Login to your account

Username *
Password *

Aplink Lietuvą per tris dienas: ekspertas dalijasi išmaniais patarimais, kurie ilgąjį savaitgalį pavers nepamirštamu  

By Tele2 Balandis 28, 2023 255
Aplink Lietuvą per tris dienas: ekspertas dalijasi išmaniais patarimais, kurie ilgąjį savaitgalį pavers nepamirštamu   Unsplash

Galbūt jūsų norimų aplankyti objektų sąrašas jau perpildytas, o laiko jiems taip ir nerandate? Kada geresnis metas leistis į nuotykį, jei ne ilgąjį savaitgalį. Arnoldas Lukošius, „Tele2 Inovacijų biuro“ ekspertas dalijasi išmaniais patarimais, kurie pavers šį savaitgalį įsimintina patirtimi. 

Susiplanuokite maršrutą

Jeigu nusprendėte ilgąjį savaitgalį skirti kelionėms ir norite aplankyti įdomias vietoves, „RoadTrippers“ aplikacija gali tapti tikra pagalbininke. Programėlė padeda suplanuoti maršrutą nuo namų iki pat galutinio taško bei nurodo, kokie lankytini objektai bus pakeliui. Visą maršrutą galite suplanuoti iš anksto, išsaugodami norimas aplankyti vietas, kad jas galėtumėte pasiekti neprisijungę prie interneto. 

Programėlė pasiūlys ne tik kultūrinius objektus, bet ir laisvalaikio, maitinimo vietas, jeigu norėtumėte trumpam stabtelti, pailsėti ar pasimėgauti gardžiais pietumis. 

Aplankykite pažintinius takus

Ar žinojote, kad Lietuvoje yra daugiau nei 100 pažintinių takų? Tam, kad visus juos aplankytumėte, tikrai prireiks laiko, o ilgasis savaitgalis – puiki proga pradėti kelionę. Šis laisvalaikio praleidimo būdas leis ne tik pažinti šalį, bet ir atrasti jos kultūrines vertybes, susipažinti su šalies gamta. 

Tam galite pasitelkti ir mobiliąsias aplikacijas, kurios leidžia pažinti augalus. Pavyzdžiui, „PictureThis“ atpažįsta daugiau nei 17 000 augalų rūšių, todėl gali išties praturtinti jūsų apsilankymus gamtoje. Įprastai pažintiniame take jus pasitiks informacinės lentos, supažindinančios su išskirtine augmenija, tačiau naudojant išmaniuosius įrenginius viskas taps dar paprasčiau. 

Na, o jeigu dar sunku išsirinkti, kurį pažintinį taką aplankyti, galite pasinaudoti gerai pažįstama aplikacija „TripAdvisor“, kurioje rasite keliautojų atsiliepimus apie konkrečias vietoves, ar apsilankyti portale lithuania.travel, kur rasite visą informaciją apie pažintinius takus Lietuvoje.  

Leiskitės į filmo peržiūrą gryname ore

Filmas po žvaigždėmis skamba romantiškai? Tam, kad galėtumėte pasimėgauti gera juosta gryname ore visai nereikia kartu su savimi vežtis krūvos laidų. „Samsung Freestyle“ nešiojamasis projektorius yra lengvas ir patogus, o visiškai įkrautas jis gali veikti net iki 3 valandų. 

Geram vaizdui prireiks tik lygaus paviršiaus, kuriame atvaizduosite vaizdą. Puikiu pasirinkimu gali tapti pastato siena. Be to, šį projektorių galite naudoti telefono baterijos įkrovimui, tad vienas įrenginys atliks dvi funkcijas, o kartu garantuosite ir įspūdžių kupiną laiką gamtoje.

Pramogos – ir norintiems pažinti Vilnių 

Jeigu ilgąjį savaitgalį nuspręsite praleisti mieste ir ieškote prasmingos veiklos, galite naudotis programėle „Neakivaizdinis Vilnius“. Išmaniųjų įrenginių naudotojams siūloma mobilioji aplikacija, kurioje gausu maršrutų, leisiančių pažinti Vilniaus miestą. Projekto iniciatoriai ir programėlės kūrėjai kviečia pasivaikščioti po Vilnių ir susipažinti su jo istorija, architektūra, gamta, taip pat pažinti skirtingus sostinės rajonus. 

Programėlėje rasite maršrutų audiogidus, galėsite išsaugoti mėgstamiausias vietas ir rasite informacijos apie netoli maršrutų trasų esančias jaukias kavines, meno ir kultūros erdves, pramogų vietas. Be to, siūlomi maršrutai yra skirtingo atstumo, taip pat turi skirtingus sudėtingumo lygius, kurie parenkami atsižvelgiant į miesto reljefą. 

Rate this item
(0 votes)
Naudojatės „WhatsApp“ savo „Android“ telefone? Netrukus už vieną pokytį gali tekti susimokėti

RRT ataskaita: „Tele2“ išlaiko lyderio poziciją, auga interneto saugumo sprendimų poreikis

Technologijų paroda brėžia naują kryptį: didelis dėmesys produktų dizainui

Samsung pristato „Galaxy SmartTag2“ sekiklį

„Tele2“ kartu su „Interpol“ saugo vaikus nuo išnaudojimo internete: skaičiai šokiruoja

Naujas prefiksas „0“ jau veikia: programėlės, padėsiančios akimirksniu atnaujinti kontaktus telefone

Fotografas D. Ščiuka pataria, kaip pasidaryti profesionalių nuotraukų su telefonu: padės dirbtinis intelektas

Naujas DI vaizdo įrašų kūrimo įrankis pribloškė: tuoj galėsime namuose „gaminti“ net Holivudo filmus?

Interneto sukčiai nemiega: per mėnesį sustabdyta 7 mln. sukčiavimo atvejų 

„Fintech Day“ konferencija: dirbtinis intelektas, tvarus investavimas ir pokyčiai finansų srityje

„Samsung“ pristatė naująją „Galaxy Fit3” išmaniąją apyrankę, skirtą stebėti sveikatingumo rodiklius

„Logitech“ pirmoji bendradarbiavimui skirtų vaizdo sprendimų asortimente perėjo prie perdirbto plastiko ir antrosios gyvybės medžiagų

Netikrus profilius dirbtinis intelektas „kepa“ milijardais: 5 žingsniai, kaip juos atpažinti socialiniuose tinkluose

„Luminor Phone POS“ Lietuvoje jau išbandė daugiau nei 200 prekybininkų

Laukiamiausi 2024 m. vaizdo žaidimai: nuo atgimusios „Final Fantasy VII“ klasikos iki „S.T.A.L.K.E.R. 2“ siaubo Černobylyje

„Philips Monitors“ E1 linijoje – keturi nauji monitoriai šių laikų profesionalams, dirbantiems hibridinėje darbo aplinkoje