Login to your account

Username *
Password *

Draugo dienos proga: 5 žaidimai, padėsiantys puoselėti draugystę nuotoliniu būdu

By Telia Lapkritis 29, 2022 201

Pagrindinis būdas išlaikyti draugystę – nuolat bendrauti ir leisti laiką kartu. Deja, darantis vis sunkiau ištrūkti iš beprotišku greičiu lekiančios kasdienybės, surasti laiko ir idėjų bendriems pasisėdėjimams, renginiams bei vakarienėms tampa dideliu iššūkiu, tad žmogiški ryšiai ilgainiui pradeda trūkinėti. Tačiau lapkričio 29 d. minint Draugo dieną, ekspertai pateikia 5 žaidimus, padėsiančius surasti bendros veiklos tamsiais rudens vakarais ir taip per atstumą puoselėti draugystę.

„Nuotoliniai pokalbiai ir įvairios skaitmeninės pramogos greičiausiai neatstos fizinių susitikimų, šiltų apkabinimų ar pokalbių prie arbatos puodelio, bet tai nereiškia, jog naujosios technologijos negali padėti kokybiškai praleisti laiko kartu. Tokie išmaniajam telefonui skirti žaidimai, kaip visų pamėgtas „Uno“, šaradas per nuotolį įgalinantis „Houseparty“ ar biliardo stalo pojūčius perteikiantis „8 Ball Pool“, suteiks galimybę smagiai praleisti laiką su draugais, net sergant ar dėl kitų priežasčių negalint iškelti kojos iš namų“, – teigia „Telia“ išmaniųjų įrenginių ekspertas Simonas Tilindis.

Virtualus „Uno“ („Android“ ir „iOS“)

Pasak S. Tilindžio dalis žmonių gali nenorėti mokytis naujų žaidimų taisyklių, todėl geriausia jiems pasiūlyti tai, ką jie jau moka ir pažįsta. Kadangi „Uno“ Lietuvoje yra vienas populiariausių kortų žaidimų, žaidžiamų per įvairius vakarėlius ir susibūrimus, jį realybėje mėgstantys asmenys virtualioje žaidimo versijoje jausis kaip namie.

„Kaip ir tikrame žaidime, kiekvienos partijos pradžioje žaidėjams išdalijama po septynias įvairiaspalves ir įvairiais skaičiais paženklintas kortas, kurių reikia atsikratyti kaip įmanoma greičiau, o likus vienai kortai, žaidėjas privalo riktelėti „Uno“. Žinoma, šį klasikinį žaidimo elementą aplikacijoje atstoja mygtukas, tačiau visa kita išlieka labai autentiška – per specialų pokalbių langą žaidėjai netgi gali susirašinėti tarpusavyje. Pakviesti draugus greitai žaidimo sesijai taip pat nesunku – tereikia dešinėje apatinėje žaidimo lango dalyje spustelėti „Social“, po to „Invite Friends“, kuris galiausiai ir suteiks specialią prisijungimo nuorodą. Ją galite išsiųsti per „Messenger“, „WhatsApp“ ar kitas populiarias susirašinėjimo programėles“, – aiškina pašnekovas.

Šarados per „Houseparty“ („Android“ ir „iOS“)

Šarados yra vienas komandiškiausių ir labiausiai kompanijos narius suartinančių žaidimų. Čia gimsta metų metus prisimenami pokštai ir atsiskleidžia įprastai nepastebimas kiekvieno iš draugų kūrybingumas. Deja, dažnam sunku pagalvoti, jog šį žaidimą būtų galima žaisti virtualiai.

„Tokią galimybę suteikia per karantiną išpopuliarėjęs „Houseparty“ socialinis tinklas, leidžiantis 8 žmonėms susijungti į bendrą vaizdo skambutį ir taip surengti virtualų vakarėlį. Laikui bėgant, ši platforma pasipildė įvairiomis papildomomis funkcijomis ir pramogomis. Bene smagiausia jų – „Heads Up!“ žaidimas, aktyvuojamas pokalbių kambario viršutiniame dešiniajame kampe paspaudus nedidelė žaidimų kauliuko ikonėlę. Vartotojui virš galvos atsiras lentelė su tam tikru žodžiu, kurį įvairiomis suktomis užuominomis turės pasufleruoti kiti draugai. Šis procesas turėtų suteikti daug juoko ir gerų emocijų bei paskatinti tai pakartoti realybėje“, – atskleidžia specialistas.

Tapkite detektyvais su „Clue“ („Android“)

Tamsūs rudens ir artėjančios žiemos vakarai kuria slogią nuotaiką, kuri idealiai tinka detektyvams. Nors šio žanro knygos bei filmai bėgant metams ir toliau nestokoja populiarumo, žaidimo „Clue“ kūrėjai siūlo išbandyti dar vieną su jais susijusią veiklą – įsikūnyti į detektyvus. Ar žudikas buvo panelė Skarlet, pobūvių salėje turėjusi virvę, o gal pulkininkas Mustardas, bibliotekoje naudojęs veržliaraktį – šias ir kitas mįsles „Clue“ leidžia spręsti su draugais virtualiai susibūrus į privatų žaidimo kambarį. Vienintelis žaidimo minusas yra tai, kad jis nėra visiškai nemokamas – „Android“ telefonų savininkams kainuos 2 eurus.

Meskite lenktynių iššūkį su „Mario Kart Tour“ („Android“ ir „iOS“)

Šiandien sunkiai rastume žmogų, kuris nebūtų girdėjęs apie „Nintendo“  bei bene į kiekvieną kompiuterinių žaidimų istorijos metraštį įtrauktą „Mario“ franšizę. Kadangi su ja augo daug kelių pastarųjų kartų žmonių, ji iki šiol daugeliui kelia malonią nostalgiją.

„Telia“ atstovo teigimu, naujasis „Mario Kart Tour“ galbūt ir neturi to senosios klasikos prieskonio bei atrodo kaip vienas iš šiuolaikinių žaidimų su puikia grafika bei fizikos elementais, tačiau vis dar suteikia tiek pat azarto ir adrenalino, kaip ir jo pirmtakai. Žaidėjas nukeliamas į kartingų lenktynes su septyniais varžovais, kuriems gali spęsti spąstus ir įvairiausiais būdais išstumti iš trasos. Įdomu tai, kad žaidimas yra nemokamas ir leidžia pakviesti draugus į privačias lenktynes, įvedus jų žaidėjo numerį ar „Nintendo“ paskyros pavadinimą, tačiau ši galimybė atrakinama tik įveikus pirmą lygį.

Biliardo stalas jūsų telefone su „8 Ball Pool“ („Android“ ir „iOS“)

Nors turbūt tik retas iki galo žinome biliardo taisykles ir žinome, kaip teisingai lazda nukreipti kamuoliuką į duobutę, vakarai prie žalia medžiaga aptraukto stalo vietiniame bare yra tarptautinė draugų susibūrimo klasika.

„Gera žinia, kad bent dalį šių pojūčių galite patirti virtualiai žaisdami vieną paprasčiausių biliardo atšakų – pulą. Žaidimas žaidžiamas su 15 iš eilės sunumeruotų kamuoliukų, o kiekvieno žaidėjo tikslas – pirmam į kišenes sumušti septynis savo bei juoda spalva paženklintą aštuntą kamuoliukus. Tam reikės ne tik išmaniojo ekrane sugebėti tiksliai nusitaikyti su lazda, bet ir kruopščiai apgalvoti trajektoriją bei pirma laiko nepataikyti į juodą kamuoliuką.  „8 Ball Pool“ yra labai universalus, kadangi leidžia žaisti tiek kartu su draugais, kuriuos pasikviesti labai lengva dėl integracijos su „Facebook“, tiek su žaidėjais iš viso pasaulio bei savarankiška gerinti savo pasirodymą, tobulinant lazdą bei kitus elementus“, – apibendrina „Telia“ išmaniųjų įrenginių ekspertas Simonas Tilindis.

Rate this item
(0 votes)
„Accept all cookies“: su kuo sutinkate priimdami visus slapukus?

„Password“ keičia „passphrase“: atnaujintos slaptažodžių kūrimo rekomendacijos

„Xiaomi“ pristatė lauktąją „Xiaomi 13T“ seriją: „Leica“ kamera, įkraunamas vos per keliolika minučių

Nuotykių ir emocijų užtaisas – geriausi nemokami mobilieji žaidimai 2023 metų rudenį

Dėl „iPhone 15“ pamišę gerbėjai muša susidomėjimo rekordus: populiarios kelios spalvos

„TikTok“ įpareigojo turinio kūrėjus žymėti su DI sukurtą turinį: kodėl tai reikalinga?

Įskilo telefono apsauginis stikliukas? Ekspertė atsakė, ar būtina keisti iš karto

Išnaudokite visas „Samsung Galaxy“ telefono galimybes: paslėptos funkcijos, apie kurias nežinojote

„Apple iPhone 12“ istorijos kulminacija – telefonas jau atitinka reikalavimus

Naujausias Vilniaus universiteto mokslininkų tyrimas atskleidė verslo požiūrį į kriptovaliutų panaudojimo tendencijas turizmo rinkoje

Tarptautinė diena be automobilio: kaip suplanuoti geriausią maršrutą alternatyviomis keliavimo priemonėmis?

Eterinė televizija – ir nemokama, ir tvari

Netikėta: dauguma naujųjų „iPhone“ modelių kainuos pigiau nei pernai

Neapsigaukite – šalyje plito el. paštą imituojanti kibernetinė ataka

„iOS 17“ lietuviams atnešė gerų žinių: „Telia“ klientų „iPhone“ telefonuose pradėjo veikti nauja funkcija – Wi-Fi skambučiai.

Aukštosios mados prekės ženklas „Marc Cain“ pasirinko lietuvių kurtą žaidimą jubiliejinės kolekcijos pristatymui