Login to your account

Username *
Password *

Artėjantis pavasaris puiki proga atsinaujinti ne tik gamtai, bet ir jums: įrankiai, padėsiantys įpročių progresą sekti lengviau

By Tele2 Vasario 21, 2023 310

Artėjantis kalendorinis pavasaris gali reikšti ne tik pokyčius gamtoje, bet ir pasikeitimus jūsų asmeniniame gyvenime. Jeigu iki šiol sunkiai sekėsi ugdyti naujus įpročius, į pagalbą galite pasitelkti išmanius įrankius. Juose rasite ne tik naudingų patarimų, bet ir motyvuojantį bei palaikantį bendraminčių ratą.  

Arnoldas Lukošius, „Tele2 Inovacijų biuro“ ekspertas teigia, kad išmaniosios programėlės gali būti puikia pagalbine priemone tiems, kurie nori ugdyti naujus įpročius, užsitikrinti geresnę fizinę bei emocinę savijautą. 

Sveikesnei gyvensenai 

Vanduo – gyvybiškai reikalingas kiekvieno iš mūsų organizmui, tačiau kartais vandenį iškeičiame į vaisvandenius, kavą ar arbatą. Mobilioji programėlė „Drink water reminder“ reguliariai primena vartotojui išgerti vandens bei padeda sekti suvartotą kiekį. Dėl šios priežasties galėsite lengvai užtikrinti, kad pasiekiate numatytą dienos normą, kurią programa nustatys atsižvelgdama į jūsų lytį, svorį, miego įpročius. Remiantis jūsų pateiktais duomenimis, programa pasiūlys planą, kuriame nurodys, kokį kiekį vandens reikėtų išgerti konkrečiu paros metu.

Norintiems pasirūpinti fizine sveikata padės „MyFitnessPal“, kurioje galėsite sekti mankštos ir sporto rutiną, užtikrinti sveikesnę mitybą. Įrankis pasižymi funkcionalumu, leidžiančiu sekti suvartotų kalorijų kiekį, vartojamus maisto produktus. Taip pat siūlo treniruočių bei mitybos planus, suteikia prieigą prie tūkstančių receptų, kurie leis pasiekti užsibrėžtų rezultatų. 

Išmanioji programėlė „Pacer Pedometer & Step Tracker“ pravers tiems, kurie turi tikslą nueiti kuo daugiau žingsnių ar ilgesnį atstumą. Programėlė fiksuoja ne tik vaikščiojimo metu pasiektus rezultatus, bet seka ir bėgiojančiųjų ar važiuojančiųjų dviračiu rodiklius. Naudojantis šiuo įrankiu galėsite ne tik sekti savo asmeninius rezultatus, bet ir burti bendraminčius, su kuriais vyksite pasivaikščioti ar prisijungti prie pasaulinių ėjimo iššūkių. 

Geresnei emocinei sveikatai 

Emocinė būklė ne mažiau svarbi nei fizinė sveikata, todėl „Happify“ gali tapti pagalbininku tiems, kurie nori sumažinti stresą ar įveikti neigiamas mintis. Programėlė siūlo įvairius mokslu paremtus užsiėmimus, kurie padės susikurti emocinę gerovę. Žaidimai, meditacijos ar kiti laisvalaikio praleidimo būdai vartotojui parenkami pagal jo atsakymus į užduotus klausimus, todėl siūlomas turinys pritaikytas kiekvienam jo naudotojui.  

Programėlė „Ramu“ yra puikus pasirinkimas tiems, kurie susiduria su nerimu. Tai savipagalbai skirtas įrankis, kuris visada yra pasiekiamas vartotojams, jei šalia nėra artimųjų ar kitų galinčių suteikti operatyvią pagalbą. Esant stipriam nerimui aplikacijoje esanti greitosios pagalbos funkcija suteiks galimybę pačiam vartotojui įvertinti savo savijautą ir pateiks garsinius patarimus, padėsiančius nurimti. Be to, ši programėlė – tai kasdienis pagalbininkas, kuris moko atsipalaiduoti ir padeda lavinti savipagalbos įgūdžius. 

Naujiems įpročiams

Mėgstantiems skaityti, o gal dar tik atrandantiems šį pomėgį, pravers programėlė „Goodreads“. Platforma vienija skaitytojus iš viso pasaulio, kurie dalijasi perskaitytų knygų rekomendacijomis. Įrankis taip pat padeda sekti savo perskaitytas knygas arba suteikia galimybę kelti sau skaitymo iššūkius, žymėti perskaitytų puslapių skaičių. 

Norintiems atrasti bent kelis momentus, už kuriuos esate dėkingi, verta pradėti rašyti dienoraštį. Tai padaryti galite naudodamiesi išmaniosiomis programėlėmis, pavyzdžiui, „Journey“. Tai saugi ir patikima platforma, kurioje galėsite užrašyti savo mintis, dalintis nuotraukomis, sukurti savo kalendorių ar žemėlapį su asmeniškai svarbiomis vietovėmis. Įrankis ne tik padės ugdyti naujus įpročius, bet ir prisidės prie geresnės jūsų emocinės sveikatos.

Rate this item
(0 votes)
Nebereiks gaišti laiko ieškant, kur pastatyti automobilį: pasiūlė sprendimą, kuris parodys artimiausią laisvą vietą

„Tele2“ pristato eSIM paslaugą „Apple“ išmaniuosiuose laikrodžiuose

Visame pasaulyje pastebėta sutrikusi „YouTube“ veikla: paaiškino, kodėl daliai žmonių platforma nebeveiks

Pataria, kaip apsaugoti duomenis telefone: sukčiai informaciją gali pasiekti net per įkroviklį

Televizorių evoliucija: nuo pirmųjų judančių vaizdų iki šiuolaikinių išmaniųjų ekranų

Akys – ne tik sielos, bet ir apsipirkimo veidrodis: „Iki“ pirkėjai parduotuvėse išbandė specialius žvilgsnį sekančius akinius

„Logitech“ plečia kompiuteriams „Mac“ skirtų gaminių seriją, jų integracijai į „Apple“ ekosistemą

Sukčiai nusitaikė į keliautojus: atsakė, kodėl oro uostuose gali būti nesaugu krauti telefoną

Pristatytas išmanusis laikrodis „Huawei Watch 4 Pro Space Edition“: ilgaamžis dizainas ir daugiau galimybių stebėti sveikatą

Kaip apsaugoti vaikus nuo pavojų internete? Svarbiausios kibernetinio saugumo taisyklės

Startuolis „Joiner App“ pritraukė per pusę milijono naujoms rinkoms atverti

„Google“ paieškos rezultatus apibendrinantis dirbtinis intelektas juokina internautus: ar tai tikrai gera idėja?

Planuojantiems vasaros keliones automobiliu „Google Maps“ siūlys sutaupyti 

El. parašas dar negarantuoja sutarties tvirtumo: saugumo ekspertas atskleidė skaitmeninių dokumentų spragą

KTU mokslininkų kuriamas ultragarsinis detektorius parodys, iš kur mūšio lauke atskriejo šūvis

Vis dažniau kankinantis FOMO jausmas: kodėl taip bijome kažką praleisti ir kuo čia dėti socialiniai tinklai?