Login to your account

Username *
Password *

„Nordcurrent“ išleis ukrainiečių žaidimą „Greedventory“

By Agency 1323 Birželio 15, 2022 49

Didžiausia ir seniausia vaizdo žaidių studija Lietuvoje „Nordcurrent“ bendradarbiaudama su ukrainiečių žaidimų studija "Black Tower Basement", įsikūrusia Charkive, išleis žaidimą „Greedventory“, skirtą asmeniniams kompiuteriams.  

Pasaulis atkreipia dėmesį

„Greedventory“ žaidimas buvo pristatytas virtualioje „Guerrilla Collective“ parodoje. Skaitmeninių žaidimų paroda yra viena didžiausių pastarųjų metų renginių, skirtų pasaulinėms žaidimų leidėjų bei kūrėjų naujienoms pranešti. Tradiciškai, prieš išleidimą, žaidimai yra pristatomi įvairiuose apžvalgų portaluose bei vaizdo transliacijų platformose. Tai bus ketvirtasis „Nordcurrent Labs“, leidybos padalinio asmeniniams kompiuteriams, leidžiamas žaidimas.

„Nepaisant karo, kolegos Ukrainoje tokioje situacijoje sugeba ir toliau efektyviai dirbti. Su „Black Tower Basement“ studija dirbame pirmą kartą. Apie 3 metus kurtam žaidimui kolegos Ukrainoje iki šiol atlieka tobulinimus sudėtingomis sąlygomis. Dauguma jų, prasidėjus karui, praleisdavo slėptuvėse ar savanoriaudami. Nuolat palaikėme ryšį, vėliau, okupacinei kariuomenei atsitraukus nuo miesto, „Black Tower Basement“ galėjo grįžti ir toliau tęsti žaidimo kūrimo darbus.

Pastarasis pasirodymas „Guerilla Collective“ parodoje ir po jos sekęs žaidimų žiniasklaidos dėmesys tikrai džiugina. Mes stengiamės leisti įvairaus žanro žaidimus, eksperimentuojame ir su tematikomis. Šį kartą investavome į produktą, skirtą kiek įgudusiam kompiuterinių žaidimų mėgėjui, kuriam artimi veiksmo nuotykių žaidimai“, – teigia nepriklausomų žaidimų leidėjų "Nordcurrent Labs" komandos vadovas Andrius Mackevičius.

Valdymu išsiskiriantis žaidimas

Vaidmenų žaidimas „Greedventory“ žaidėjus nukelia į fantastinį magijos pasaulį. Čia pagrindinis žaidimo herojus kovoja su blogiukais, kad atstatytų įprastą žaidimo pasaulio tvarką. Asmeniniams kompiuteriams skirto žaidimo išskirtinis bruožas – valdymas. Tradicinį žaidimų valdymą pulteliu ar klaviatūra keičia vieninteliai pelės klavišai. Jais imituojami smūgiavimo ir gynybos veiksmai. Unikalias ir sudėtingas kovas žaidime papildo itin detali pikselių grafika.

Vaizdo žaidimų kūrybos ir leidybos įmonė „Nordcurrent“ yra didžiausia ir seniausia studija Lietuvoje, veiklą pradėjusi dar 2002 metais. Vilniuje, Dniepro, Odesos bei Varšuvos miiestuose dirba daugiau nei 250 darbuotojų. Pasaulinius žaidimus kurianti įmonė iš viso yra sukūrusi bei išleidusi jau daugiau nei 50 žaidimų įvairioms platformoms. Favoritais tapusių „Cooking Fever“, „Murder in the Alps“, „Pocket Styler“, „Happy Clinic“ ir kitų žaidimų atsisiuntimai viršija 500 mln. kartų.

Rate this item
(0 votes)
„iPhone“ atšventė 15 metų gimtadienį: pasisavintas pavadinimas, apgaulė anonso metu ir kiti negirdėti faktai

Švęskime Mindaugo karūnavimo dieną: 3 išmanūs būdai pažinti Lietuvą

6G internetas taps kaip oras, kuriuo kvėpuojame

Pamirškite „.jpg“ formatą: nepriekaištingus atostogų kadrus padės užfiksuoti šios mažos gudrybės

„Sony“ pristato naują žaidėjams skirtų priedų seriją „INZONE“

Didieji duomenys rodo, kur Joninių vainikus pynė lietuviai: viena kryptis buvo itin populiari

Tobulo garso paieškos: jei renkatės naujas ausines, atkreipkite dėmesį į šiuos parametrus

Programėlės ramesniam miegui: nuo ekrano šviesos valdymo iki knarkimo įrašymo

Į žvejybą pasiimkite ir telefoną: kokie išmanūs įrankiai padės pagauti rekordinį laimikį?

Atnaujinta bilietų pardavimo sistema palengvina vasaros keliones: prie sprendimo sukūrimo prisidėjo ir lietuviai

Nerandate ne tik paparčio žiedo, bet ir telefono? Ekspertas pasakoja, kaip jį surasti

Dirbtinis intelektas informaciniame kare: mirtinas priešas ar sidabrinė kulka?

„Huawei“ Stambule pristatė net 7 naujus išmanius įrenginius

Vasariški orai – iššūkis produktyvumui: 5 programėlės, kurios padės išlaikyti koncentraciją

„Apple“ ir „Google“ žengė dar vieną žingsnį: jūsų piniginė gali tapti muziejine relikvija

3 situacijos, kuriose planšetinis kompiuteris palengvins jūsų kasdienybę