Login to your account

Username *
Password *

Lindėdami telefone iššvaistote daug laiko? 5 programėlės, paversiančios jūsų laisvalaikį kur kas produktyvesniu

Kokybiškas gyvenimas yra neatsiejamas nuo laiko planavimo. Kiekvienas sutiktų, kad darbo laiką, už kurį yra mokama, planuoti tiesiog būtina. O kaip yra su laisvalaikiu? Tiesa ta, kad laisvalaikį turėtumėme planuoti lygiai taip pat atidžiai, kaip ir darbo dieną. O produktyviai praleisti kiekvieną laisvą akimirką bei išmokti naujų dalykų galime ir naudodamiesi savo telefonu, rašoma „Samsung Galaxy Z Fold 2“ pranešime spaudai. Taigi, kokiomis programėlėmis naudojasi produktyvumo entuziastai?

Dualingo

Patobulinti anglų kalbos žinias ar išmokti naują kalbą nuo šiol galite nemokamai. Šioje mobiliojoje programėlėje galite rasti daugiau nei 30 įvairių pasaulio kalbų. Trumpos pamokos padės išmokti kalbėti, skaityti ir rašyti: pradėkite nuo pagrindinių žodžių, sakinių ir kasdien mokykitės naujų frazių.

Nemokamai mokykitės anglų, kinų, japonų, korėjiečių, ispanų, prancūzų, vokiečių, italų, rusų, portugalų, turkų ir daugelį kitų kalbų. Svarstote, kokią kalbą vertėtų mokytis? Sufleruojame – populiariausios praėjusių metų kalbos buvo mandarinų, ispanų, vokiečių ir prancūzų.

DailyYoga

Laisvalaikiu svarbu išmokti atsipalaiduoti ir emociškai pailsėti. Ramybę, poilsį ir emocinę pusiausvyrą pasiekti daugeliui žmonių padeda kasdieniai jogos seansai. Viena iš populiariausių jogos programėlių yra laikoma „DailyYoga“. Programėlė prisitaiko prie kiekvieno vartotojo poreikių, todėl joje galima individualiai pasirinkti treniruotės trukmę, lygį, tikslą ir jogos stilių.

Tam, kad telefone galėtumėte patogiai stebėti jogos pamokas, labai svarbi ilgai veikianti baterija. Nepamirškime ir dar vieno svarbaus akcento – didelio ekrano, per kurį bus kur kas patogiau stebėti treniruotę. Pavyzdžiui, „Z Fold 2“ ekrano dydis yra 7,6 colių – iš pirmo žvilgsnio jis atrodo panašus į planšetinį kompiuterį, tačiau sulenkus tampa standartinio dydžio išmaniuoju.

Google Podcasts

„Podcastai“ (arba kitaip – tinklalaidės) šiuo metu yra laikomi ne ką mažiau populiariu ir turiningulaisvalaikio praleidimo būdu nei knygos. Atsisiuntę šią programėlę, turėsite prieigą prie tūkstančių įdomių tinklalaidžių.  Su „Google Podcasts“ galėsite lengvai atrasti naujausius įrašus, peržiūrėtijūsų interesų sritį atitinkančias rekomendacijas ir susidaryti mėgstamiausiųjų sąrašą.

Jeigu tinklalaidėmis iki šiol pernelyg nesidomėjote, siūlome pradėti nuo populiariausių: „The Joe Rogan Experience“ – ši laida yra išskirtinė garso ir vaizdo tinklalaidė, kurią rengia amerikiečių komikas ir televizijos laidų vedėjas Joe Roganas, kalbinantis įvairiausio kalibro svečius. Taip pat verta paminėti ir„Stuff You Should Know“ – tai edukacinė tinklalaidė, šviečianti klausytojus įvairiausiomis temomis, pradedant istorija ir baigiant sveikatingumu.

TED

Mėgstate klausytis įkvepiančių žmonių pokalbių? Tuomet, veikiausiai, esate girdėję apie „TED Talks“. Specialiai sukurtoje programėlėje rasite itin patogią TED vaizdo įrašų biblioteką, o vaizdo įrašai yra pateikiami su subtitrais daugiau nei 100 kalbų.

Jeigu nežinote, nuo ko pradėti, siūlome jums tris visų laikų populiariausias TED konferencijos kalbas. Pirmoji jų yra Keno Robinsono kalba „Do schools kill creativity?“, antroje vietoje rikiuojasi Amy Cuddy kalba „Your body language shapes who you are“ ir, galiausiai, Simono Sineko – „How great leaders inspire action“.

21 Days Challenge 

Trokštate išsiugdyti naujų įpročių? O gal norite atsikratyti įpročio nuolat lindėti telefone, patiriate emocinio valgymo problemas ar kramtote nagus? Ši programėlė gali atliepti jūsų poreikius ir padėti žengti pirmą žingsnį pokyčių link. Turėdami programėlę savo išmaniajame telefone, galėsite orientuotis į norimus išsiugdyti įpročius, žymėtis dienas ir sekti, kaip jums sekasi laikytis savo tikslo. 

Atlikti tyrimai rodo – tam, kad suformuotume naują įprotį, mums reikia maždaug 21 dienos. Tai reiškia, kad tam tikrai veikla, pavyzdžiui, sveikos mitybos principų laikymasis, kasdienis sportas ar naujos kalbos mokymasis, gali tapti kasdieniu įpročiu, jei tai atliekame 21 dieną iš eilės.

Rate this item
(0 votes)
6G internetas taps kaip oras, kuriuo kvėpuojame

Didieji duomenys rodo, kur Joninių vainikus pynė lietuviai: viena kryptis buvo itin populiari

Tobulo garso paieškos: jei renkatės naujas ausines, atkreipkite dėmesį į šiuos parametrus

„Sony“ pristato naują žaidėjams skirtų priedų seriją „INZONE“

Atnaujinta bilietų pardavimo sistema palengvina vasaros keliones: prie sprendimo sukūrimo prisidėjo ir lietuviai

Į žvejybą pasiimkite ir telefoną: kokie išmanūs įrankiai padės pagauti rekordinį laimikį?

Vasariški orai – iššūkis produktyvumui: 5 programėlės, kurios padės išlaikyti koncentraciją

Programėlės ramesniam miegui: nuo ekrano šviesos valdymo iki knarkimo įrašymo

Nerandate ne tik paparčio žiedo, bet ir telefono? Ekspertas pasakoja, kaip jį surasti

„Huawei“ Stambule pristatė net 7 naujus išmanius įrenginius

Dirbtinis intelektas informaciniame kare: mirtinas priešas ar sidabrinė kulka?

Lietuvoje paskutiniu skambučiu užbaigta taksofonų era

Kovai su dezinformacija Lietuvoje - pasaulyje populiarus žaidimas 

3 situacijos, kuriose planšetinis kompiuteris palengvins jūsų kasdienybę

Šiltojo sezono maudynės – „daužynės“: pirmoji pagalba ištikus vasariškoms telefono traumoms

„Apple“ ir „Google“ žengė dar vieną žingsnį: jūsų piniginė gali tapti muziejine relikvija