Login to your account

Username *
Password *

Per „WargamingUnited“ kampaniją paaukota daugiau nei 1 mln. dolerių Ukrainai greitosios pagalbos automobilių įsigijimui

By Fabula Lapkritis 13, 2023 56

Tęsdama paramą Ukrainai, spalio mėnesį vaizdo žaidimų kūrėja ir leidėja „Wargaming“ paskelbė labdaros akciją, kurios metu žaidėjų bendruomenę šešiuose savo žaidimuose skatino aukoti Ukrainai.

Iš viso buvo įsigyta 90 tūkstančių skaitmeninių rinkinių žaidimuose, o kampanijoje dalyvavo žaidėjai iš 115 šalių. Pasibaigus labdaros akcijai „Wargaming“ per UNITED24 platformą pervedė 1 072 940 JAV dolerių, už kuriuos bus perkami C tipo greitosios pagalbos automobiliai Ukrainai.

Pasaulinė labdaros kampanija „WargamingUnited“ dvi spalio savaites vyko šešiuose bendrovės žaidimuose: „World of Tanks“, „World of Tanks Blitz“, „World of Tanks Modern Armor“, „World of Warships“, „World of Warships: Legendos“ ir „World of Warplanes“.

„Organizacijos tikslas nuo pat karo Ukrainoje pradžios buvo labai aiškus – teikti pagalbą ten, kur jos labiausiai reikia. Parama per pusantrų metų skirta toms nevyriausybinėms organizacijoms, kurios gali efektyviausiai ir tikslingiausiai panaudoti perduodamas lėšas humanitariniais tikslais. Džiugu, kad prie naujausios kampanijos  prisijungė ir mūsų globali žaidėjų bendruomenė“, – teigia „Wargaming Vilnius“ vadovas Mantas Katinas.

Žaidėjai, įsigydami specialius Ukrainos vėliavos spalvomis papuoštus žaidimų rinkinius ar žaidimo elementus, kuriuos sukūrė Ukrainoje dirbantys „Wargaming“ darbuotojai, aukojo Ukrainai.

„Idėja apie tai, kad galėtumėm rinkti labdarą Ukrainai bežaidžiant kompiuterinius žaidimus, mano galvoje sukosi apie 1,5 metų. Šią vasarą idėja įgavo pagreitį, pamatėme galimybę ją paversti didele žaidimuose integruota veikla, suvienijančia mūsų žaidėjus kilniam tikslui. Džiaugiuosi, kad greitai pavyko rasti ne tik talentingų menininkų, kurie sukurtų gražų Ukrainos tematikos turinį, bet ir labdaros partnerį, kuris būtų toks pat didelis šiai iniciatyvai ir žinomas tiek Ukrainoje, tiek pasaulyje“, – pasakoja „Wargaming“  spaudos atstovas Ukrainoje Andrii Petrunya.

„WargamingUnited“ kampanijos metu paaukotos lėšos buvo perduotos per „UNITED24”, už kurias bus perkami C tipo greitosios medicinos pagalbos automobiliai. Tai itin specializuotos transporto priemonės, kuriose įrengti būtiniausi defibriliatoriai, širdies monitoriai, deguonies balionai ir dirbtinės plaučių ventiliacijos prietaisai. Šiuose automobiliuose galima palaikyti sužeistųjų gyvybes tol, kol jie pasiekia operacinę.

„Wargaming“ per pastaruosius pusantrų metų nuosekliai ir aktyviai teikė įvairiapusišką pagalbą Ukrainos civiliams. Bendrovė  Ukrainos Raudonajam kryžiui yra paaukojusi 1 milijoną JAV dolerių, taip pat per platformą „United 24“ skyrusi 250 tūkst. JAV dolerių medicinos įrangai įsigyti. Dar 110 tūkst. JAV dolerių skirta Kachovkos katastrofos aukoms. Be kita ko, Lietuvoje daugiau nei 100-ui ukrainiečių vaikų buvo dovanota vasaros stovykla.

Rate this item
(0 votes)
„Sony Electronics“ kartu su naujienų agentūra „Associated Press“ baigė testuoti pažangią nuotraukų autentifikavimo technologiją, kuri padės kovoti su vaizdo klastotėmis  

Paprastai ir aiškiai: kas yra „VoLTE“ ir „VoWiFi“ technologijos bei kokį iššūkį jos sprendžia?

Pasirodžius sniegui reikia papildomai apsaugoti ir telefoną: gali būti, kad jūsų dėklas – netinkamas

Šviesos technologijos niūriausiems mėnesiams

SIM kortelei – trisdešimt dveji: kaip keitėsi ir ką savyje slepia šis mikrokompiuteris?

Kodėl vertėtų tik 2G ir 3G technologijas palaikančius įrenginius iškeisti į palaikančius naujos kartos ryšį jau dabar

Ekspertai išskyrė 4 priežastis, kodėl Lietuva yra pasiruošusi tapti Europos „Fintech“ centru

Naujasis „Philips 49B2U5900CH“  monitorius su „Busylight“ technologija bei integruota vaizdo kamera su „Windows Hello™“ atveria naujas bendradarbiavimo galimybes

Garsios žvaigždės kovoja su DI, bet nukentėti gali visi: kopijuoja ir veidus, ir balsą

Išlikite budrūs – kibernetiniai sukčiai Lietuvos gyventojus bando apgauti į „AliExpress“ panašiu puslapiu

Dirbtinis intelektas ir erdvinė kompiuterija – ką šioms rinkoms žada 2024 m.

„Philips Monitors“ pakelia žaidimus į kitą lygį su naujuoju „Philips Evnia 32M2C5500W“

Per „WargamingUnited“ kampaniją paaukota daugiau nei 1 mln. dolerių Ukrainai greitosios pagalbos automobilių įsigijimui

„Twitter“ prieš „Threads“: ką turėtų įvertinti investuojai

Pasitikrinkite pašto dėžutę – jūsų „Gmail“ paskyros gali tuoj nelikti: „Google“ praneša, kad trins neaktyvias paskyras