Login to your account

Username *
Password *

3 išmanios idėjos Motinos dienos proga: išsirinks net patys išrankiausi

By Tele2 Gegužė 05, 2023 123

Motinos diena – jau visai čia pat, todėl jeigu iki šiol nesugalvojote, kaip ypatingos šventės proga pasveikinsite savo brangiausią žmogų, skubame į pagalbą ir siūlome kelis originalius būdus, kaip tai padaryti: pradedant laiku kartu gamtoje ir baigiant išmaniosiomis dovanomis. 

Likus kelioms dienoms iki vienos gražiausių pavasario švenčių jaučiamas šioks toks šurmulys. Visgi, bėgioti po parduotuves ar sukti galvą, ką šiemet padovanoti mamai – tikrai nebūtina. Ją paprastai, tačiau originaliai, galite pasveikinti net jeigu esate toli nuo namų – „Tele2” dalijasi keliais originaliais būdais, kaip tai padaryti galite pasitelkdami išmanias programėles ar virtualias platformas. 

Laikas kartu gamtoje

Brangiausia dovana, kokią galite padovanoti mamai – kartu praleistas laikas. Renkantis, kurioje Lietuvos vietoje praleisti Motinos dieną, Gediminas Jankauskas, „DATA ATLAS“ produkto vadovas ir duomenų mokslininkas, siūlo pasinaudoti parkų užimtumo žemėlapiu. Pasak jo, šis įrankis padės sužinoti, kada jūsų norimas aplankyti parkas ar kita lankytina vieta nėra sausakimša. 

„Parkų užimtumo žemėlapiu pasinaudosite labai paprastai, tereikia užeiti į specialiai tam „Tele2“ sukurtą svetainę. Joje matysite ne tik žemėlapius su pažymėtomis lankytinomis vietomis, bet ir realiu laiku fiksuojamą jų užimtumą – kiekvienas mobilusis telefonas vienu metu palaiko ryšį su vienu ar keliais ryšio bokštais. Taip ryšio bokštai gali „matyti“, kur yra mobiliojo ryšio įrenginys. Žinant apytikslę kelių įrenginių buvimo vietą ir vietovės, kurioje yra tas įrenginys, plotą, galima įvertinti mobiliųjų įrenginių tankį – kiek įrenginių tenka ploto vienetui“, – apie tai, kaip veikia ši sistema pasakoja G. Jankauskas. 

Anot duomenų mokslininko, parkų ir kitų lankytinų vietų užimtumas svetainėje nurodomas skaičiais nuo 1 iki 10. Jų užimtumą galite pasitikrinti čia: https://papludimiai.tele2.lt/parkai/ 

Duomenys analizuojami ir pateikiami laikantis aukščiausių duomenų saugumo standartų: naudojami tik nuasmeninti, apibendrinti, ir tik dideli klientų bazės segmentai, todėl neįmanoma identifikuoti konkretaus kliento. 

Išmaniosios dovanos palengvina kasdienybę

Jeigu Motinos dienos proga ieškote išmanios dovanos – dar nereiškia, kad tam reikės didelio biudžeto. Įvairūs išmanūs aksesuarai nėra brangūs, stilingai atrodo ir padeda spręsti kasdienius iššūkius. 

Viena praktiškiausių dovanų – išmanus daiktų ieškiklis. Kiekvienai mamai, kuri nuolat ieško pamestų raktų ar piniginės – ši dovana tikrai palengvins kasdienybę. Išmanų daiktų ieškiklį prikabinus prie piniginės ar rankinės su telefonu galima lengvai identifikuoti jų vietą ir taip, be vargo, juos surasti. 

Pasidairyti verta garso ausinių ar kolonėlių, per kurias mama galėtų klausytis ne tik mėgstamos muzikos ar specialiai jūsų muzikinėse platformose jai sukurto grojaraščio, bet ir patogiai sekti tinklalaidžių turinį. Išmanūs laikrodžiai ar apyrankės puikiai tinka ir aktyvesnėms mamoms. Mat su jais galima sekti per dieną nueitų žingsnių skaičių, netgi stebėti širdies ritmą. 

Virtualus sveikinimas per atstumą

Jeigu gyvenate užsienyje, esate išvykę ir mamos gyvai pasveikinti negalite, puikiu įrankiu tai padaryti taps išmaniųjų telefonų programėlės – jomis galėsite perduoti linkėjimus daug greičiau bei paprasčiau. Viena tokių programėlių – „Greeting Cards & Wishes“. Šioje programėlėje rasite tūkstančius atvirukų variantų pačioms įvairiausioms progoms. Tarp jų ir artėjančiai Motinos dienai. Pasinaudojus šia programėle galėsite pasirinkti įvairius sveikinimus: animuotus atvirukus, korteles ar „GIF“ su judančiais paveikslėliais. Sukurtais sveikinimais galima laisvai dalintis socialiniuose tinkluose „Facebook“, „Twitter“, „Messenger“, elektroniniu paštu bei SMS žinute. 

Dar viena, panašiu principu veikianti išmanioji programėlė, kurią verta išbandyti – „TouchNote. Ši programėlė unikali tuo, kad sukūrus atviruką, mylimai mamai ją išsiųsti galėsite ir fiziniu pavidalu. Siuntimo visame pasaulyje kaina yra įtraukta į kortelės sukūrimo kainą, todėl už siuntimą – papildomai mokėti nereikės. 

Rate this item
(0 votes)
Pasidžiaukite rudenėjančia gamta: kokius parkus verta aplankyti savaitgalį ir kaip pasitikrinti jų užimtumą?

Paaiškino, kaip greitai atkurti užblokuotą „Google“ paskyrą

Su naująja internetine kamera „Logitech Brio 100 Full HD“ atrodysite, skambėsite ir bendrausite kokybiškiau

„Samsung“ pristatė naujos kartos atminties korteles: stebins sparta ir užtikrins duomenų saugumą

Ekspertas pataria, į ką atkreipti dėmesį perkant monitorių studijoms

„Kinfirm“ tapo Medicinos banko IT partneriu

„iPhone“ naudotojai slaptarakčius jau gali saugoti „NordPass“

„Nortal“ plečiasi: įsigijo programinės įrangos kūrimo įmonę „Questers“

„Blockchain“ pagrindu Lietuvoje veikianti finansų institucija „Benker“ pradėjo paslaugų teikimą 

Dirbtinį intelektą pasitelkia ir finansiniai sukčiai – apsisaugoti galima, bet reikia neprarasti budrumo 

Vaikams sugrįžus į klases – dėmesys kibernetinėms patyčioms: psichologas patarė, ką svarbu žinoti

Žaiskite garsiai: „Logitech G“ pristato transliacijų įrangą, padedančią turinio kūrėjams transliuoti aiškiai ir užtikrintai

Samsung naujienos: sąmoningas pasirinkimas ar (ir) ištaiginga kokybė?

„Google Maps“ nuo šiol padės gyventi tvariau ir net lengviau kvėpuoti: leis įvertinti saulės energiją, užterštumą ir alergenus

Apklausa apie ateinantį įpročių keitimą: rinkti 0 vietoje 8 skambinant Lietuvoje prasčiausiai pasiruošęs jaunimas