Login to your account

Username *
Password *

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

3 patarimai, kaip motyvuoti save fizinei veiklai karantino metu

By Publicum Lapkritis 11, 2020 10

Prasidėjus antrajam karantinui visuomenė vėl buvo priversta sulėtinti savo gyvenimo tempą. Rodos, visi aplinkui tik ir juokauja apie tai, kiek papildomų kilogramų priaugs, tačiau kita vertus, šis laikotarpis gali tapti ir galimybe sustiprinti savo kūną. Bendrovės „Samsung“ atliktos internetinės apklausos rezultatai atskleidė, kad net 33 proc. apklaustųjų neužsiima sportu kasdien dėl to, kad tam pritrūksta laiko. Šalyje paskelbtas karantinas iš gyvenimo atėmė daug pramogų, tačiau davė neįkainojamą dovaną – daugiau laiko sau. Tai puiki proga tapti fiziškai aktyvesniam, o jei niekaip negalite tam prisiversti – atkreipkite dėmesį į šiuos tris patarimus.

Leiskite rezultatams motyvuoti jus

Jei nesenai pradėjote sportuoti, ir nežinote, kaip apskaičiuoti savo sudegintas kalorijas ar nueitus žingsnius, jums gali padėti išmanusis laikrodis. Nenorint daug investuoti į sportui pritaikytą įrenginį – rinkitės pigesnę, bet ne prasčiau funkcijas atliekančią išmaniąją apyrankę. Pavyzdžiui, „Samsung“ išmanioji apyrankė „Galaxy Fit2“ automatiškai atpažįsta net penkias skirtingas fizines veiklas – bėgimą, ėjimą, dinamiškas treniruotes, elipsines treniruotes ir irklavimą. Šis įrenginys seks ir įvairius sveikatos rodiklius – pulsą, sudegintas kalorijas, miego ritmą, streso lygį, o papildomo dėmesio jam reikės visai nedaug, nes įkrovę vieną kartą, įrenginiu galėsite naudotis net dvi savaites. Viskas, ką teks daryti jums – tai tiesiog apžvelgti savo dienos fizinio aktyvumo rezultatus dienos pabaigoje.

 Sportuokite (ne)kartu su draugu

Nors karantino metu būtina riboti kontaktus, tačiau ryšius su draugais tiesiog privaloma palaikyti virtualiu būdu. Rasti motyvacijos aktyviai veiklai būnant vienam kartais gali būti sudėtinga, todėl sportinę veiklą paverskite į mažas varžytuves su bičiuliu. Mesti iššūkį draugui galima naudojantis įvairiomis sveikatingumo programėlėmis. Pamatę, kad jis nuėjo daugiau žingsnių, arba nubėgo daugiau kilometrų, kaip mat užsidegsite noru jį aplenkti, o dėl šio sveiko azarto jums tikrai padėkos jūsų kūnas! Jei sportuojančių draugų neturite, galima prisijungti prie įvairių pasaulinių iššūkių, kuriuose varžytis bus galima su visu pasauliu.

Apdovanokite save

Žinoma, galima manyti, kad geriausias atlygis už sportuojant pralietą prakaitą yra gerėjanti sveikatos būklė ir dailėjančios kūno linijos, tačiau dažnai vien šio atlygio nepakanka, tad verta pagalvoti apie papildomas dovanas sau. Galbūt esate užkietėjęs serialų gerbėjas? Tuomet po kiekvienos treniruotės leiskite sau pasimėgauti įtraukiančia serija. Apdovanoti save galite ir materialiomis dovanomis – galbūt jau senai galvojate apie kažkokį daiktą, tačiau vis susilaikote nuo jo įsigijimo? Užsibrėžkite ilgalaikį tikslą ir jį įgyvendinę – būtinai palepinkite save. Tokių tikslų siekimas padeda formuoti įprotį nuolat būti fiziškai aktyviam.

Apie tyrimą

„Samsung“ užsakymu, apklausą internetu liepos mėnesį atliko rinkos tyrimų bendrovė „Norstat“. Liepos mėnesį atliktame tyrime iš viso dalyvavo 3011 18-64 metų amžiaus Baltijos šalių gyventojų: 1005 lietuviai, 1003 latviai ir 1003 estai.

Rate this item
(0 votes)
Pamoka, kurios niekaip neišmokstame: ketvirtadalis lietuvių iki šiol nenaudoja telefono apsaugos priemonių

Penki patarimai efektyviam darbui per atstumą: dirbkite kaip generolas ir valgykite „varles“

Kaip naudotis „Korona Stop LT“ programėle, skirta kovai su koronavirusu?

Mados sugrįžta: kodėl kadaise populiarumą praradę sulenkiami telefonai vėl madingi?

Beveik idealus „Apple“ išmanusis laikrodis? „Apple Watch Series 6“ apžvalga

„PlayStation 5“ ir „Xbox Series X“ kovos pradžia – tuščiomis lentynomis

„Mastercard” atveria „Google pay“ plėtros kelius Europoje

3 patarimai, kaip motyvuoti save fizinei veiklai karantino metu

Programėlės lengvesniam karantinui: padės dirbti produktyviau ir pasilinksminti su draugais

„Telia“ jungia 5G ryšį: jau veikia 11 stočių

„LG Electronics“ pradeda naujausios K serijos K42 ir K52 pardavimus Lietuvoje

„LG OLED“ televizorius ir X serijos „XBOX“ atskleidžia žaidimo naujos kartos konsole potyrius

Kaip technologijos padeda išlikti sveikam ir palaikyti gerą savijautą?

Nemokamo VPN kaina – prarasti asmeniniai duomenys ar sulėtėjęs naršymo greitis?

Belaidžių ausinių funkcijos: ar tikrai visas žinojote?