Login to your account

Username *
Password *

Nauja „Ratchet & Clank” žaidimo versija: pritaikymas neįgaliesiems ir išskirtinis garso takelis

By Co Agency Liepa 17, 2021 320

Vaizdo žaidimų bendrovė „Sony Interactive Entertainment“ pristatė naujausią populiaraus žaidimo „Ratchet & Clank” versiją – „Rift Apart“. Tai jau šešioliktoji trečiojo asmens šaudyklės versija per devyniolika jos gyvavimo metų. „Rift Apart“ yra „PlayStation 5“ konsolės ekskliuzyvas, o tai reiškia, jog šio išskirtinio žaidimo negalima žaisti per jokią kitą konsolę. 

„Šioje šaudyklėje valdysite pagrindinį veikėją Ratchetą ir jo ištikimą draugą Clanką. Jie yra išgalvoti galaktikos saugotojai, besikaunantys su blogiečiais įvairiose planetose. Abiejų veikėjų pagrindinis tikslas – palaikyti galaktikos tvarką. „Rift Apart“ versijoje atsirado ir nauja veikėja Riveta. Tai apskritai pirmas kartas žaidimo istorijoje, kai pagaliau galima žaisti su pagrindine veikėja moterimi“, – sako „Sony Interactive Entertainment“ atstovas.

Po penkerių metų pertraukos pasirodžiusi naujoji žaidimo versija „Ratchet & Clank: Rift Apart” sukurta taip, kad ją lengvai galėtų žaisti neįgalūs žaidėjai. Žaidimas turi daugiau nei 79 pritaikymo galimybes neįgaliesiems, todėl juo gali mėgautis net ir neregiai ar turintys kitų regėjimo ar motorikos sutrikimų.

Žaidimo garso takelį sukūrė garsus muzikantas Markas Mothersbaughas, DEVO grupės narys, kuris šiemet yra nominuotos Rokenrolo šlovės muziejuje. JAV kompozitorius kūrė muziką ir kitiems žinomiems žaidimams, pavyzdžiui, „Crash Bandicoot“, „The Sims“, filmams – „Thor: Ragnarok“ ir „Tiger King“, televizijos platformai „Netflix“.

„Ratchet & Clank: Rift Apart” visapusiškai naudoja „PlayStation 5“ žaidimų kompiuterio SSD diską, todėl krovimosi laiko beveik nėra. Žaidimas puikiai sąveikauja su „PlayStation 5 DualSense“ pulteliu, o tai sukuria įspūdį, kad žaidimo ginklus laikote savo rankose. Be to, žaidžiant išskirtinę patirtį sukuria 3D erdvinis garsas.

„Ratchet & Clank” žaidimo kūrėja yra Kalifornijos įmonė „Insomniac“, kurią 2019 metais už beveik 195 mln. eurų įsigijo „PlayStation“ žaidimų konsoles gaminanti bendrovė „Sony Interactive Entertainment“. „Ratchet & Clank” laikomas populiariausiu „Insomniac“ sukurtu žaidimu ir apskritai vienu perkamiausių per visą vaizdo žaidimų istoriją.

Rate this item
(0 votes)
Atėjusi žiema kviečia kurti: kaip užfiksuoti įsimintinas nuotraukas?

Keliose „Android“ programėlėse aptikta kenkėjiška veikla: perspėja vartotojus kuo greičiau jas ištrinti

„Accenture“ Vilniuje persikelia į naują biurą ir toliau planuoja augimą 

Išmaniojo laikrodžio nebūtina įkrauti kas naktį: kokie nustatymai leis juo naudotis ilgiau?

„Botų“ rinkose parduodami 12-os tūkstančių Lietuvos gyventojų duomenys

„Telia“ viešbučiams pradeda kurti vaizdo žaidimų kambarius

Ko Lietuvos gyventojai ieškojo „Google“ 2022 metais: krepšinis, karas Ukrainoje ir besitraukianti pandemija

Navigacijos sistemos automobiliuose: atgyveno ar tebėra reikalingos?

Ekspertai patarė, į ką atkreipti dėmesį renkantis monitorių

Kriptovaliutų era: kada investavimas į šią turto klasę bus apmokestintas

Slaptųjų pirkėjų verdiktas: iš ryšio operatorių geriausiai klientus aptarnauja „Telia“

Atskleidė, kas šiemet pateko į populiariausių socialinių tinklų TOP10 Lietuvoje

Žymios Lietuvos grupės žengia į dar neišbandytą sferą: pristatytos jų vardinės ausinės

Didžiųjų technologijų kompanijų laukia sunkūs laikai – kokie interneto pokyčiai bręsta?

Išmanūs sprendimai, kurie palengvins pasiruošimą Kalėdoms