Login to your account

Username *
Password *

5 geriausi „Nintendo Switch“ žaidimai, kuriuos turite išbandyti

By Publicum Gegužė 18, 2021 606

Tik prasidėjus karantinui, ženkliai išaugo susidomėjimas žaidimų konsolėmis. Legendinė „Nintendo“ kompiuterinių žaidimų platforma taip pat patraukė vartotojų dėmesį. Daugybė jos sukurtų žaidimų ir jų personažų jau tapo tikromis kultūrinėmis ikonomis. Technologijų ekspertai dalinasi geriausiais „Nintendo Switch“ aštuntosios kartos konsolės žaidimais, kuriuos verta išbandyti.

Jūsų dėmesiui – Arnoldas Lukošius, „Tele2 Inovacijų biuro“ ekspertas, pristato penkis populiariausius ir vartotojų mėgstamiausius hibridinės „Nintendo Switch“ konsolės žaidimus. Juos galėsite žaisti jums patogiausiu būdu: prijungiant konsolę prie televizoriaus arba tiesiog laikydami žaidimų konsolę rankose.

  1. Legendinis „Super Mario“

Geriausių „Nintendo“ žaidimų sąrašas būtų neįmanomas be vieno žinomiausių kompiuterinių žaidimų personažų istorijoje – italo santechniko Super Mario. Jis yra pasirodęs dešimtyse žaidimo bestselerių. „Nintendo Switch“ leis mėgautis jais visais. Pavyzdžiui, „Super Mario 3D World“ ar senesnių žaidimų kolekcija „Super Mario 3D All Stars“.

Tačiau visą konsolės potencialą atskleisite su „Super Mario Odyssey“ žaidimo versija, pirmą kartą pasirodžiusia 2017 m. ir akimirksniu sulaukusia tiek žaidėjų, tiek kritikų pagyrų.

Žaidimo siužetas tradicinis. Mario turi išgelbėti princesę iš drakono Bowser gniaužtų, keliaudamas per vis sunkesnius žaidimo lygius, kovodamas su priešininkais ir spręsdamas galvosūkius. Tikslo siekti galima tiek sąžiningai laikantis siužetinės linijos, tiek šiek tiek nukrypstant į šoną. „Super Mario Odyssey“ pasaulis visiškai atviras, todėl čia daug laisvės daryti tai, ko norisi. Be to, net ir žaisdami žaidimą antrą ar trečią kartą jame tikrai surasite kažką naujo.

  1. Daugiau nei tris dešimtmečius gyvuojantis „The Legend of Zelda“

„The Legend of Zelda“ – dar vienas žaidimas su senomis tradicijomis ir didžiule gerbėjų armija. Pirmasis serijos žaidimas pasirodė dar 1986 m. ir iki šiol yra išleista net aštuoniolika jo tęsinių. Paskutinysis iš jų ir yra „The Legend of Zelda: Breath of the Wild“.

Ar per daugiau nei tris dešimtmečius serija neišsikvėpė? Tikrai ne. Naujoji žaidimo dalis daugelyje reitingų netgi buvo tituluojama geriausiu metų žaidimu.

Žaidimo siužetinė linija labai paprasta ir suteikianti daug erdvės ir pasirinkimų laisvės pačiam žaidėjui. Pagrindinis žaidimo veikėjas Link pabunda iš šimtamečio miego ir turi išvaduoti pasaulį nuo svarbiausio žaidimo antagonisto Calamity Ganon. Nuspręsti kaip tai padaryti lieka jums. Žaidimo pasaulis atviras, todėl galite po jį nevaržomai klajoti, mokytis, linksmintis ir galutinį tikslą pasiekti taip, kaip jums norisi.

  1. Paslaptingas ir grafiškai itin įspūdingas „Dead Cells“

Žaidimas „Dead Cells“ – modernus, grafiškai itin turtingas „Roguelike“ subžanro pavyzdys. Ši unikali žaidimų vaidmenimis žanro rūšis įkvėpta tradicinių stalo žaidimų, tokių kaip legendinis „Dungeons & Dragons“.

Minėtas subžanras išsiskiria tuo, kad siužetas čia įprastai vystosi uždarose, labirinto pobūdžio erdvėse, kur žaidėjai juda ėjimų principu, o veikėjo mirtis yra galutinė. Čia nėra jokių automatinių išsaugojimų, tad veikėjui žuvus, žaidimas prasideda iš naujo.

Žaidime jūsų personažas bus keistas bevardis padaras, kuris prabunda svetimame kūne, įkalintame paslaptinguose požemiuose. Jo užduotis – surasti kelią ir išsilaisvinti. Taip žaidėjas leidžiasi į paslaptingų erdvių tyrinėjimus, kurių metu sprendžia galvosūkius, kovoja su priešais, ieško lobių ir įgyja naujų ginklų bei sugebėjimų.

  1. Įtraukiantis „Return of the Obra Dinn“

Technologijoms vis labiau tobulėjant, sukurti naujam žaidimui jau nereikia milžiniškos scenaristų, dizainerių, programuotojų ir kitų specialistų komandos. „Return of the Obra Dinn“ yra puikus autorinio žaidimo pavyzdys. Tai amerikiečių vaizdo žaidimų kūrėjo Lucas Pope vizija, įkvėpta originaliųjų „Macintosh“ kompiuterių grafikos ir detektyvų žanro.

Žaidime turėsite įsijausti į stropaus tyrėjo vaidmenį. Patekus į prieš penkerius metus paslaptingai pradingusį laivą, jūsų užduotis bus sekti užuominomis ir išsiaiškinti, kas čia nutiko. Detektyvų mėgėjams šis žaidimas taps neįtikėtinai įtraukiančia patirtimi.

  1. Linksmasis Super Smash Bros. Ultimate”

Žaidimas „Super Smash Bros. Ulimate“ – ideali pramoga draugų vakarėliams. Jis skirtas bendravimui, smagiam laikui ir bendrų patirčių kūrimui.

Visiems puikiai pažįstami „Nintendo“ personažai – Mario, Luigi, Donkey Kong, Link, Pikachu ir daugybė kitų čia dalyvauja spalvingose ir įtraukiančiose tarpusavio varžybose, kurių metu siekia išstumti vienas kitą iš arenos.

Žaisti galima ir po vieną, bet tikrasis žaidimo žavesys atsiskleidžia varžantis „Multiplayer“ kelių žaidėjų režimu arba žaidžiant kompanijoje su draugais.

Rate this item
(0 votes)
Naujas terminas psichologijoje – nomofobija. Kodėl taip bijome rankose neturėti išmaniojo telefono?

Socialiniai tinklai – ne tik susirašinėjimui: prekes juose įsigyja daugiau nei pusė lietuvių

Lietuvoje pradėjo veikti naujieji telefono numeriai: galima skambinti vietoje aštuoneto naudojant nulį

Šie ženklai išduoda, kad laikas atsinaujinti maršrutizatorių: senas įrenginys kelia riziką saugumui

2G ir 3G įranga paveiks jūsų daiktų interneto (M2M/IoT) sprendimus ateityje – 5 būdai, kaip elgtis, kad tai nenutiktų

Artėja vienas svarbiausių metų technologijų renginių: pristatys ir pirmą skraidančio automobilio prototipą

Laukiamiausi 2024 m. vaizdo žaidimai: nuo atgimusios „Final Fantasy VII“ klasikos iki „S.T.A.L.K.E.R. 2“ siaubo Černobylyje

Prastas ryšys namuose? Kaltas gali būti naujas ar renovuotas jūsų namas

„Philips Monitors“ E1 linijoje – keturi nauji monitoriai šių laikų profesionalams, dirbantiems hibridinėje darbo aplinkoje

Interneto slapukai miršta: kas juos pakeis ir kodėl visiškai atsisakyti – nenaudinga?

Mobiliųjų žaidimų tendencijos 2024: kas lydės šiais metais?

Ilgaamžiškumo paslaptys: kaip prie jų šiandien prisideda išmaniosios technologijos?

Dėl kilusių nesutarimų „TikTok“ platformoje nebeliko Taylor Swift, Drake ir kitų atlikėjų dainų: paaiškino, kas nutiko

5 būdai, kaip dirbtinis intelektas gali palengvinti jūsų kasdienybę

Išmanusis laikrodis vaikui su GPS – kodėl verta įsigyti tokį prietaisą?

4 priežastys, kodėl 2024 – išmaniųjų laikrodžių metai