VIPKID yra įsikūrusi Pekine (Kinija), tačiau visai neseniai savo filialą atidarė ir San Franciske (JAV). Ši kompanija specializuojasi anglų kalbos instrukcijų kūrime. Darbo pozicijos taip pat yra labai lanksčios – galima dirbti nuotoliniu būdu, tiek pusė etato, tiek ir visu etatu arba individualiai. Tinklalapyje nurodoma, kad kompanija moka 22 USD per valandą.

Siūlomos paslaugos yra Kinijoje gyvenančių vaikų (iki aštuonerių metų) mokymas anglų kalbos. Mokytojai yra anglakalbiai, kurie organizuoja individualius kursus. Mokytojai taip pat nuolatos kelia savo kvalifikaciją jiems nemokamuose kursuose. Jūs galite pasirinkti dirbti iš namų ir patys nustatyti savo darbo grafiką.

4. Liveops

Scottsdale (Arizona) įsikūrusi Liveops kompanija apibūdina save kaip „Modernus skambučių centras, kuris nėra skambučių centras“. Tai turėtų padėti jums lengviau suprasti, ką jie daro, kaip daro ir kur vyksta visas veiksmas. Kompanija neturi skambučių centrų, kokius mes suprantame bendrąja prasme, tačiau vietoje to, turi daugiau nei 20 000 nepriklausomų agentų, kurie dirba nuotoliniu būdu. Dėl šios priežasties jie tampa pačiu didžiausiu pasaulyje debesijos kontaktų centru.

Kompanija specializuojasi teikdama pagalba šiose srityse: kelionės, apgyvendinimas, telekomunikacijos, navigacija kelyje, aukštosios technologijos, prekyba, finansai, sveikatos apsauga, draudimo kompanijos ir netgi federalinė valdžia. Dirbti galima tiek pusė etato, tiek ir pilnu etatu.

5. Working Solutions

Working Solutions kompanija yra įsikūrusi Dalase (Teksasas). Ji veikia nuo 1996 m. Kompanija teikia klientų aptarnavimo ir pardavimų agentų paslaugas iš namų. Galima pasirinkti skirtingas darbo pozicijas – pardavimai, telekomunikacijos, finansai, sveikatos priežiūra, kelionės ir energetika. Kompanijoje dirba daugiau nei 110 000 nepriklausomų rangovų.

Šioje kompanijoje jūs galite pasirinkti dirbti pusę etato, pilną darbo dieną ar individualiai – ir visuomet nuotoliniu būdu. Galima pasirinkti klientų aptarnavimo atstovo, senjorams teikiamos pagalbos ir sezoninių klientų aptarnavimo agentų pozicijas.

Working Solutions siūlo pakankamai unikalias galimybes. Kompanija apmoko savo agentus ir kelia jų kvalifikaciją – ir tai daro visiškai nemokamai.

6. Amazon

Sietle įsikūrusi Amazon yra viena iš tų kompanijų, kurios įprastai yra siejamos su darbo iš namų galimybėmis. Šioje visame pasaulyje puikiai žinomoje kompanijoje dirba daugiau nei 90 000 darbuotojų ir tai yra pati didžiausia elektroninė parduotuvė pasaulyje. Amazon siūlomus darbus iš namų jūs galite peržiūrėti jų Virtual Locations puslapyje.

Įprastai siūlomi darbai yra pilnu etatu. Tarp siūlomų pozicijų yra pardavimai, reklama, sąskaitų valdymas, projektų/programų/produktų valdymas, procesų valdymas, žmogiškieji ištekliai, verslo ir pardavimų vystymas, IT ir IT pagalba, priežiūra, nekilnojamasis turtas, klientų aptarnavimas ir kt.

7. TTEC

Englewood (Koloradas) įsikūrusi TTEC kompanija veikia nuo pat 1982 m. Tai yra verslo procesų valdymo kompanija. Ji savo paslaugas teikia tarptautiniu mastu ir turi centrus 24 skirtingose pasaulio šalyse. TTEC siūlo darbus iš namų konsultantams, klientų aptarnavimo specialistams, studentams ir veteranams. Tiesą sakant, kompanijoje dirba daugiau nei 20 000 iš namų dirbančių darbuotojų.

Darbas gali būti susijęs su pagalba klientams telefonu, virtualiais pokalbiais arba socialiniuose tinkluose. Tokiam darbui dirbti jūs turėtumėte turėti interneto prieigą ir telefoną. Tinklalapyje netgi yra nurodyta, kad jūs galite dirbti su savo pižama ir šlepetėmis.

Tarp darbo pozicijų galima atrasti verslo pardavimų atstovą, klientų aptarnavimo atstovą, daugiau nei keliomis užsienio kalbomis kalbantį klientų aptarnavimo vadybininką ir kt. Pozicijos yra prieinamos JAV ir Kanadoje. Kompanija savo darbuotojams suteikia šiuolaikišką technologiją, kurios pagalba galima saugiai pasiekti kompiuterines programas. Jų dėka galima efektyviai suteikti pagalbą klientams. Norint dirbti šį darbą reikia būti bent 17 metų amžiaus, turėti mokyklos baigimo diplomą ar atitinkamą vidurinį išsilavinimą pagrindžiantį diplomą ir interneto prieigą.

8. Kelly Services

Kelly Services kompanija buvo įkurta 1946 m. Ji yra viena iš labai puikiai išvystytų įdarbinimo agentūrų šalyje. Ji taip pat tapo viena iš pačių didžiausių agentūrų, per kurią tarptautiniu mastu dirba daugiau nei 500 000 darbuotojų. Tiesą sakant, šiuo metu kompanija darbo galimybes suteikia beveik 30 skirtingų pasaulio šalių.

Kelly Services kompaniją būtų galima pavadinti darbo iš namų pradininke, kadangi pradžioje jie pradėjo nuo trumpalaikių darbų siūlymo paslaugų. Dabar ji reguliariai dirba su vienomis iš pačių didžiausių JAV kompanijų, suteikiant darbuotojams galimybę įsidarbinti pačiais įvairiausiais lygiais ir pačiose įvairiausiose pozicijose. Kompanija specializuoja buhalterinėje ir finansų srityje, administracinio darbo srityje, transporto, inžinerinėje, informacinių technologijų, gyvybės mokslų ir skambučių centrų srityse. Tačiau tai nėra vienintelės sritys – kompanija aprėpia labai daug skirtingų rinkų ir darbų.

Kelly Services taip pat vis dar yra siūlomos ir trumpalaikės darbo pozicijos (ne tik ilgalaikės). Be to, jie pakoregavę savo verslo modelį pradėjo siūlyti ir labai lanksčias darbo sąlygas – darbą pusę etato, pilnu etatu, darbą individualiai ir nuotoliniu būdu.

9. Concentrix

Freemont (Kalifornija) 1983 m. įkurta Concentrix kompanija turi 90 000 darbuotojų visame pasaulyje. Jie dirba labai įvairiuose sektoriuose, tarp kurių yra sveikatos priežiūra, pardavimai, transportavimas, el. komercija, draudimas, technologijos, energetika ir daugybė kitų. Tarp jų specializacijų yra rinkodara, analitika, technologijos, konsultavimas, finansai ir kt.

Kaip ir daugybė jau paminėtų kompanijų, Concentrix taip pat dirba tarptautiniu mastu ir skirtingomis užsienio kalbomis. Tai natūraliai sukuria labai puikias galimybes klientų aptarnavimui – ypač tiems darbuotojams, kurie yra daugiakalbiai.

Kompanijoje yra siūlomos darbo iš namų sutartys. Jie ieško darbuotojų, kurie turi puikius komunikacijos įgūdžius ir gali pasiūlyti labai aukšto lygio klientų aptarnavimo paslaugas. Galima pasirinkti tiek darbo pozicijas pilnu etatu, tiek ir pusę etato, taip pat – sezoninį arba trumpalaikį darbą. Jie netgi siūlo pamaininį darbą, kas tampa labai dideliu privalumu kalbant apie darbo pasiūlymus tarptautiniu mastu.

10. United Healthcare

Sveikatos priežiūros paslaugų teikėjai yra vieni iš dažniausių darbdavių, kurie siūlo darbą iš namų. Todėl neturėtų stebinti, kad United Healthcare yra viena iš TOP10 kompanijų, siūlanti darbą iš namų. Ir nors sveikatos priežiūros paslaugos įprastai yra susijusios su fizine veikla medicinos įstaigose, šioje srityje taip pat yra ypač daug darbo pozicijų, kurios tinka darbui iš namų.

Tiesą sakant, darbui iš namų jie turi daugiau nei 1 000 skirtingų pozicijų, pvz., konsultavimui telefonu arba internetu. Įsikūrusi Mineapolyje (Minesota), United Healthcare turi apytiksliai 240 000 darbuotojų, dirbančių 50 skirtingų valstijų ir daugybėje pasaulio šalių. Tai yra viena iš pirmaujančių sveikatos priežiūros kompanijų pasaulyje.

Paskutinis žodis apie geriausius nuotolinius darbus

Tai yra tik TOP10 kompanijų, todėl jei jūs tarp jų neradote to, kas jums galėtų tikti ir patikti, tikrai neturėtumėte nusiminti ir nuleisti rankų. Kaip jau minėjome straipsnio pradžioje, tokių kompanijų yra bent 100. O jei ir jų negana – neabejotinai internete darbą iš namų siūlančių tarptautinių kompanijų atrasite ir dar daugiau.

Taigi, akivaizdu, kad darbas nuotoliniu būdu jau seniai nebėra naujovė ar neįprastas sprendimas. Kai pasaulis tampa vis labiau technologiškai pažangesnis, o sklandžiai komunikacijai nebelieka jokių sienų, darbas iš namų yra labai sparčiai populiarėjantis vartotojų pasirinkimas.

Dabar mes gyvenime 24/7 veikiančioje ekonomikoje, kurioje kiekvieną akimirką reikia žmonių, kurie galėtų aptarnauti klientus visame pasaulyje. Būtent tuomet darbas iš namų tampa nepamainomu pagalbininku. Jau seniai nebėra jokios būtinybės darbuotojams būti vienoje konkrečioje fizinėje vietoje, kai vietoje to jie gali dirbti būdami bet kurioje pasaulio šalyje ir bet kurioje jiems patinkančioje vietoje.

Rate this item
(0 votes)
cpu.lt

Cpu.lt naujienas galima perpublikuoti tik gavus raštišką administracijos sutikimą. Nebijokit, paprašykit, mes draugiški :) Jei vis dėl to nuspręsite "biški pavogti", būsim priversti imtis teisinių priemonių.

RRT: didelė gyventojų dalis neišnaudoja el. parašo teikiamų galimybių

Ir tauriųjų metalų lobis, ir gaisro pavojus: ką reikia žinoti apie stalčiuje laikomus senus išmaniuosius?

Populiarėjantis naujas socialinis tinklas sukėlė klausimų: imituoja jūsų draugus, renkami netikri „like“

Dažnas slaptažodžių keitimas ne visada padeda: kibernetinio saugumo ekspertas pateikė 7 patarimus, kaip apsaugoti savo duomenis

Informacinių sistemų programavimas viešajam sektoriui: pagrindiniai privalumai

Nuo šiol „Tinder“ pasimatymai bus kitokie: pristatytas programėlės pokytis leis išvengti ir ypač pavojingų situacijų

Naujausias sukčių įrankis – „FraudGPT“: kaip apsisaugoti

„TikTok“ soc. tinkle plintantys finansiniai patarimai – pasitikėti ar geriau neprasidėti?

Dubajuje „Huawei“ pristatė naujus inovatyvius produktus: dėmesys dizainui ir sveikatos stebėjimui

Dirbtinis intelektas, nuo kurio nepasislėpsime: į „Facebook“ ir „Instagram“ atkeliauja neišjungiamas „Meta AI“ asistentas

„Vinted“ po spartaus augimo metų fiksavo pelną ir toliau investuoja į ateitį

Viešasis sektorius ir technologijos – kaip „GovTech Lab“ surado nestandartinį inovacijų kūrimo modelį

5G, dirbtinis intelektas ir dronai – verslas su įvairių Lietuvos universitetų mokslininkais kurs įnovatyvų įrankį nuotoliniam transporto stebėjimui be žmogaus įsikišimo

Skandaluose skendintis „TikTok“ naudotojus nustebino dar vienu sprendimu: blokuos „problematiškus“ kūrėjus

Kriptovaliutų apmokestinimo aspektai. Kaip „prikasus“ pelno, nesulaukti VMI dėmesio

Tyrimas: ko prireiks norintiems uždaryti mirusiojo paskyras internete?