Login to your account

Username *
Password *

„Huawei“ padės operatoriams žengti į ryšio ateitį: MWC parodoje pristatė „GUIDE“ planą

By Huawei Kovas 02, 2022 516

Barselonoje vykstančioje kasmetinėje mobiliųjų technologijų parodoje „Mobile World Congress“ (MWC), tarptautinė technologijų kompanija „Huawei“ anonsavo atnaujintą skaitmeninei tinklo evoliucijai skirto „GUIDE“ plano versiją. Šis pernai pristatytas rekomendacijų ir sprendimų rinkinys skirtas padėti mobiliojo ryšio bei interneto tiekėjams savo tinkluose integruoti žaliuosius ir sumaniuosius sprendimus, taip kartu su pramonės partneriais kuriant verslo ir technologinę vertę.

Skaitmeninio pasaulio pažanga neleidžia delsti

Skaitmenizacija per pastaruosius keletą metų labai smarkiai pasistūmėjo į priekį. Tai geriausiai atspindi vis daugiau mūsų gatvėmis riedančių savavaldžių automobilių, stabiliai veikiantis 5G ryšys, net ir keliaujant kelių šimtų kilometrų per valandą greičiu, bei 360 laipsnių kampu nufilmuotas interaktyvus video turinys. Vis dėlto dauguma komunikacijų rinkos dalyvių savo dėmesį yra sutelkę į kiek mažiau pastebimus skaitmenizacijos tikslus – nuotolines debesijos sprendimais paremtas parodas, technikos efektyvumo gerinimą ir geresnę paslaugų kokybę.

„Huawei Connect 2021“ konferencijos metu pristatytoje „Intelligent World 2030“ ataskaitoje kompanija prognozuoja, jog 2030 metais visoje planetoje bus 1,6 milijardo šviesolaidinio interneto vartotojų, o pasaulyje bus užfiksuota 200 milijardų prisijungimų prie interneto, kurie bus atlikti pasitelkus išmaniąsias tinklo technologijas. Remiantis analitikų prognozėmis, šiuo laikotarpiu naujos kartos ryšio tinklai pradės veikti vandenynuose ir netgi kosmose, kas padės kurti Žemės ribas peržengiančius ateities miestus.

„Jei į šiandien dieną pasižiūrėtume iš kito dešimtmečio perspektyvos, ką turėtume daryti, kad išvystytume savo tinklus ir taip išnaudotume skaitmenizacijos privalumus? Norėdami suteikti atsakymą į šį klausimą, siūlome jau šiandien pasinaudoti „GUIDE“ planu, kurį apibrėžia visa apimantis gigabitinis ryšys, visiškos automatizacijos diegimo spartinimas, išmaniųjų tinklų ir skaičiavimų paslaugos. Visa tai padės vartotojams pasiūlyti skirtingas patirtis ir užtikrins tvarią plėtrą.“ – savo kalboje sakė Peng Song, „Huawei“ operatorių marketingo ir sprendimų pardavimo prezidentas.

Trisluoksnis verslo vystymo modelis

„Huawei“ teigimu, „GUIDE“ paremtas trijų sluoksnių verslo vystymo planu. Visų pirma, jis siūlo perimti bendrą verslo viziją skaitmeniniam pasauliui, kuri integruoja paslaugų vystymą, veiklos efektyvumą, vertę ir socialinę atsakomybę.

Antra, „GUIDE“ atkreipia dėmesį technologijų ir verslo susijungimą, siūlydamas naujiems verslo iššūkiams pritaikytas inovatyvias technologijas. Siekdama palengvinti šios modelio dalies įgyvendinimą, „Huawei“ šiųmetėje MWC parodoje taip pat žada pristatyti keletą naujų sprendimų, tokių kaip 5G MetaAAU, FTTR, ir OXC.

Galiausiai „GUIDE“ suteikia tinklo vertinimo rodiklius, kurie padeda suplanuoti įvairių technologijų diegimą pagal rinkos išsivystymą. Tai turėtų suteikti galimybę operatoriams pasirinkti jiems geriausiai tinkamą tinklo evoliucijos vykdymo planą ir laikytis tvaraus verslo gairių.

Apeliuodamas į eksponentiškai spartėjančius skaitmenizacijos tempus ir jų suteikiamas verslo galimybes, savo kalbos pabaigoje Peng Song pakvietė operatorius paragino pasinaudoti „GUIDE“ suteikiama galimybe glaudžiau bendradarbiauti su pramonės partneriais: „Kai skaitmenizacijos traukinys pradės riedėti į priekį, jo sustabdyti nebegalės niekas.“

„MWC22 Barcelona“ paroda vyks vasario 28 – kovo 3 dienomis. „Huawei“ savo produktus ir sprendimus demonstruoja 1H50 stende, pirmoje kongresų centro „Fira Gran Via“ salėje. Kartu su operatoriais iš viso pasaulio, pramonės profesionalais ir nuomonės formuotojais nagrinėjame įvairias aktualias rinkos temas, „GUIDE“ modelį, žaliąjį vystymąsi, taip siekdami numatyti skaitmeninių ryšio tinklų ateitį. Daugiau informacijos: https://carrier.huawei.com/en/events/mwc2022.

Rate this item
(0 votes)
 „Samsung“ užmezgė partnerystę su jauniausia šių metų Lietuvos olimpiete – pasaulio čempione Dominika Banevič

Prie ekranų vaikai praleidžia ilgiau, nei manote: įveikti tėvų kontrolės nustatymus jiems – juokų darbas

Masyvūs žemi dažniai. „Sony“ pristato naują garsiakalbių ir ausinių seriją ULT POWER SOUND

Įvardijo, kokias didžiausias klaidas daro keliautojai: nepasitikrinę ryšio nustatymų, galite būti nepasiekiami

Paprastai ir aiškiai: kodėl įspėjamuosius pranešimus kartais gauna ne visi gyventojai?

Geros žinios „Facebook“ senbuviams: sugrąžinta naudotojų itin mėgta sena funkcija

Paaiškino, ką daryti, jei stringa mėgstamiausias kompiuterinis žaidimas 

Logitech G pristato PRO X 60 žaidimų klaviatūrą su Keycontrol technologija – kompaktiška ir sukurta laimėti

Kibernetiniai išpuoliai: „fintech“ ekspertai pataria, kaip apsisaugoti ne tik jums, bet ir kokių priemonių imtis versle

Ar muzikos per ausines klausotės saugiu garsu? Kelios klaidos gali lemti suprastėjusią klausą

„Samsung“ pristatė naujus populiariosios „Galaxy A“ serijos telefonus: ryškesnė naktinė fotografija ir flagmanų lygio duomenų sauga

Mobilų telefoną naudojo net kelis dešimtmečius: kaip padidinti įrenginio ilgaamžiškumą?

Išlaisvinkite žaidimų galią su epiniu AOC 44,5 colių OLED monitoriumi

„404“ klaida: nuo konspiracijos teorijų iki interaktyvių žaidimų pasiklydusiems internete

Pasitikrinkite dar kartą: primena, kaip telefone įsijungti saugos pranešimus

„Sony” išleidžia didelės talpos bei spartos atminties korteles CEB-G480T/CEB-G240T