Login to your account

Username *
Password *

Lindėdami telefone iššvaistote daug laiko? 5 programėlės, paversiančios jūsų laisvalaikį kur kas produktyvesniu

Kokybiškas gyvenimas yra neatsiejamas nuo laiko planavimo. Kiekvienas sutiktų, kad darbo laiką, už kurį yra mokama, planuoti tiesiog būtina. O kaip yra su laisvalaikiu? Tiesa ta, kad laisvalaikį turėtumėme planuoti lygiai taip pat atidžiai, kaip ir darbo dieną. O produktyviai praleisti kiekvieną laisvą akimirką bei išmokti naujų dalykų galime ir naudodamiesi savo telefonu, rašoma „Samsung Galaxy Z Fold 2“ pranešime spaudai. Taigi, kokiomis programėlėmis naudojasi produktyvumo entuziastai?

Dualingo

Patobulinti anglų kalbos žinias ar išmokti naują kalbą nuo šiol galite nemokamai. Šioje mobiliojoje programėlėje galite rasti daugiau nei 30 įvairių pasaulio kalbų. Trumpos pamokos padės išmokti kalbėti, skaityti ir rašyti: pradėkite nuo pagrindinių žodžių, sakinių ir kasdien mokykitės naujų frazių.

Nemokamai mokykitės anglų, kinų, japonų, korėjiečių, ispanų, prancūzų, vokiečių, italų, rusų, portugalų, turkų ir daugelį kitų kalbų. Svarstote, kokią kalbą vertėtų mokytis? Sufleruojame – populiariausios praėjusių metų kalbos buvo mandarinų, ispanų, vokiečių ir prancūzų.

DailyYoga

Laisvalaikiu svarbu išmokti atsipalaiduoti ir emociškai pailsėti. Ramybę, poilsį ir emocinę pusiausvyrą pasiekti daugeliui žmonių padeda kasdieniai jogos seansai. Viena iš populiariausių jogos programėlių yra laikoma „DailyYoga“. Programėlė prisitaiko prie kiekvieno vartotojo poreikių, todėl joje galima individualiai pasirinkti treniruotės trukmę, lygį, tikslą ir jogos stilių.

Tam, kad telefone galėtumėte patogiai stebėti jogos pamokas, labai svarbi ilgai veikianti baterija. Nepamirškime ir dar vieno svarbaus akcento – didelio ekrano, per kurį bus kur kas patogiau stebėti treniruotę. Pavyzdžiui, „Z Fold 2“ ekrano dydis yra 7,6 colių – iš pirmo žvilgsnio jis atrodo panašus į planšetinį kompiuterį, tačiau sulenkus tampa standartinio dydžio išmaniuoju.

Google Podcasts

„Podcastai“ (arba kitaip – tinklalaidės) šiuo metu yra laikomi ne ką mažiau populiariu ir turiningulaisvalaikio praleidimo būdu nei knygos. Atsisiuntę šią programėlę, turėsite prieigą prie tūkstančių įdomių tinklalaidžių.  Su „Google Podcasts“ galėsite lengvai atrasti naujausius įrašus, peržiūrėtijūsų interesų sritį atitinkančias rekomendacijas ir susidaryti mėgstamiausiųjų sąrašą.

Jeigu tinklalaidėmis iki šiol pernelyg nesidomėjote, siūlome pradėti nuo populiariausių: „The Joe Rogan Experience“ – ši laida yra išskirtinė garso ir vaizdo tinklalaidė, kurią rengia amerikiečių komikas ir televizijos laidų vedėjas Joe Roganas, kalbinantis įvairiausio kalibro svečius. Taip pat verta paminėti ir„Stuff You Should Know“ – tai edukacinė tinklalaidė, šviečianti klausytojus įvairiausiomis temomis, pradedant istorija ir baigiant sveikatingumu.

TED

Mėgstate klausytis įkvepiančių žmonių pokalbių? Tuomet, veikiausiai, esate girdėję apie „TED Talks“. Specialiai sukurtoje programėlėje rasite itin patogią TED vaizdo įrašų biblioteką, o vaizdo įrašai yra pateikiami su subtitrais daugiau nei 100 kalbų.

Jeigu nežinote, nuo ko pradėti, siūlome jums tris visų laikų populiariausias TED konferencijos kalbas. Pirmoji jų yra Keno Robinsono kalba „Do schools kill creativity?“, antroje vietoje rikiuojasi Amy Cuddy kalba „Your body language shapes who you are“ ir, galiausiai, Simono Sineko – „How great leaders inspire action“.

21 Days Challenge 

Trokštate išsiugdyti naujų įpročių? O gal norite atsikratyti įpročio nuolat lindėti telefone, patiriate emocinio valgymo problemas ar kramtote nagus? Ši programėlė gali atliepti jūsų poreikius ir padėti žengti pirmą žingsnį pokyčių link. Turėdami programėlę savo išmaniajame telefone, galėsite orientuotis į norimus išsiugdyti įpročius, žymėtis dienas ir sekti, kaip jums sekasi laikytis savo tikslo. 

Atlikti tyrimai rodo – tam, kad suformuotume naują įprotį, mums reikia maždaug 21 dienos. Tai reiškia, kad tam tikrai veikla, pavyzdžiui, sveikos mitybos principų laikymasis, kasdienis sportas ar naujos kalbos mokymasis, gali tapti kasdieniu įpročiu, jei tai atliekame 21 dieną iš eilės.

Rate this item
(0 votes)
Patarimai naudojantis „TikTok“: kaip prisijaukinti vieną populiariausių programėlių?

Seimo Ekonomikos komiteto Aukštųjų technologijų, inovacijų ir skaitmeninės ekonomikos pakomitetis – už efektyvią mokslo ir verslo sąveiką

Vabzdžių fermų programinės įrangos kūrėja „Cogastro“ užsitikrino 500 tūkst. EUR investiciją

Praskaidrinti niūrią rudens dieną padės technologija, apie kurią pagalvoja ne visi

Lietuviškas startuolis „PVcase“ pritraukė 20 mln. eurų investiciją

Viešasis ir privatus sektorius sutarė dėl veiksmų diegiant 5G ryšį Lietuvoje

„Sitecore“ specialistas: „Akademija – puiki galimybė pradėti karjerą IT sektoriuje“

Lietuvos ekonomikos gaivinimo ir atsparumo planas suteikia naujas galimybes spartesnei aukštųjų technologijų plėtrai

Seimo Ateities komitetas apie valstybės informacinių technologijų infrastruktūrą: nuo konsolidacijos iki skaitmeninės Lietuvos suvereniteto

Lietuvių kuriamas NEObankas – išskirtinės finansinės paslaugos Skandinavijos rinkoje

Lietuvoje atidarytas blokų grandinių kompetencijų centras

Kompaktiškiausia LG garso sistema užpildo viso pasaulio filmų ir muzikos mylėtojų namus kokybišku garsu

Naujoji „Google“ operacinė sistema „Fuchsia OS“: ko tikėtis?

Karjeros kryptį pakeitę IT specialistai papasakojo, kaip pasiryžti pokyčiams gyvenime

Vilniaus universitete įsteigta „Red Hat“ akademija

Dirbtinis intelektas buityje: galvos skausmas ar rimta pagalba?