Login to your account

Username *
Password *

„Huawei“ padės operatoriams žengti į ryšio ateitį: MWC parodoje pristatė „GUIDE“ planą

By Huawei Kovas 02, 2022 159

Barselonoje vykstančioje kasmetinėje mobiliųjų technologijų parodoje „Mobile World Congress“ (MWC), tarptautinė technologijų kompanija „Huawei“ anonsavo atnaujintą skaitmeninei tinklo evoliucijai skirto „GUIDE“ plano versiją. Šis pernai pristatytas rekomendacijų ir sprendimų rinkinys skirtas padėti mobiliojo ryšio bei interneto tiekėjams savo tinkluose integruoti žaliuosius ir sumaniuosius sprendimus, taip kartu su pramonės partneriais kuriant verslo ir technologinę vertę.

Skaitmeninio pasaulio pažanga neleidžia delsti

Skaitmenizacija per pastaruosius keletą metų labai smarkiai pasistūmėjo į priekį. Tai geriausiai atspindi vis daugiau mūsų gatvėmis riedančių savavaldžių automobilių, stabiliai veikiantis 5G ryšys, net ir keliaujant kelių šimtų kilometrų per valandą greičiu, bei 360 laipsnių kampu nufilmuotas interaktyvus video turinys. Vis dėlto dauguma komunikacijų rinkos dalyvių savo dėmesį yra sutelkę į kiek mažiau pastebimus skaitmenizacijos tikslus – nuotolines debesijos sprendimais paremtas parodas, technikos efektyvumo gerinimą ir geresnę paslaugų kokybę.

„Huawei Connect 2021“ konferencijos metu pristatytoje „Intelligent World 2030“ ataskaitoje kompanija prognozuoja, jog 2030 metais visoje planetoje bus 1,6 milijardo šviesolaidinio interneto vartotojų, o pasaulyje bus užfiksuota 200 milijardų prisijungimų prie interneto, kurie bus atlikti pasitelkus išmaniąsias tinklo technologijas. Remiantis analitikų prognozėmis, šiuo laikotarpiu naujos kartos ryšio tinklai pradės veikti vandenynuose ir netgi kosmose, kas padės kurti Žemės ribas peržengiančius ateities miestus.

„Jei į šiandien dieną pasižiūrėtume iš kito dešimtmečio perspektyvos, ką turėtume daryti, kad išvystytume savo tinklus ir taip išnaudotume skaitmenizacijos privalumus? Norėdami suteikti atsakymą į šį klausimą, siūlome jau šiandien pasinaudoti „GUIDE“ planu, kurį apibrėžia visa apimantis gigabitinis ryšys, visiškos automatizacijos diegimo spartinimas, išmaniųjų tinklų ir skaičiavimų paslaugos. Visa tai padės vartotojams pasiūlyti skirtingas patirtis ir užtikrins tvarią plėtrą.“ – savo kalboje sakė Peng Song, „Huawei“ operatorių marketingo ir sprendimų pardavimo prezidentas.

Trisluoksnis verslo vystymo modelis

„Huawei“ teigimu, „GUIDE“ paremtas trijų sluoksnių verslo vystymo planu. Visų pirma, jis siūlo perimti bendrą verslo viziją skaitmeniniam pasauliui, kuri integruoja paslaugų vystymą, veiklos efektyvumą, vertę ir socialinę atsakomybę.

Antra, „GUIDE“ atkreipia dėmesį technologijų ir verslo susijungimą, siūlydamas naujiems verslo iššūkiams pritaikytas inovatyvias technologijas. Siekdama palengvinti šios modelio dalies įgyvendinimą, „Huawei“ šiųmetėje MWC parodoje taip pat žada pristatyti keletą naujų sprendimų, tokių kaip 5G MetaAAU, FTTR, ir OXC.

Galiausiai „GUIDE“ suteikia tinklo vertinimo rodiklius, kurie padeda suplanuoti įvairių technologijų diegimą pagal rinkos išsivystymą. Tai turėtų suteikti galimybę operatoriams pasirinkti jiems geriausiai tinkamą tinklo evoliucijos vykdymo planą ir laikytis tvaraus verslo gairių.

Apeliuodamas į eksponentiškai spartėjančius skaitmenizacijos tempus ir jų suteikiamas verslo galimybes, savo kalbos pabaigoje Peng Song pakvietė operatorius paragino pasinaudoti „GUIDE“ suteikiama galimybe glaudžiau bendradarbiauti su pramonės partneriais: „Kai skaitmenizacijos traukinys pradės riedėti į priekį, jo sustabdyti nebegalės niekas.“

„MWC22 Barcelona“ paroda vyks vasario 28 – kovo 3 dienomis. „Huawei“ savo produktus ir sprendimus demonstruoja 1H50 stende, pirmoje kongresų centro „Fira Gran Via“ salėje. Kartu su operatoriais iš viso pasaulio, pramonės profesionalais ir nuomonės formuotojais nagrinėjame įvairias aktualias rinkos temas, „GUIDE“ modelį, žaliąjį vystymąsi, taip siekdami numatyti skaitmeninių ryšio tinklų ateitį. Daugiau informacijos: https://carrier.huawei.com/en/events/mwc2022.

Rate this item
(0 votes)
„Kelių erelių“ ateityje laukia apkarpyti sparnai: greičio matuoklis kiekvieno telefone ir viską stebinti DI akis

Didžiausia kriptovaliutų birža „Binance“ kuria pasaulinę patariamąją valdybą

Sumanus namų šildymas: ekspertų patarimai, padėsiantys išsirinkti šildytuvą

„Philips Sound“ pristato vaikams skirtas ausines su kaulų laidumo technologija

Norite, kad vaikas taptų programuotoju? Štai kaip jį galite paskatinti

Išankstinių užsakymų duomenys rodo, kokios „iPhone 14“ spalvos ir modeliai populiariausi Lietuvoje

„Internetas priklauso man“ – „Telia“ paleidžią 5G reklaminę kampaniją

Į rinką žengia naujieji socialiniai tinklai: ekspertas atskleidžia, kuo jie ypatingi

Nuo šiol naujausieji „Huawei“ išmanieji laikrodžiai palaiko elektrokardiogramos funkciją

Kas Lietuvoje vilioja pasaulinius finansinių technologijų lyderius?

Virusų ir bakterijų šaltinis jums po ranka – būtina reguliariai dezinfekuoti savo telefoną ir jo priedus

Kaip nekeičiant gyvenimo būdo sutaupyti elektros energijos?

Naujos Logitech serijų „Brio 500“ internetinės kameros ir „Zone Vibe“ ausinės  sukurtos hibridinei darbo erai

„Samsung“ kilsteli žaidimų patirtį į naują lygį pristatydama „Odyssey Ark“ monitorių

„Samsung“ pristato naują telefoną šiuolaikiniam verslui – „Galaxy xCover6 Pro“

Metas keisti įpročius: energijos suvartojimą gali padėti mažinti išmaniosios programėlės